Skocz do zawartości

Coupe E34 & Cabrio E34


bar

Rekomendowane odpowiedzi

Nom ta Coupeta naprawdę piękna :D wie ktoś coś na temat produkcji tego auta czy w ogóle je produkowali ?? :worried:

Grass , Gas or Ass - Nobody Rides For Free .


Moja Buma :) http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=94528&highlight= Sprzedana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to jednak ja albo miałem zwidy albo nie wiem co to było. Otórz około 2 lat temu wiosna jak byłem w Germanii dokłdnie okolice Bremmen to na autostradzie mijała mnie czarna E34 Cabrio. I dodam że jestem pewny jak tego że żyję że to była E34!!! Też zdobiłem wytrzeszcza że to nie możliwe ale serio widziałem w realu. Zaraz mnie może krytyka spodka. Ale jestem na bank pewny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, przyznam, że całkiem sympatycznie to wygląda – wg mnie przy zachowaniu pełnego charakteru E34 :)

Pomysł na pewno warty zrealizowania, w sumie szkoda, że nie jest to jakaś część seryjnej produkcji

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to jednak ja albo miałem zwidy albo nie wiem co to było. Otórz około 2 lat temu wiosna jak byłem w Germanii dokłdnie okolice Bremmen to na autostradzie mijała mnie czarna E34 Cabrio. I dodam że jestem pewny jak tego że żyję że to była E34!!! Też zdobiłem wytrzeszcza że to nie możliwe ale serio widziałem w realu. Zaraz mnie może krytyka spodka. Ale jestem na bank pewny.

Wydawało ci sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... na autostradzie mijała mnie czarna E34 Cabrio...
...Wydawało ci sie

 

A dla mnie to jest całkiem prawdopodobne, że to jednak było to, o czym Danek24 napisał. Po świecie jeżdżą przecież różne ciekawostki - nawet profesjonalne unikatowe modyfikacje serii.

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba auta są poprostu świetne! Zgadzam sie z Solarisem ze został zachowany pełen charakter E34.

Na coupe widze znaczki Ac Schnitzera więc może jest jakaś szansa na znalezienie unikatu?

Swoją drogą slyszalem kiedyś że BMW wyprodukowało (chyba) 2 fabryczne wersje E34 Cabrio.

Wiele bym oddał za takie coś,naprawde szkoda że nie weszły do masowej produkcji :cry2: .

Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helmutki (blądi i to całkiem całkiem) widocznie mieszana z pomieszanym Turem nie pytałem czy to oryginał czy coś kombinowanego ale ja jestem serio przekonany że widziałem e34 realne na autobanie. W sumie e34 ma specyficzną sylwetkę tyłu i raczej nie możliwe jest pomylenie jej z e36 lub e46 np. Tym bardziej że e34 miałem przez ponad 2 lata wiec i sylwetka zapamiętana nie do pomylenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dałbym wszystko że to była e34 cabrio

 

Ja tak samo widziałem czarne E34 Cabrio na stacji benzynowej, ale to było dawno z jakieś 8lat temu jak na E36 mówiłem 316 hehehe :D I to na pewno było E34 Cabrio.

 

czekaj czekaj że czyli sie naśmiewasz? Ok proszę bardzo. Tylko ze ja umiem rozróżnic. No ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem miłośnikiem cabrio bo jakoś nie czuję tego że niema dachu,mogło by przytrzeć czuprynkę przy dachowaniu,ale ta cupeta ma coś w sobie jak bym taką spotkał,to zapytał bym właściciela czy na sprzedarz :norty:
BMW M-Power
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dałbym wszystko że to była e34 cabrio

 

Ja tak samo widziałem czarne E34 Cabrio na stacji benzynowej, ale to było dawno z jakieś 8lat temu jak na E36 mówiłem 316 hehehe :D I to na pewno było E34 Cabrio.

 

czekaj czekaj że czyli sie naśmiewasz? Ok proszę bardzo. Tylko ze ja umiem rozróżnic. No ale...

 

Nie no coś Ty, nawet przez chwile nie przeszło mi przez myśl aby sie z Ciebie naśmiewać, chodziło mi o to że widziałem takie E34 bardzo dawno :hand: :wink:

 

A co do przeróbek to jest też szansa ze to po prostu Virtual Tuning :)

Edytowane przez DAREX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjjj... tak sobie myślę, że chyba postaram się kiedyś znaleźć to miejsce, w którym takie Coupe E34 powstało. Jak znajdę, to już wiem, że w razie możliwości, pieniądze wydam na taką wersję zamiast na najnowszy model :) - moje srebro będzie miało wtedy ciekawe rodzeństwo :)

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjjj... tak sobie myślę, że chyba postaram się kiedyś znaleźć to miejsce, w którym takie Coupe E34 powstało. Jak znajdę, to już wiem, że w razie możliwości, pieniądze wydam na taką wersję zamiast na najnowszy model :) - moje srebro będzie miało wtedy ciekawe rodzeństwo :)

 

Już czas na kolejnego dziecioka Solaris :D :mrgreen:

Także myśl :D

http://img571.imageshack.us/img571/2675/57735638496931821246812.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już czas na kolejnego dziecioka Solaris :D :mrgreen:

Także myśl :D

Dokładnie :) czas myśleć i robić, bo takich dziecioków nigdy za wiele :) :D

 

Ta "piątka" przypomina nieco E24 po liftingu....

Ja tez w którymś momencie pomyślałem to samo :)

 

pozdrawiam

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solaris 520,jestem pod duzym wrazeniem,zszokowal mnie stan twojego cacka,szczeze mowiac idealny! :jawdrop: Ty naprawde jestes chory (oczywiscie w pozytywnym znaczeniu tego slowa).W tym wieku ,taka kondycja jest oszalamiajaca.Duzy ma przelot?

Zycze szybkiego znalezienia rodzenstwa! :D

Ile pali?Dwie radialki tygodniowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solaris 520,jestem pod duzym wrazeniem,zszokowal mnie stan twojego cacka,szczeze mowiac idealny! :jawdrop: Ty naprawde jestes chory (oczywiscie w pozytywnym znaczeniu tego slowa).W tym wieku ,taka kondycja jest oszalamiajaca.Duzy ma przelot?

Zycze szybkiego znalezienia rodzenstwa! :D

 

Tak, choroba jest ciężka i nieuleczalna (i miła) :) Miło słyszeć docenienie moich starań (bo teraz to wszystko już pozostaje w mojej gestii).

Widniejący przebieg mojego sreberka to w tym momencie 256tys (ale nie mam jednoznacznych dowodów, że to prawda - chociaż stan podpowiada, że może tak być, ale z drugiej strony, wtryskiwacze raczej mam już do wymiany - ale to historia na inny wątek).

 

A wracając do ewentualnego rodzeństwa :) to jakby się przyjrzeć pierwszemu i drugiemu zdjęciu wersji Coupe E34 - to widać, że to nie tylko inne egzemplarze, ale też inne produkcje (różne wersje Coupe, może wirtualne, ale jednak) - najbardziej to widać przyglądając się tylnej szybce bocznej - innej długości odcinek górnego chromu do słupka B (patrząc od tyłu samochodu), poza tym sam słupek B jest chyba różny. Tak czy inaczej - obydwa warianty bardzo mnie elektryzują :)

Pozdrawiam.

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych aut co ich oficjalnie nie ma to:

 

a) widzialem na wlasne oczy e28 535i Touring w Danii na ulicy, a potem w ogłoszeniach w niemickim pismie, niestety cena byla wtedy dla mnie za wysoka, bo bym sie jakos zainteresowal. Auto z fabryki, jako przygotowanie do e34 kombi. Byc moze bylo to to samo auto, bo tez ciemna zielen i jasna skora

 

b) e32 750iL Touring, cacko z Francji w gazecie ogloszeniowej, wykonane przez ta sama firme co przerabiala DB 560 SEL na .... 7 mioosobowe kombi, araby lubowali sie w takich. Tyl w zasadzie mial linie analogiczna do e30, tylko auto calew bylo dluuuuuzsze

 

c) no i studenci wydzialu samochodowego w monachium zrobili kiedys e23 kombi, ale byl to jednak maly koszmar.

 

Tak wiec wierze, ze widziales kombi. A te ze zdjec byly juz kiedys na forum komentowane, chyba nawet jest taki artykul o nich na stronie klubu, przynajmniej kiedys byl, tak ze 2 moej Bunie temu, hehe. W sumie tez jestem ciekawy, czy ktorys z tych prototypow jeszce jezdzi. Jak bym byl z "fabryki" to bym je do muezeum w Monachium wstawil, ku pamieci. A E39 coupe tez by bylo fajne!

(OO=[][]=OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.