Skocz do zawartości

Coupe E34 & Cabrio E34


bar

Rekomendowane odpowiedzi

przeciez e34 w cabrio czy w coupe to rzecz normalna ze istnieja, tylko ze glownie zajmuja sie tym firmy tuningowe lub inne firmy przerabiajace,. jest cale mnostwo aut przerobionych na coupe lub pikapy czy terenowe czy limuzyny 6 dzwiowe, sam widzialem opla corse w combi i cabrio, starego seata toledo w combi. firmy przerabiaja nie wspomne o wielkiej liscie cabrioletow poczawszy od malucha,trabanta a konczac na sklasach i 7 w pikapie i cabrio.
PRANIE TAPICEREK SAMOCHODOWYCH 0 504 256 487
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jest tak ze fabryka wypuszcza na zamowienie takie auto, ale e32 tourning :shock: ciekawe jak to wyglada.

a na przykład tak:

 

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.cwwcardesign.com/cars/pics/bmw750touring.jpg

 

Jak dla mnie nie do końca udane - takie trochę na siłę i wygląda jak starszy pan z za ciężkim plecakiem. Jakoś tak niezgrabnie.

 

A za E34 coupe dałbym się kroić i solić.

 

A co powiecie na to:

http://e23.pl/wp-content/uploads/2007/02/kombi_2.jpg

Bo mimo miłości do BMW to kojarzy mi się z karawanem na bazie MB W123...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, mi się również bardzo spodobała E34 Coupe...

 

Coś gdzieś kiedyś czytałem właśnie o wersjach E34 (Coupe i Cabrio), że nie zostały wypuszczone ze względów marketingowych. Coś pisało, że E34 Coupe zagrażałaby E31, która przecież nie była cudem sprzedażowym mimo, że przecież piękna jest bez wątpienia.

Kai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej ej... przypatrzcie się dwóm pierwszym fotkom... jedna z nich to VT mi się wydaje... niby dwie coupety ale się różnią... pierwsza jest dłuższa... to po 1 a po 2 widać dokładnie różnicę... looknijcie sobie na tylne boczne szyby ... ewidętnie się róznią.... ! widać w którym miejscu jest środkowy słupek...

 

A poza tym to zajebiście byłoby śmigać takim unikatem... e34 w coupe lub w cabrio :) mmm ... :) w cabrio wygląda super.

Co do cabrio to słyszałem że była koncepcyjna ale o coupe to pierwszy raz w tym temacie słysze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raz widziałem pare lat do tyłu E-28 kombi,przyznam,że wygladało jak Wołga kombi-jakoś nie pasowało to do tej wersji-to były albo austriackie albo szwajcarskie numery.ale to kabrio E-34-jestem pod wrażeniem,cudo panie..pzdr :arrow:
"" jedż z butem ,ale nie na kapciu"", mów co myślisz , rób co mówisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.