Skocz do zawartości

przy ilu obrotach tys powinno nastąpic odciecie zapłonuW328i


Tom...

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich ; mam problem lub pytanie przy mojej bmw E36 328i 1996r przy predkosci 180km odcina zaplon lub paliwo nie znam sie dokladnie ale szybciej juz nie moge jechac ;( musze puscic gaz i od nowa ja rozpedzac do 180 ;( np. na 1 biegu obr. dochodzi do 6 tys. i odcina na 2 do 5,5 tys na 3 do 5tys. a na 4 4,5 tys i odcina na 5 nie pamietam ile obr. ale wiem ze pred. max. to 180 km \h a obrotomierz ma skale do 7 tys obr. i czy to jest normalne ? czy tez mam cos uszkodzone i co moge z tym zrobic abym mógl "ja" jeszcze rozbujac ? szukalem na forum ale nie moglem znalesc tego tematu;( jestem swierzakiem wiec wybaczcie mi ze go nie znalazlem o ile byl taki temat ;) pozdro dla wszystkich ; Tom : :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dzieki "Elwis328":clap: za sprawdzenie dzięki temu pojechalem do mechanika i wlasnie wrócilem od niego okazalo sie ze mialem dodatkową blokade zeby odcinalo przy 180km/h nie wiem na jakiej zasadzie to dzialalo ale mechanik powiedzial ze poprzedni wlasciciel nie chcial przegrzewac silnika i dlatego byla ta blokada zalozona prawdopodobnie . ale juz jej nie ma i odcina przy 6600 :dance: :dance: :mrgreen: koszt tego zabiegu 80 zl ;) teraz moge normalnie wyprzedzac :norty: : :clap:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.