Skocz do zawartości

Bezsens-pewnie post bedzie usuniety albo zamkniety Pilne


Lego

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i chyba sprawa się rozwiązała ?

I zbyt dużo krwi nie popłynęło ;)

Też uważam, że to jest chyba najlepsze rozwiązanie i życzę powodzenia "OT"

Co do czatu, to też jest chyba nienajgorszy pomysł.

Jeżeli OT ruszyłoby, to myślę, że Admin, może być jeszcze bardziej rygorystyczny pod względem takich tematów :twisted: i możemy wtedy z czystym sumieniem odsyłać do OT ...

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odsyłać do OT ...

 

No i za tą wypowiedź będę miał przewalone u jednego klubowicza .. .ale powiem ...

 

 

 

"OT" CO ... :norty:

Wejdź i nakarm głodne dziecko ! => http://www.pajacyk.pl/

E-mail => http://tinyurl.com/6qvjz

Skype => callto://santex997/

tel.kom.: +48 880 445 818

--

http://ot.mklub.net - Ciemna Strona Forum BMW Klubu Polska :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff, troche sie nameczylem, ale forum jakos wystartowalo. Mam nadzieje, ze komus sie choc troche spodoba. Czekam na wszelkie sugestie.

 

Tonacja kolorystyczna celowo ciemna, bo w koncu to "ciemna strona" niniejszego forum :mrgreen:

 

Link: http://ot.mklub.net

 

Mam nadzieje, ze warto bylo poswiecic temu wieczor i ze ktos w ogole bedzie tam pisal.

 

Admina, zgodnie z obietnica, bardzo prosze o podlinkowanie, najlepiej gdzies na stronie glownej.

Obecnie, po 10 latach przerwy (!): E85 Z4 3.0i R6 M54 '03 + LPG

We wspomnieniach: E32 740i V8 M60 '93 oraz E34 520i R6 M20 '90 + LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Musi przyjsc bo inni juz pisza normalnie :) Pewnie masz jakies darmowe konto na przeciazzonym serwerze. Jakby jednak nie przyszedl to daj znac a recznie aktywuje Ci konto.

 

Co do logowania tu i tam to nie bardzo moze byc polaczone nawet z przyczyny zawartosci. tutaj masz miniaturke normalna a tam mozesz poszalec :) I o to wlasnie chodzi... zeby zaszalec

Obecnie, po 10 latach przerwy (!): E85 Z4 3.0i R6 M54 '03 + LPG

We wspomnieniach: E32 740i V8 M60 '93 oraz E34 520i R6 M20 '90 + LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak na chwilke powroce do tematu...

Co prawda jestem na forum od niedawna, nie naleze do klubu (jeszcze :mrgreen: ) i nawet nie mam beci ale staram sie zadawac w miare konkretne pytania.

Ale do rzeczy...W 90% zgadzam się ze slowami admina mowiacymi o nakladzie pracy i czasu, ale jeden txt mi sie nie podobal :evil: "...dlaczego na moim podworku..." no z calym szacunkiem, ale nie wydaje mi sie, zeby to bylo Admina podworko. To forumowicze tworza forum. Jak widac trzeba ich pilnowac, ale ten txt chyba troszke za mocny...no ale ponioslo jak kazdego... :wink:

Co do tematow [ot] to nie zawsze sa one bez sensu i chcialbym uprzedzic przed kasowaniem wszystkich tylko dlatego, ze powstalo osobne forum.

pomysl z czatem jest chyba niezly... :?:

korzystajac z okazji chcialbym jeszcze poruszyc jedna rzecz. Ostatnio powstala moda publicznego "najezdzania" na osoby tworzace nie do konca sluszne i sensowne tematy...(napewno wiecie o czym mowie :wink: ). Po co :?: Jesli post jest bez sensu olac i czekac na usuniecie/zamkniecie. taka krytyka to tylko woda na mlyn dyletantom i aferowiczom. zaostrza sie atmosfera i slownictwo, a tak naprawde do niczego to nie prowadzi.

na koniec taka mala sugestia...moze zrobic przyklejony temat w rodzaju "ksiegi zyczen i zazalen", gdzie kazdy bedzie mogl wpisac co mu sie podoba a co nie, oczywiscie z zachowaniem zasad kultury osobistej. Taki maly pomysl :P

To narazie Tyle....Chill Out Bros.... :nana:

Black - Mighty - Wonderful
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na koniec taka mala sugestia...moze zrobic przyklejony temat w rodzaju "ksiegi zyczen i zazalen", gdzie kazdy bedzie mogl wpisac co mu sie podoba a co nie, oczywiscie z zachowaniem zasad kultury osobistej. Taki maly pomysl :P

To narazie Tyle....Chill Out Bros.... :nana:

 

Nie za dużo wymagasz, właśnie powstała ciemna strona Mocy, następe prośby dopiero za rok. :wink:

 

SAINTMAN naprawdę kupa bardzo bardzo dobrej roboty GRATULACJE :handshake: jestem niezmiernie miło zaskoczony że reakcja Admina na przeraźliwe wołanie forumowiczów była tak szybka zaledwie 24h full serwis :lol: naprawde tego się nie spodziewałem

 

Saintman zapewne będziesz robił nabór moderatorów- zgłaszam sie na ochotnika, zawsze pociągała mnie Ciemna Strona Mocy :lol: :lol:

 

Jeszcze raz gratulacje jest super :cool2:

Tylko BMW jest ważne...


http://ot.mklub.net - Ciemna strona wpływu BMW na umysł człowieka :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam. Mam pytanko dlaczego na głównym forum nie ma odnośnika do BMW Off tomic forum ??

 

No wlasnie... a najciekawsze w tym wszystkim jest to, ze nic o tym nie wiem. A uwazam, ze jako osoba ktora poswiecila wiele godzin swojego prywatnego czasu na wsparcie tej inicjatywy, zasluzylem chocby na jedno zdanie wyjasnien. Odrobine szacunku dla mojej pracy... nic wiecej. A przeciez przypomne, ze OTF to nie zadna samowolka tylko projekt mający aprobate BKP w momencie jego powstawania.

 

I nie zrozumnie mnie zle... nie chodzi mi o znikniecie linku. Do tego oczywiscie BKP zawsze mial prawo z powodu tematow poruszanych na OTF, lub chocby i z wlasnego "widzimisie". Mi chodzi o kompletne olewanie ludzi i brak szacunku do pracy. Mozna bylo poswiecic te 30 sekund i napisac dwa zdania. A tak... saintman zrobil swoje, saintman niech sie buja. Zreszta plebsu i tak nigdy nie informowano o decyzjach administracyjnych. Dostalem jedynie kolejny powod, aby - mimo kilkukrotnego zaproszenia mojej osoby - nie wstepowac w szeregi BKP.

Obecnie, po 10 latach przerwy (!): E85 Z4 3.0i R6 M54 '03 + LPG

We wspomnieniach: E32 740i V8 M60 '93 oraz E34 520i R6 M20 '90 + LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Krótko:

 

1. Link zniknął najdalej dwa dni temu.

2. Być może powinienem Cię uprzedzić o tym fakcie. Piszę "być może" ponieważ jak sam na Ciemnej Stronie zauważyłeś napisałem kiedyś i to zostało zaakceptowane:

- jeśli się okaże że śmietnik jest tam okrutny i dział ten jest nie do zaakceptowania to po prostu usunę linka z naszego forum, ale forum OT nadal będzie istniało i będziecie mogli z niego bez przeszkód korzystać.

3. Link został usunięty z powodu - jak to sam ładnie określiłeś - "odważnych" postów na Ciemnej Stronie. I nawet nie chodzi mi o zdjęcia gołych babek, tylko o wypowiedzi niektórych użytkowników forum.

 

Reszty wątku dotyczącego tej sprawy na Ciemnej Stronie nawet nie chce mi się komentować, bo jak wielokrotnie zauważyłem niektóre osoby wiedzą lepiej... Te teksty o nowych BMW w klubie, o plebsie, o tym że nawet w Klubie są równi i równiejsi... Co to za bzdury? Skąd Wy to bierzecie...?

Pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

- jeśli się okaże że śmietnik jest tam okrutny i dział ten jest nie do zaakceptowania to po prostu usunę linka z naszego forum, ale forum OT nadal będzie istniało i będziecie mogli z niego bez przeszkód korzystać.

a niby jakie prawo by mi zabroniło korzystać z forum ot , które jest niezależne od bmw klub :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Cytat:

- jeśli się okaże że śmietnik jest tam okrutny i dział ten jest nie do zaakceptowania to po prostu usunę linka z naszego forum, ale forum OT nadal będzie istniało i będziecie mogli z niego bez przeszkód korzystać.

a niby jakie prawo by mi zabroniło korzystać z forum ot , które jest niezależne od bmw klub :?:

Słabo się robi... :mad2:

Pokaż mi gdzie ktokolwiek, kiedykolwiek napisał że nie można korzystać z innego forum?

A później za kilka miesięcy usłyszymy że BMW Klub Polska zabraniał komuś pisać na forum OT albo forum Mercedesa czy jeszcze gdzieś...

 

Z mojej strony to koniec tematu, bo widzę że nie prowadzi on do niczego dobrego. I tak już wyszło że członkowie BMW Klubu Polska to nic nie warta zgraja frustratów, którzy z plebsem się nie ma ochoty bratać, a nawet jak komuś uda się zapiszać do Klubu to i tak nie może wszystkiego bo niektórzy członkowie są lepsi od innych... Normalnie chyba się wypiszę :twisted:

 

A najciekawsze jest to że Klub krytykują osoby które w tym Klubie nie są. Ciekawe dlaczego Ci którzy się zapisali nie krytykują Klubu? :think: Może im się po prostu w Klubie podoba? Eeee... chyba niemożliwe? W takim Klubie starych dewotów? :roll: :twisted:

Edytowane przez Bastek

Pozdrawiam

Bastek

Kiedyś: E21 315 '83, E34 520i '90, E34 525iA '92, E36 316i '95, E30 318iT '93, E46 325xi Touring, E91 325i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Cytat:

- jeśli się okaże że śmietnik jest tam okrutny i dział ten jest nie do zaakceptowania to po prostu usunę linka z naszego forum, ale forum OT nadal będzie istniało i będziecie mogli z niego bez przeszkód korzystać.

a niby jakie prawo by mi zabroniło korzystać z forum ot , które jest niezależne od bmw klub :?:

Przeczytaj jeszcze raz zacytowany przez siebie fragment i wskaż gdzie to "prawo", o którym piszesz :evil:

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na OT wpadam sporadycznie, głównie przeglądam niż pisze, ale zgadzam się 2 słowa wyjaśnienia by się przydały choć by dla szacunku pracy jaką saintman włożył w to forum, no ale teraz to juz za puźno bo wszystko co będzie napisane będzie wymuszone i pod prasę :roll:

Tylko BMW jest ważne...


http://ot.mklub.net - Ciemna strona wpływu BMW na umysł człowieka :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... o plebsie, o tym że nawet w Klubie są równi i równiejsi... Co to za bzdury? Skąd Wy to bierzecie...?

Ano na przykład z pierwszej odpowiedzi kolegi GR'a (z całym szacunkiem dla jego osoby) w temacie dotyczącym ramek. Oczywiście chwilę po napisaniu odpowiedzi, GR chyba przemyślał sprawę, bo natychmiast przeredagował swój post, aczkolwiek miałem to szczęście przeczytać jego odpowiedź w oryginale i przyznam szczerze, że gdyby był adresowany do mnie, to poczułbym się dokładnie jak plebs. A "Nie, bo nie i tyle!" (lub bardzo podobnie, napewno z wykrzynikiem na końcu) to mówi się żebrzącemu cyganowi na ulicy a nie koledze z forum, bynajmiej takie jest moje zdanie.

Obecnie, po 10 latach przerwy (!): E85 Z4 3.0i R6 M54 '03 + LPG

We wspomnieniach: E32 740i V8 M60 '93 oraz E34 520i R6 M20 '90 + LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
... o plebsie, o tym że nawet w Klubie są równi i równiejsi... Co to za bzdury? Skąd Wy to bierzecie...?

Ano na przykład z pierwszej odpowiedzi kolegi GR'a (z całym szacunkiem dla jego osoby) w temacie dotyczącym ramek. Oczywiście chwilę po napisaniu odpowiedzi, GR chyba przemyślał sprawę, bo natychmiast przeredagował swój post, aczkolwiek miałem to szczęście przeczytać jego odpowiedź w oryginale i przyznam szczerze, że gdyby był adresowany do mnie, to poczułbym się dokładnie jak plebs.

No cóż...

Wyedytowałem go dwa razy - nie ma o tym zapisu, bo nikt nic nie napisał po mnie wcześniej niż edytowałem...

I tak:

- za pierwszym razem wykasowałem zdublowane "to"

- za drugim razem zmieniłem wielkość litery i z małej na dużą na początku zdania.

 

Dzięki saintman...

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż...

Wyedytowałem go dwa razy - nie ma o tym zapisu, bo nikt nic nie napisał po mnie wcześniej niż edytowałem...

I tak:

- za pierwszym razem wykasowałem zdublowane "to"

- za drugim razem zmieniłem wielkość litery i z małej na dużą na początku zdania.

Nieprawda. W oryginale pierwsza część wypowiedzi była bardziej lakoniczna i dużo bardziej "dosadna", bynajmniej w moim odczuciu. Drugiego cytatu i odpowiedzi pod nim nie było w ogóle.

Obecnie, po 10 latach przerwy (!): E85 Z4 3.0i R6 M54 '03 + LPG

We wspomnieniach: E32 740i V8 M60 '93 oraz E34 520i R6 M20 '90 + LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.