Skocz do zawartości

Bezsens-pewnie post bedzie usuniety albo zamkniety Pilne


Lego

Rekomendowane odpowiedzi

Bezsens połowa postów na tym forum jest zamykana lub kasowana,czy ludzie na tym forum muszą sie tylko spotykać jak w BMW coś nawali?CZemu nie można porozmawiać tu o róznych innych pierdołach,motoryzacji itp.Czemu posiadacze BMW nie mogą wiedzieć np czego ich koledzy suchają.Bo za dużo miejsca na serwerze zajmuje?Admin daj spokuj nie udawaj Strażnika Texasu :roll: :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bo to jest forum o BMW nie? W sumie mnie też to drażni, że tematy są zamykane ale ja tu nie rządze tylko admin. Bo po co komu takie pierdoły jak np. czego sluchasz w BMW? Kazdy slucha tego co chce wiec po co innych zdanie na temat jakiej muzy sluchaja... Bz sensu nie? pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie slucham muzyki w BMW , bo nia jezdzi moja zona :lol:

Nie dziw sie adminowi , ze zamyka takie posty , bo zaczyna sie to tak ,ze ktos sie o cos pyta i nagle robi sie z tego 5 stron o du..... maryni i na koncu nikt juz nic nie wie o czym jest ten post.

Ale mozna sobie wejsc na jakis czat , otworzyc tam pokoj pod nazwa np BMW i tam mozemy sobie gadac o wszystkim.

Poza tym w ,,szukaj,, chcialbym sie np. dowiedziec o hamulcach w E34 , a nie kto jakiej muzyki slucha, a czytalem takie posty gdzie sie zaczynalo o np.ogrzewaniu , a konczylo na oponach - nic sie nie dowiedzialem i tylko stracilem czas.

Pozdrawiam :mrgreen:

Fiu , fiu - zaszczekał kot Filemon :-))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie czasem się zdarza, że admin się zbytnio angażuje, a forum momentami wygląda jakby panowała tu "jedyna słuszna ideologia" (np. temat o przeróbkach), ale nie przejmuj się tym zbytnio i zacznij zauważać pozytywy :wink:

było:

e-32;

e-34,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytalem admina o hyde park lub OT ale niestety

odpowiedz byla negatywna a szkoda bo ten i podobne posty powinny

być zamieszczane wlaśnie tam i nie bylo by balaganu

może admin się zlituje :modlitwa:

 

Pytanie tylko po co Ci coś takiego? Mało jest ogólnodostępnych forum, na których można powrzucać takie tematy?

Ja np jestem zainteresowany co ludzie poprawiają w swoich beciach, co i gdzie można coś ciekawego poczytać, a jak pojawia się kilkanaście wątków o tym czy mam czarne opony, czy właśnie zmieniły swój odcień na jasno czarne i dlaczego to mogę "zgubić" coś fajnego, a tego bym nie chciał.

 

W całej rozciągłości popieram Admina i cieszę się, że zaprowadzi porządek na moim ulubionym forum. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i oto chodzi ażeby o pierdolach tam pisać a nie na glównym

forum . Ja też bym wolal żeby nie bylo postów o tematyce powiedzmy

innej niż porady itp. ale gdzie ludzie mają je zamieszczać na forum gotowania :?:Bardzo mi się podoba to forum

http://aztec.histo.pl/index.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to bylo : admin pozadek robi w poniedzialki ?? - Kiokio :lol:

Ale chyba tylko do poludnia :D

Czekajcie , niech poczyta to da nam rewolucje :mrgreen:

:cool2: :cool2: :cool2: - dobre uśmiałem się przy tym ...

Temat off-topic już był tu poruszany (dość dawno) i został odrzucony ...

Ja na razie nie mam zdania na ten temat, m.in. bo wtedy nie uczestniczyłem w dyskusji, może i by się przydało, ale ... no właśnie pewnie są też jakieś "ale".

Chyba muszę sam sobie wystawić :search: i poszukam tego wątku chyba gdzieś z połowy 2004 roku i poczytam "za" i "przeciw".

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytalem admina o hyde park lub OT ale niestety

odpowiedz byla negatywna a szkoda bo ten i podobne posty powinny

być zamieszczane wlaśnie tam i nie bylo by balaganu

może admin się zlituje :modlitwa:

 

Podpinam sie recami i nogami ... Czasem czlowiek potrzebuje popieprzyć od rzeczy ;) Jedni rzadziej, inni cze4sciej (jak np ja ;)) ... i nie ma gdzie tego zrobic .. spiacy jestem .. ide żłopnąć browara , i dobranoc (przykladem pieprzenia jest moj post o tjuningowcach ;) .. co ? zamknietry juz ? ankiete tez zabili ???)

Wejdź i nakarm głodne dziecko ! => http://www.pajacyk.pl/

E-mail => http://tinyurl.com/6qvjz

Skype => callto://santex997/

tel.kom.: +48 880 445 818

--

http://ot.mklub.net - Ciemna Strona Forum BMW Klubu Polska :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego musi być hyde park, na każdym szanującym sie forum jest, a rozwiązaniem na to aby nie zabierało to miejsca na serwerze proponujew takim hyde parku lub OT z automatu kasować posty które mają więcej niż np. 2 miesiące i wtedy problem z głowy, lub odraniczenie do 300 postów jeśli zostanie przekroczone nowy post automatycznie kasuje najstarszy i wtedy jest przydzielone określone miejsce na serweże i jest zawsze takie same.

 

Może sie tym naraże ale ostatnio czuję się trochę ubezwłasnowolniony na tym forum, znam zasade że admin ma zawsze racje i się z nim nie dyskutuje, ale jest też taka zasada że to nie admin twoży forum tylko jego urzytkownicy i jeśli produkt nie spełnia oczekiwań większości to klijęci zaczynaja zmieniać firmę, dlatego musimy z adminem znaleźć jakić złoty środek

Edytowane przez kiokio

Tylko BMW jest ważne...


http://ot.mklub.net - Ciemna strona wpływu BMW na umysł człowieka :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego musi być hyde park, na każdym szanującym sie forum jest, a rozwiązaniem na to aby nie zabierało to miejsca na serwerze proponujew takim hyde parku lub OT z automatu kasować posty które mają więcej niż np. 2 miesiące i wtedy problem z głowy, lub odraniczenie do 300 postów jeśli zostanie przekroczone nowy post automatycznie kasuje najstarszy i wtedy jest przydzielone określone miejsce na serweże i jest zawsze takie same.

 

Kio kio - Jak zawsze mądrze padosz ;)

 

Polejcie mu ;)

 

Pozdrówka :>

Wejdź i nakarm głodne dziecko ! => http://www.pajacyk.pl/

E-mail => http://tinyurl.com/6qvjz

Skype => callto://santex997/

tel.kom.: +48 880 445 818

--

http://ot.mklub.net - Ciemna Strona Forum BMW Klubu Polska :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za czymś takim. W końcu oprócz gadania o awariach można też porozmawiać na jakieś wolne tematy typu co komuś się przytrafiło na drodze, trochę humoru, czy posty typu: Jakiej kto muzy słucha w Bemce.

A gdyby powstał osobny dział do tego to było by przejrzyście. Osobiście podobają mi się działy na forum Klubu CRX: http://www.crx.com.pl/forum/index.php Mam nadzieje że nie ukrzyżujecie mnie za ten link :-) ale wydaje mi się że tak było by dużo wygodniej. To taka moja subiektywna sugestia bo i tak wszystko zależy od Admina ;)

Pozdrawiam!

Paweł


Kiedyś było: e36 325i, e39 540i, e38 740i, e53 3.0d, e65 745i, e39 M5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z tego co pamiętam, ze starego wątku o stworzeniu OT, to głównym problemem jest przestrzeń dyskowa. Jak zauważyliście nie możemy umieszczać zdjęć na forum bo nie ma na to miejsca. Nie ma także dlatego OT, bo nie ma miejsca. Myślę że jak załatwicie jakiś serwer darmowy to Admin zrobi odrębny dział OT. Osobiście bardzo lubię to forum i mi ono pasuje. Jeżeli ktoś chce OT to może i racja, ale musi być odrębny dział. Forum główne to forum główne i tu się czyta o BMW. Wsumie to momentami denerwują wstawki: zobacz jakie brzydkie BMW. A co nam do tego każdy ma co ma i nic nam do tego. Co do gadania o innych głupotach to jak już chcecie, ale NAPEWNO Admin powinien nadal trzymać poziom wypowiedzi na forum. KULTURA NA FORUM MUSI BYĆ :D

 

 

Ps. Fajne mają postanowienia na tamtym forum, możnaby coś zaczerpnąć i do naszego rególaminu, ale to już sprawa Admina.

 

pkt 1. Na forum obowiazuje Regulamin Forum- niniejsze ogloszenie jest jego dopelnieniem.

 

pkt 2. Posty uzytkownikow, ktorzy niepoprawnie wypelnili pole "Kto" (imie) w profilu beda przenoszone do działu "Przechowalnia" do czasu poprawnego wypelnienia profilu.

 

pkt 3. Kazda osoba piszaca w kategorii Dla poczatkujacych zobowiazana jest do przeczytania zawartosci forum Wazne Informacje oraz Regulaminu forum (na ktory de facto sie zgadza). Jesli z postu ewidentnie wynikac bedzie ze dana osoba nie wykonala tychze czynnosci zostanie on usuniety.

 

pkt 4. Kazdy uzytkownik, ktory odpisuje w tej kategorii powinien pisac z sensem, na temat i zrozumiale dla poczatkujacych. To nie jest miejsce manifestacji wiedzy i przescigania sie w rzucaniu profesjonalna frazeologia z oczekiwaniem bezwzglednego zrozumienia. Jesli poczatkujacy czegos nie rozumie tlumaczymy dalej albo sie nie odzywamy.

 

pkt 5. Niedopuszczalne jest wysmiewanie sie z poczatkujacych - takie zachowanie bedzie natychmiast karane ostrzezeniem. Nie masz nic do powiedzenia = nie pisz.

 

pkt 6. Niedopuszczalne jest obrazanie innych zarowno poprzez otwarte "wycieczki" osobiste jak i prowokacje. Zachowania takie beda karane ostrzezeniem a sprawa natychmiast kierowana do administratora.

 

pkt 7. Forum jest miejscem przyjaznej dyskusji. Kasowane beda wiec takze posty w ktorych osoba pytajaca jest arogancka lub zadaje pytanie w sposob traktujacy innych z wyzszoscia co ostatnio jest bardzo popularne. Kazdy chetnie pomoze ale nie jesli zostanie potraktowany jak sluga.

 

pkt 8. Kazdy ma prawo do bledow totez dopuszczamy jedna wpadke za ktora nie musicie spodziewac sie upomnienia. Pozniej egzekwowane beda bezwzglednie postanowienia niniejsze i regulaminu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytalem admina o hyde park lub OT ale niestety

odpowiedz byla negatywna a szkoda bo ten i podobne posty powinny

być zamieszczane wlaśnie tam i nie bylo by balaganu

może admin się zlituje :modlitwa:

 

Podpinam sie recami i nogami ... Czasem czlowiek potrzebuje popieprzyć od rzeczy ;) Jedni rzadziej, inni cze4sciej (jak np ja ;)) ... i nie ma gdzie tego zrobic .. spiacy jestem .. ide żłopnąć browara , i dobranoc (przykladem pieprzenia jest moj post o tjuningowcach ;) .. co ? zamknietry juz ? ankiete tez zabili ???)

 

Ja tez boc niedlugo moze nastac taka przykra i niemila sytuacje ,że nie bedzie mozna o czym pogadac czy zapyatc o jakas sugestie na tym forum poniewaz naprawde MULTUM wiedzy jest tu zgromadzone i jakos rzutem na tasme nie przychodzi mi zaden temat, ktory nie bylby tu poruszany chociaż raz---- no moze uzytkowanie nowych modeli BMW,ale kogo w naszym kraju byłoby stac na cos takiego?? Z pewnoscia ludzi ,ktorzy nawet nie zaprzatali by sobie czasu i glowy zeby o cos zapytac bo wola od razu podejchac do servisu,cos wymienic bo maja takie widzimisie a poza tym dostana tam tam kawe za free od dlugonogiej sekretraki,ktorej TU niestety nie ma :twisted: :twisted: :twisted: :D

Tak wiec w mojej opini nalezaloby stworzyc jakis OF bo albo to forum umrze smiercia naturalna albo co chwie admin bedzie kasowl debilne posty.

SPONSOREM MOJEJ NIEOBECNOŚCI SĄ BROWARY ŻYWIECKIE S.A. :)))



BMW-MADE BY WINNERS, MADE FOR FUN !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za wprowadzeniem jakiegoś działu ("przy piwie" lub "o wszystkim i niczym" itp.) żeby mozna było porozmawiać o sprawach nie koniecznie związanych z BMW. Oczywiście pełna kultura! :)

Popatrzcie na to forum dotyczące Kawasaki ZX12r. (Zbieram info odnośnie tego moto bo zamierzam sobie kupic taka zabaweczkę). Zobaczcie ile tam mają tematów do pogadania!

http://forum.zx-12r.org/

Jest:

F45 2016r oraz e61 2005r

Były:

E38 740d 2000r

E90 320d 2005r

525 tdsA '95 Chip na 172 KM

Kawasaki ZX-12R '04 na Power Comander III

740iA '93;


Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzuce swoje trzy grosze.

Faktycznie ostatnimi czasy forum staje się śmietniskiem :mad2: . Ludzie zamieszczają wątki podwójnie, doklejają tematy. Pomijam sprawy gramatyki czy samego słownictwa bo to trzeba tępić bezlitośnie i tu popieram w pełni admina i innych forumowiczów.

Faktem jest również, że wiele dość ciekawych wątków w ostatnich dniach "wsiąkło" :jawdrop: . Nie mówię, że były one arcyciekawe ale nie uważam, żeby należało je odrazu kasować. Wystarczyło zamknąć, napisać na końcu uzasadnienie a po jakimś czasie wykasować. Ważne jednak aby każdy przeczytał dlaczego dany wątek był "nie keke" i wziął to pod uwagę na przyszłość.

Aktualnie zastanawiam się nad każdym dopisywaniem i zaczyna mi się coraz mnie chcieć pisać bo nie wiem czy admin zaraz tego nie skasuje.

Może delikatnie więcej luzu panie administratorze, bo forum posiada już tyle informacji, ze niedługo zupełnie nie będzie o czym pisać a każdy zakładany wątek będzie albo powielany albo głupawy.

Edytowane przez MariuszBurgi

> Pozdrawiam <

*MariuszBurgi*


(OO=[][]=OO)

"""""""""""""""

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli jedynym problemem jest przestrzeń dyskowa no to ja nic nie

poradzę :worried: nawet nie wiem jak ją załatwić (domyślam się że chodzi o darmowy serwer czy cuś)

 

 

A jaki problem zrobić zrzutę na dysk ????

 

 

Admin .. 160 GB starczyłoby .. co ?

 

Nawet jeśli są tu ludzie, co to by grosza poskąpili, myślę, że z datków innych forumowiczów z przysłowiowym palcem w oku można dysk zanabyć ... ot , ja się deklaruję od ręki 10 PLN poświęcić na to ;) // bo /// 20 PLN ;)

 

I już starczy 20 takich jak ja i przestrzeńdyskowa na pieprzenie bzdur się znajdzie ;)

Wejdź i nakarm głodne dziecko ! => http://www.pajacyk.pl/

E-mail => http://tinyurl.com/6qvjz

Skype => callto://santex997/

tel.kom.: +48 880 445 818

--

http://ot.mklub.net - Ciemna Strona Forum BMW Klubu Polska :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.