Skocz do zawartości

Top New Cars - kupił ktoś z Was od nich auto?


ventola

Rekomendowane odpowiedzi

Firma ogłasza się m.in. na allegro: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2448065.

Adres www firmy: http://www.tnc.pl.

Słyszał ktoś z Was o tej firmie zajmującej się sprzedażą aut?

 

Znalezione na ich stronie:

Dlaczego miałbym kupić samochód u was?

Sprowadzaniem samochodów zajmujemy się kilkanaście lat, przez ten czas nabraliśmy wielkiego doświadczenia, którego brak młodym handlowcom. nie kupujemy wszystkich samochodów, to nasi niemieccy partnerzy dzwonią do nas i informują co nowego dla nas mają. My nie oszukujemy naszych klientów, dlatego są zadowoleni i dlatego od tylu lat sprzedajemy samochody. Nie mamy nic do ukrycia, dlatego tak dużo u nas zdjęć. Pragniemy, by każdy klient wyjechał od nas zadowolony.

 

Dlaczego macie tak niskie ceny?

Jak już wspomniałem doświadczenie czyni, że dostajemy samochody w niskich cenach, dodatkowo nasza minimalna marża na samochodach czyni, cenę taką jak widać.

 

Ale czasami konkurencja ma ceny niższe, czasami nawet dużo niższe?

Tak ale u nas masz gwarancję towaru z najwyższej półki. Nawet jeżeli jest to samochód kilkunastoletni, to tak jak w każdym przypadku sprawdzamy jakość nadwozia, podwozia i silnika. Wtedy mamy gwarancję, że klienci otrzymują towar, który nie wyląduje za pół roku na szrocie.

 

Jak do nas dojechać?

Firma mieści się w Gubinie, po umówieniu się dokładnie poprowadzimy Państwa na miejsce.

Prowadzę swoje życie, a nie BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

typowi handlarze, mieszkaja blisko granicy, standard to przekrecone liczniki i naprawiane auta - stad niska cena:) a reszta to taki "marketing z lat 80 w usa"

 

pozdrawiam,

darek

[500 656 500] sprzedam nr - starter GSM idealny dla salonu BMW - 608 BMW BMW czyli 608 269 269
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z powyższym w 100%. Gubin to takie miasteczko handlarzy, mieszkam niedaleko, z resztą jak wiele innych w Polsce. Zmniejszane przebiegi to najmniejszy problem (zasada, że Polak nie zwróci uwagi na auto z przebiegiem powyzej 200-220 tys. km obowiązuje), szukają autek, na których mogą odpowiednio dużo zarobić, często po dzwonach, kupione pojedyńczo w okazyjnych cenach albo w pakietach, dopieszczane, drutowane, wyglądające bardzo dobrze, bo w końcu ludzie, które je sprowadzają znają sie na swojej robocie. Z reguły to prostaki, które chcą Ci wcisnąć bubel, choć znam również porządnych, ale to garstka.

 

Ja nigdy nie kupię auta w Polsce, ponieważ w większosci sprzedają je albo handlarze, albo ludzie kórzy wcześniej od nich kupili. A te, które zostały kupione u nas w kraju i jeżdżą np. 10 lat są wytłuczone na maksa w porównaniu do zachodnich, gdzie auta jeżdżą po drogach, a nie ... sami wiecie. Jeśli już będę musiał to autko będę musiał naprawdę porządnie sprawdzić, choć wtedy zapewne wyjazd po nie okaże się stratą czasu. Najlepiej znaleźć kogoś zaufanego kto bezpośrednio dla Ciebie będzie szukał wybranego samochodu (tak jak ja), albo samemu się pofatygować (często droższe rozwiązanie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Jestem tu nowy na forum i jest to moj pierwszy post.

 

Nie moglem sie powstrzymac z tym postem wiec sie zarejestrowalem.

 

Ci handlarze o ktorych tutaj mowa mieli ladna audi a8 ktora sie interesowalem. Rowniez przeczytalem ich piekny opis co to oni nie robili i jacy sa. Zaciekawilo mnie to bo chcialbym aby ktos mi sprowadzil ladne auto i nacisnelem guzik "pokaz wszystkie przedmioty sprzedajacego" . Zobaczylem ze rowniez sprzedaja ladny budynek o powierzchni 500m ktory jest rozowy i ma takie wnetrze przypominajace agencje towarzyska :-)..nie ze wiem jak agencja wyglada w srodku ;-)

 

Teraz widze ze juz nie maja tego na sprzedaz.

 

Moze i sa milymi ludzmi, ktorzy sprowadzaja dobre samochody i szanuja klientow ale ja bym wolal...wiecie o co mi chodzi :-)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem tu nowy na forum i jest to moj pierwszy post.

 

Nie moglem sie powstrzymac z tym postem wiec sie zarejestrowalem.

 

Ci handlarze o ktorych tutaj mowa mieli ladna audi a8 ktora sie interesowalem. Rowniez przeczytalem ich piekny opis co to oni nie robili i jacy sa. Zaciekawilo mnie to bo chcialbym aby ktos mi sprowadzil ladne auto i nacisnelem guzik "pokaz wszystkie przedmioty sprzedajacego" . Zobaczylem ze rowniez sprzedaja ladny budynek o powierzchni 500m ktory jest rozowy i ma takie wnetrze przypominajace agencje towarzyska :-)..nie ze wiem jak agencja wyglada w srodku ;-)

 

Teraz widze ze juz nie maja tego na sprzedaz.

 

Pamiętam tę aukcję z tym budynkiem. Jeśli dom ma neon z napisem "Venus" to na pewno w środku nie mieści się żŁobek. Może dodawali do zakupionych samochodów gratisowe godziny, albo wizytę w myjni topless...

 

Moze i sa milymi ludzmi, ktorzy sprowadzaja dobre samochody i szanuja klientow ale ja bym wolal...wiecie o co mi chodzi :-)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kontaktowalem sie akurat z nimi ale znalazlem podobne osoby, strona o sobie, kilkadziesiat aut itd. Nawet sie umowilem i pojechalem obejrzec ladna E36 :) okazalo sie ze ladna to ona byla na zdjeciach a jak pojechalem to stala wlasnie u lakiernika pusta w srodku. Poprostu wyszlo zamieszanie i jeden ze wspolnikow nie przekazal reszcie ze umowile sie ze mna, czyli z klijentem na sprzedaz tego dnia :) i nie kupilem na moje cszczescie :)
Dla was to kilka liter, dla nas cale życie - B M W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

czy ktoś z was tam coś kupił, lub zna tą firmę osobiście?

niby nawet dają pakiet premium /cokolwiek to znaczy/ http://allegro.pl/bmw-x5-3-5-biturbo-m-pakiet-7osobowa-panorama-full-i1843830678.html

opinie na allegro mają całkiem, całkiem, sam nie wiem co o nich myśleć, auto właśnie takie jakiego szukam ....

hmmm

 

może możecie coś doradzić,

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bardzo ciekawi ci handlarze. Od kilku dni nie mogę się do nich dodzwonić. Czyżby się przed kimś ukrywali?

 

W ogłoszeniach podany jest numer 515 76 70 30. Od razu przekierowuje na pocztę głosową.

Natomiast na stronce http://www.tnc.pl, która przekierowuje na http://www.excar.pl/index.html jest numer 510 50 55 55 i tam z kolei w ogóle nikt nie odbiera.

 

Gdyby to jeszcze było raz czy dwa, to przecież chłopcy mogą akurat na szopie jakieś bezwypadkowe Q7 klepać i stukot zagłusza dźwięk komórki :duh:

No ale non-stop?

 

Ja straciłem ochotę na wtopienie 160 000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

TNC po raz kolejny wystawia do sprzedaży BMW X5.

Tyle, że wcześniej miało przebieg 119 000km a teraz magicznie jest już 88 000km :shock:

Cóż za wspaniałe miasto ten Gubin. Wszyscy jeżdzą do tyłu...

 

Ogłoszenie z przebiegiem 119 000 km:

http://allegro.pl/bmw-x5-3-0d-2007r-panorama-hud-navi-bogata-opcja-i1984356124.html

 

Ogłoszenie z przebiegiem 88 000 km:

http://allegro.pl/bmw-x5-3-0d-2007r-moz-rezerwacja-i2052660171.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ogólnie na Gubinie się mówi, że cofnięcie licznika to zabawa klockami LEGO. Tutaj się cofa nawet roczniki aut np.: o dwa latka; więc takie rzeczy mnie nie dziwią jak historia z X5 z Zielonej Góry http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=173375&start=150

Panowie więcej na temat Gubińskich aut mógłby się wypowiedzieć użytkownik forum opa_pl z Gubina! (O ile to jest ten Opa).

Województwa zachodnie mają niską statystykę w kradzieży aut ale za to przodują w ilości odnalezionych skradzionych aut i "warsztatów" klepiących numerki.

 

W sieci trafiłem na tą X5 później na temat na Waszym forum i wypowiedź "Gubiniaka jak to neguje klepanie aut".

Zarejestrowałem się na tym forum aby Was przestrzec przed Gubińskimi igiełkami!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeżeli jest firma:

- która istnieje 12 lat na rynku,

- która sprzedaje 300 luksusowych samochodów rocznie

- której obrót wynosi minimum 3 miliony złotych miesięcznie,

- która na sprzedawane samochody udziela rocznej gwarancji,

- która pisemnie gwarantuje bezwypadkowość sprzedawanych aut

i która zawsze dba o interes zarówno swój jak i klienta,

to musi to zaboleć kogoś, kogoś komu sukces innych podmiotów jest nie na rękę.

Nasza "wspaniała" konkurencja nie raz podkładała nam nogę, nie raz wywoływała burzę i nie raz próbowała zaszkodzić,

więc nie dziwią nas nowe, kolejne wpisy, które mają tylko uderzyć w naszą firmę.

Prawda jest jednak taka, że przez 12 lat na rynku przeżyliśmy nie jedno i nie jednego, kiedy inne firmy upadały my zawsze

zwiększaliśmy sprzedaż i na szczęście taka tendencja utrzymuje się nadal, a firma się rozrasta wprowadzając co raz to nowsze

rozwiązania, o których konkurenci mogą tylko pomarzyć.

Jesteśmy najlepsi? Zatem trzeba wybaczyć tym, których to boli...

 

Z pozdrowieniami

TNC GUBIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Niedawno na forum przewinęła się wasza E70 z przebiegiem sporo innym w opisie niż na zdjęciach :cool2:

Jak chcecie to mogę WAM gdzieś to wkleić na pamiątkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając średnią wartość auta 50.000 pln to musieliby sprzedawać ich m-cznie 60 :mad2: :mad2:

 

Teraz to sie sprzedawca popisał :duh: :duh:

 

Niedawno na forum przewinęła się wasza E70 z przebiegiem sporo innym w opisie niż na zdjęciach :cool2:

Jak chcecie to mogę WAM gdzieś to wkleić na pamiątkę :)

 

 

Wrzuć tutaj i chyba temat będzie do zamknięcia :D :D

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.