Skocz do zawartości

Top New Cars - kupił ktoś z Was od nich auto?


ventola

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę sobie poszukałem i biorąc pod uwagę, iż nawet nie za bardzo jestem w stanie określić pod jaką nazwą prowadzicie komis

 

Nazwy z Waszej strony to Top New Cars ( brak takiej firmy)

 

Excar Group - takiej też nie ma niestety :nienie: :nienie: ( po danych ze strony to EXCAR oraz imię i nazwisko własciciela) z czego przeważającą działalnoscią tej firmy jest cytuję:

 

 56.30.Z Przygotowywanie i podawanie napojów 

 

Mało tego: link na otomoto wskazuje na jeszcze inną nazwę

 

http://www.stylkomis.otomoto.pl/

 

Jakieś pomieszanie z poplątaniem :D :D

 

Sam kolego sprowokowałeś dyskusję na temat waszej firmy wiec szukamy :search:

Edytowane przez sfinks311
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja kończę, jakby co. Shootart mówi wszystko. Choć wiemy dobrze, że handlarzyna nie odpowiada za wystawiającego jego auckje. Za treść, za błędy, wypowiedzi, zachowanie wystawiającego bla, bla, bla... Pozdro all.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał już tyle nazw, kto by to spamiętał. Na forum został ochrzczony imieniem shit-art :cool2:

Pan kamil to byl dopiero pechowiec.

Poprawił się ten wasz obecny fotograf od tego czasu?

Ja Kamila oceniam merytorycznie tylko i wyłącznie za wykonywaną pracę - w tym wypadku za fotografię. O tym że Kamil jest dobry w tym co robi potwierdza choćby fakt, że jego nazwisko w branży foto jest dość znane i rozpoznawalne, a wykonywane prace znane są z różnych materiałów.

Natomiast dziwi mnie i trochę dla mnie szufladkuje to forum, radość z określania kogoś per 'SHIT. Każdy wie co znaczy powyższy zwrot i samozadowolenie, że swojego rozmówcę tak się nazywa; jest naprawdę mało grzeczne i chyba nie powinno mieć miejsca na publicznym forum. W sumie to dobry wizerunek forum: nawytykać błędów, zwyzywać od Shitów a na końcu dać bana i się z tego cieszyć. Brawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shoot art to wasz fotograf, tak? Współpracowaliście i współpracujecie, więc co tu jeszcze dokumentować. Nie zrobił sobie ani wam reklamy. Tak jak napisał kolega Sfinks, nie możecie skończyć tej dyskusji, więc będzie trwała dalej.

Shootart odwala kawał dobrej roboty, co potwierdza coraz to szersze gremium klientów, których ma i do których dojeżdża niestety nawet po kilkaset kilometrów.

Fakt, faktem również chłopak się rozwinął, pozatrudniał kilka osób, stworzył fajną agencję, ale co ręka samego mistrza to nikt tego nie powtórzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ręka samego mistrza to nikt tego nie powtórzy.
No na tym forum to z pewnością nie.

Jak naściemniał kłamczuch jeden, to dostał łatkę shit. Nazwać kogoś po imieniu to się nie podoba, że nieładnie, zły wizerunek forum i inne kity :duh:

A to, że wciskał KŁAMSTWA bez mydła, myśląc, że ma do czynienia z debilami, to już się kolego nie zająkniesz, czy to było mniej nieładne i niej psuło waszego wizerunku? Słabiutko i typowo. Piękne słówka i święte oburzenie, tak trzymaj. Tylko pamiętaj, że ludzie to czytają. A o forum się nie martw.

 

I jeszcze ma taki tupet napisać, że mu coś tam szufladkuje forum :duh: . Podobnie shoocik zaszufladkował was. Może mamy go KŁAMCĘ przeprosić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie poproszę o namiary na wasze samochody, adres strony, linki, chciałbym pooglądać.

A mógłbyś podać te dowody o których mówiłeś wcześniej, bo coraz bardziej krąg się zawęża i nie chciałbym aby okazało się, że

miałeś rację i na forum siedzą ludzie, którym "żal d... ściska". Proszę już o to w kolejnym poście i nic, tylko non stop jakieś zarzuty bez

pokrycia, domysły a zero faktów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy jest sens, albert. Widzisz i wszyscy inni widzą, że nasz wesoły handlarz wybiera co mu wygodnie, resztę omija, nie zauważył pewnie :cool2: Zostałeś zaszufladkowany, obraziłaś kolegę kamila i żal ci d... ściska. Jak nam wszystkim. Ja bym pogonił tego kamila w kibinimater, jakby tak w moim imieniu nakłamał na PUBLICZYM FORUM. A ten się jeszcze unosi, że niewinnego obrazili. Coś czuję szybkie dołączenie kolegi do shoot-bana na wiecznym urlopie. Jakoś nikt normalny bana nie dostaje. Zawsze to samo, tego nie wyplenisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na tym forum to z pewnością nie.

Jak naściemniał kłamczuch jeden, to dostał łatkę shit. Nazwać kogoś po imieniu to się nie podoba, że nieładnie, zły wizerunek forum i inne kity :duh:

A to, że wciskał KŁAMSTWA bez mydła, myśląc, że ma do czynienia z debilami, to już się kolego nie zająkniesz, czy to było mniej nieładne i niej psuło waszego wizerunku? Słabiutko i typowo. Piękne słówka i święte oburzenie, tak trzymaj. Tylko pamiętaj, że ludzie to czytają. A o forum się nie martw.

I jeszcze ma taki tupet napisać, że mu coś tam szufladkuje forum :duh: . Podobnie shoocik zaszufladkował was. Może mamy go KŁAMCĘ przeprosić?

Mnie rodzice uczyli od małego kultury dla swojego rozmówcy. Nieużywania przezwisk, wulgaryzmów czy choćby siły. Zawsze stawiam na argumenty i rzadko, wręcz praktycznie nigdy nie obrażam swoich oponentów. Różnica pomiędzy mną i Kamilem (tak, wkładam go do jednej szuflady) a np. Tobą (piszę z wielkiej litery, z szacunku) jest taka, że ani ja, ani Kamil nigdy przenigdy nie sprowadzimy się do poziomu, dla którego nazywanie kogoś per KŁAMCA, DEBIL czy też SHIT jest normą i kto się potrafi z tego cieszyć.

Jeżeli Tobie (a zakładam, że i chyba pewnej części tego forum) sprawia to radość, to cóż... hm... życzę powodzenia i naprawdę dużo sukcesów w życiu osobistym, a przede wszystkim zdrówka.

TNC nie da się zaszkodzić, naprawdę. Można pisać o nas źle, wymyślać kolejne historyjki o niby przewinieniach, nie podawać dowodów i obrażać i wyśmiewać i robić wszystko pod górkę. Tak jak napisaliśmy na początku - wiemy, że sukces innych boli. Szkoda, że coraz bardziej przekonuje nas zdanie Adalberta, które potwierdza, że na tym forum najzwyczajniej w świecie pewnym osobom "żal d... ściska". (napisałem w cudzysłowie gdyż to nie moje słowa)

A szkoda, bo z racji doświadczenia moglibyśmy wiele pomóc w kwestii importu, prawa czy choćby w temacie problemów z "prawdziwymi" oszustami.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz masz 6 postów wyżej, bo przecież wy i shoot art byliście jakby jednością. To gdzie te samochody? Nie będzie ich czy mam czekać?

Ok. Rozumiemy!

Tak też myśleliśmy, że dowodów brak. Miałeś rację kolego. "ŻAL" :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ci sami rodzice uczyli cię tupetu, ale jeśli kamilek kłamał w żywe oczy, to jest kłamcą. Bez względu na to, jak trudno ci w to uwierzyć i bez względu na to, co ci w dzieciństwie wpojono, a raczej - czego nie wpojono.

Wcale nie cieszymy się z tego, że są ludzie, których inaczej nazwać się nie da.

 

W dalszym ciągu nie odnosisz się do istotnych kwestii, oceniasz mnie i innych, czepiłeś się, że nie ma konkretów, a twój kamilek i cały ty to co? Jakoś nie potrafisz ocenić kamilka, który próbował OSZUKAĆ W ŻYWE OCZY forumowicza, który pytał o prezentowane przez niego auto. Skoro nie widzisz w postawie kamilka nic nieprawidłowego, to na twoim miejscu nie wspominałbym tutaj swoich rodziców, przez szacunek dla nich. Wyciągać własnych rodziców do takiej dyskusji, dżizas :duh:

 

Corza slabiej, już takich argumentów tu używasz, że aż żal. Napisz jak mężczyzna, jak oceniasz kamilka, który na pytania o aucie pisał, że wszystko cacy, nie widział problemu, że opis w aukcji całkowicie nie zgadzał się ze stanem faktycznym, a na koniec podobnie do ciebie zaczął obrażać i szufladkować forumowiczów, jak nie po jego myśli szło. A nie jakieś lawirowanie i święte oburzenie, jaki to dobrze wychowany jesteś. Żal.

 

Dobra, szkoda nerwów na kolejnego handlarza. Temat zaraz zostanie zamknięty, a my i tak nic nie zmienimy. Chociaż miałby odwagę przyznać, że popiera oszustwa. Tchórz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nic już nie napiszę, bo koleś robi ze mnie idiotę (choć przez szacunek do mnie i dzięki wyniesionemu od rodziców dobremu wychowaniu nigdy tego odważnie nie powie), więc jak dyskutować z kimś, kto komentuje tylko to, co dla niego wygodne, na resztę brak odwagi. I jeszcze myśli, że to taka świetna technika, a jak głupek tego nie widzę. Więcej wiary w ludzi.

Ale Tobie (dużej litery, z szacunku) życzę więcej szczęścia w dyskusji z tnc :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal chcę zobaczyć chociaż jeden samochód. :lol: i będę prosił bez względu co jeszcze napiszesz :norty:

Czyli jedno mamy z głowy.

To co pisałeś o TNC wcześniej czyli, że są jakieś dowody i konkrety na temat oszustw, kręcenia liczników itp. to nie jest prawda. Ja grzecznie prosiłem od początku abyście podali mi te argumenty , o których była tu mowa. Brak odpowiedzi na kilkukrotne prośby potwierdza tezę, że te wszystkie złe słowa o firmie TNC to bajki i kłamstwa. OK. Jeden temat odhaczamy ...

Rozumiem, że prosisz o stronę z ofertą, ponieważ chcesz szybko przejrzeć aukcje aby znaleźć możliwe błędy i dać upust swojej wcześniejszej tezie o niby przewinieniach?!

Podaję stronę ; http://www.tnc.pl, tam jest zakładka oferta i samochody premium.

Oferta może słaba bo i sezon ogórkowy, ale i tak czekam na wszelkie nieprawidłowości, co do których miałem się odnosić, a których nikt nie potrafił tu wskazać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto jeszcze raz argument. Shootart to wasz współpracownik, który oszukał w aukcji podając opis niezgodny z rzeczywistością, więc jak go nie kontrolujecie to tak jakbyście się godzili na taki stan rzeczy. Nie będę tego już więcej powtarzał. Przeczytaj wszystkie posty w tym temacie od początku, są jeszcze inni oszukani i niezadowoleni. Powiedz, kiedy ostatni raz zaglądałeś na tą waszą śmieszną stronkę? To co mnie interesuje to nie działa. Chciałem wysłać maila z zapytaniem, też nie da rady. Masz rację na cito potrzebuję haka, ale nie dajesz mi takiej szansy :lol: Edytowane przez adalbert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ci sami rodzice uczyli cię tupetu, ale jeśli kamilek kłamał w żywe oczy, to jest kłamcą. Bez względu na to, jak trudno ci w to uwierzyć i bez względu na to, co ci w dzieciństwie wpojono, a raczej - czego nie wpojono.

Wcale nie cieszymy się z tego, że są ludzie, których inaczej nazwać się nie da.

W dalszym ciągu nie odnosisz się do istotnych kwestii, oceniasz mnie i innych, czepiłeś się, że nie ma konkretów, a twój kamilek i cały ty to co? Jakoś nie potrafisz ocenić kamilka, który próbował OSZUKAĆ W ŻYWE OCZY forumowicza, który pytał o prezentowane przez niego auto. Skoro nie widzisz w postawie kamilka nic nieprawidłowego, to na twoim miejscu nie wspominałbym tutaj swoich rodziców, przez szacunek dla nich. Wyciągać własnych rodziców do takiej dyskusji, dżizas :duh:

Corza slabiej, już takich argumentów tu używasz, że aż żal. Napisz jak mężczyzna, jak oceniasz kamilka, który na pytania o aucie pisał, że wszystko cacy, nie widział problemu, że opis w aukcji całkowicie nie zgadzał się ze stanem faktycznym, a na koniec podobnie do ciebie zaczął obrażać i szufladkować forumowiczów, jak nie po jego myśli szło. A nie jakieś lawirowanie i święte oburzenie, jaki to dobrze wychowany jesteś. Żal.

Dobra, szkoda nerwów na kolejnego handlarza. Temat zaraz zostanie zamknięty, a my i tak nic nie zmienimy. Chociaż miałby odwagę przyznać, że popiera oszustwa. Tchórz.

W psychologii mówi się, że jak ktoś jest mniej inteligentniejszy od nas i brakuje mu argumentów to zaczyna nam ubliżać, używając przy tym epitetów, a na końcu wyzwoli się w nim agresja. Więc może zanim przejdę do rzeczowej odpowiedzi na Twój jakże wykwintny słownie post to zaproponuję Ci filiżaneczkę relaksującej zielonej herbatki...?

Nie chcę się odnosić do Kamila, ponieważ jego tu nie ma, a ja nie wiem co on tu pisał i co twierdził. Moje relacje z Shootartem polegają na usłudze wykonania zdjęć auta do sprzedaży i tyle. Nie pijemy razem, nie grillujemy a nasze dzieci nie chodzą razem do przedszkole. Po prostu zwykły biznes.

Skoro Kamila, tu nie ma, to w myśl nabytej kultury i grzeczności nie chcę rozmawiać o kimś kogo nie ma. Jak zauważyłem, to dla Ciebie pisanie kłamstw i oszczerstw jest normalne, więc wymagasz ode mnie abym wypowiadał się kłamliwie w temacie gościa o którym nie mam zielonego pojęcia. Nie oczekuj takiego zachowania, bo najzwyczajniej w świecie nie jest to po mojemu i nie jest zgodne z moim sumieniem.

Na obronę Kamila mogę tylko napisać tyle, że jeżeli spotkał się z takim stosunkiem jak ja i z takim podejściem niektórych forumowiczów, to nie dziwię się, że wybuchł i być może poszedł za daleko. Naprawdę nie mnie to oceniać.

Kamila nie mam po co popierać, jeżeli przewinił to jest winny. Jeżeli jest niewinny to czemu on miał odpowiadać za coś czego nie zrobił. Gość wykonuje zdjęcia, robi to dobrze, ma robotę więc wymagania od niego aby ustosunkowywał się do prezentowanych aut jest nienormalne. To tak jak byś obwiniał fotografa Playboya, że modelka której zrobił zdjęcie ma lekko krzywy nos. Ma, więc niech ma.

Można obwiniać za tę nos rodziców, męża albo geny ale fotografa? Przyznasz, że jest to lekko ujmując - głupawe?

Życzę więcej zrozumienia i dystansu do świata. Szkoda marnować życia na takie relacje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto jeszcze raz argument. Shootart to wasz współpracownik, który oszukał w aukcji podając opis niezgodny z rzeczywistością, więc jak go nie kontrolujecie to tak jakbyście się godzili na taki stan rzeczy. Nie będę tego już więcej powtarzał. Przeczytaj wszystkie posty w tym temacie od początku, są jeszcze inni oszukani i niezadowoleni. Powiedz, kiedy ostatni raz zaglądałeś na tą waszą śmieszną stronkę? To co mnie interesuje to nie działa. Chciałem wysłać maila z zapytaniem, też nie da rady. Masz rację na cito potrzebuję haka, ale nie dajesz mi takiej szansy :lol:

Ok. Ja od początku wiedziałem, że żadnych dowodów nie masz, a swoje tezy opierasz na wpisach użytkowników, których liczba postów nigdy nie przekroczyła =3.

Powiedz co na stronie nie działa? Strona wykonana jest we Flashu, mogą być problemy z jej odpaleniem na czymś innym niż Windows. Być może trzeba ściągnąc i zainstalować samego Flasha.

Email do nas ; excar@excar.pl

 

ps. na stronie nie działa zakładka "Komis samochodowy" gdyż rezygnujemy z komisu, a także nie działa zakładka "pomoc oszukanym" gdyż wycofujemy się z tego.

ps. 2. jak klikniejsz "auta premium" to otwiera link z allegro z naszymi aukcjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj mi swoje imie,nazwisko i adres.

To założę sobie konto na forum, napiszę że jesteś pedofilem, a następnie będę kazał Ci się do tego ustosunkować i to obalić...

 

Tak mniej więcej działa na mnie ktoś kto loguje sie i pisze 1,albo 2 lub 3 posty i wszystkie typowo oszczercze.

Na nasze szczęście niewielu w to wierzy. Spokojnej nocy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W psychologii mówi się, że jak ktoś jest mniej inteligentniejszy od nas i brakuje mu argumentów to zaczyna nam ubliżać
To dziwne, bo ty, jak zabrakło argumentów, zacząłeś po prostu lawirować i komentować tylko to, co było dla ciebie wygodne, udając, że nie widzisz całej fali ktyryki twojego współpracownika i skupiając się na szufladkowaniu forumowiczów. I tak od kliku dobrych postów, aż do teraz. Jak to się nazywa w psychologii?

Cieszę się, że w końcu zebrałeś się na odwagę. Bo wyglądało to słabo, takie udawanie, że nie do ciebie się mówi.

Twój kolega shoot-ban (takiego nicka miał, jak ostatni raz z nim rozmawiałem) namierzył temat tu na forum, w którym jeden z formowiczów pytał o e46 330i, granatowe z szarymi skórami, fotografowane przed tą samą bramą/płotem/żaluzją, co zawsze. I w temacie wytknięto (tak, ja również miałem czelność), że auto nie ma sporej części wyposażenia, które kamilek wypisał a aukcji (a które wpływa na cenę danego egzemplarza, wiesz to dobrze, jako fachowiec), przegrzewa się i zostało pobieżnie wysprzątane, na zbliżeniach widać było nie kiepski, a tragiczny stan tapicerki w miejscach trudno dostępnych.

I wszystko byłoby cacy, wbrew twojej niewypowiedzianej opinii nie jesteśmy idiotami i wiemy, że po nowe auta można śmiało iść do salonu.

Ale po namierzeniu wątku kolega shoot-ban zalogował się na forum i zaczął krzyczeć, że co to za oszczerstwa, wszystko się zgadza, opis jest prawdziwy (w nim oprócz wyposażenia stało jak byk, że auto w stanie do jazdy, zero inwestycji, żadna lipa).

Jak mówię, wszystko byłoby cacy, gdyby shoot-ban uderzył się jak facet w pierś i powiedział, że on robi tylko szatę graficzną dla ludzi, którzy nie potrafią zrobić tego sami, opis dostaje od handlarza i za niego odpowiadać nie może. Co ciekawe, tak właśnie zrobił, ale dopiero po tym, jak się tu podobnie do ciebie pounosił, podobnie do ciebie wskazał na brak wychowania forumowiczów, podobnie do ciebie nie widział żadnego problemu w mijaniu się sprawdą i dopiero po tym, jak mu powiedziano, żeby nie brnął w kłamstwa.

BO BRNĄŁ W KŁAMSTWA, ŻE WSZYSTKO SIĘ ZGADZA, aż podsunięto pod nos, że auto nie posiada części posiadanego wyposażenia i się przegrzewa (jako spece wiedzy nie tylko z dziedziny psychologii wiecie, że w e46 jest to taki sam problem jak w innych modelach, który powoduje, że nie można auta nazwać gotowym do jazdy i bez wkładu finansowego).

 

Reasumując, shoot-ban próbował mydlić nam oczy, aż do momentu, w którym zrozumiał, że nie może mierzyć nas własną miarą i my tu oszukać się nie damy. A gdyby - jak wyżej - przyznał od razu, że nie może brać odpowiedzialności za opis i nie zaczął od próby oszukania pytającego (ciekawe, od kogo wziął taką technikę i jak się ona w psychologii nazywa), nie byłoby tej jałowej rozmowy.

 

Teraz znasz fakty, napisz po prostu, że shoot-bana tu nie ma i nie możesz sprawdzić prawdziwości moich słów. Będzie po dyskusji. Bo jak dotąd wyskakujesz z rodzicami, wychowaniem, psychologią, szufladkowaniem, wyjeżdżaniem z inteligencją (bardzo niski lot) etc, wszystko po to, by mnie zdyskredytować. A to po prostu odwracanie uwagi od samego siebie, czyli dla kogoś tak niewychowanego, jak ja, po prostu tchórzostwo. Możesz też znaleźć kolejny sposób na dyskredytowanie mnie. To druga opcja, równie dobra.

PS - szkoda, że nie potrafisz odróżnić obrażania od nazywania spraw po imieniu. Jeśli się podejmuje próbę kłamstwa, to jest się kłamcą. Jeśli chce się kogoś oszukać, to jest się oszustem. Wychowanie osoby okłamanej jest tu bez związku. Każdy odpowiada za swoje czyny, za kłamstwa też. Postaraj się to zapamiętać. Ja również życzę spokojnej nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.