Skocz do zawartości

ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo


premier

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witajcie

 

Wlasnie dotarla do mnie paczka z 4 ringami od Słowika, zamawialem lodowo-biale :wink: , a na ringu jest naklejeczka xenon wiec pewnie to te ringi o ktorych pisal Slowik dzisiaj .

 

Planuje je montowac okolo 19.00 dzis - jakis szybkie porady przed montazem ?

 

Ktoredy przeprowadzic przewody ze srodka lampy do srodka komory silnika ? Mam nadzieje ze wiercic nic nie trzeba :worried: ?

 

Na gorze ringu dajecie tylko po jednym tym klipsie stalowo-metalowym , a reszte na klej ?

 

Mam klej z "goracego pistoletu" i bezbarwny silikon - czego lepiej uzyc ? :)

 

Posiadam bixenony po lifcie, 2002r. , firmy AL .

 

Czekam na szybkie tipsy :D .

 

pozdro

piotrek

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabelki od ringów puszczasz nad odblaśnikiem górą aby nie było ich widać nastepnie przeciagasz przez dziurke od zarówki postojowej. Pamietaj nie podłanczaj przetwornicy do pradu jak nie masz podłaczonego do niej ringu! Z ringami obchodz sie ostroznie zeby go nie upuscic. Klej je na tym kleju z pistoletu. Zamontuj na dwoch klipsach. Nie pomyl + z - . jak cos to pisz lub dzwon to cos podpowiem.
Przeciwnik SERII.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem problem i ringow nie zalozylem dzisiaj .

 

Chcialem sobie spolerowac przy okazji klosze lamp wg przepisu tudm'a (choc mialem w sumie je tylko lekko "pocentkowane") ,ale nie mialem papieru 2500, tylko max 1500 i zostaly rysy :duh: .

 

Musze kupic odpowiednie papiery scierne , moze w sobote znowu poworoce do tematu, jesli czas mi na to pozwoli, a juz widze ze potrzebuje na polerke kloszy + montaz ringow z 5-6 godzin :duh: .

 

Poki co tylko taka fotka ;-) :

 

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//img169.imageshack.us/img169/3403/img2481gn5.jpg

 

pozdro

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotres wrzuc jakieś foty jak załozysz ringi. A jeśli chodzi o polerowanie lamp to ja polerowałem od 600 do 2500 a puzniej pasta polerska. Wyszło super ale ostatnio zauważyłem ze klosz jest jakby bardziej żółty po tym zabiegu bo polerowałem tylko jeden. ale jak go przetre woskiem to jest ok....
Przeciwnik SERII.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nadszedl czas sesji na polibudzie i krucho z czasem, ojjj krucho :oops: .

 

Moze byc tak ze ringi zaloze dopiero po 10.02 :oops: czyli jak sie skonczy sesja, ale mam nadzieje ze nie .

 

Oczywiscie ze wrzuce fotki :).

 

pozdr.

piotrek

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ piotres

 

No to powodzenia w sesji, ja mam to samo.

Jaki kierunek? Ja elektrotechnika.

 

Heheh a ja polibude w wawie koncze juz 12 rok ;) Nie moge sie od 2 lat zabrac za prace :( :mad2:

 

fajnie macie , fajne lata :mrgreen: ja już od 17 lat knuje czy jak kto

woli '' kręcę lody '' wojsko podatki i życie mnie nauczyło kombinowania :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello

 

PW Inzynieria Produkcj - kier. Mechanika i budowa maszyn . Rok II (a pierwszy zaliczony wszystkie przedmioty, bez powtarzania roku :lol: ) .

 

Powodzenia dla wszystkich studiujacych :twisted: . Oby wam sciaganie gladko szlo :lol: . Tak ja mi przd chwila na poprawce kolokwium, elegancko koles dal to samo co na pierwszym terminie i spisalem co nieco . :lol:

 

Sorki za O/T, jesli komus to przeszkadza.

 

pozdro

piotrek

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle, ze jednak przesadzasz. Jak podrozeja, to w lutym zarobisz wiecej. A jak zarobisz wiecej, to bedziesz kapitalista, a nie dziwak.

Jezeli chcesz dac ogloszenie o sprzedazy czegokolwiek, to zapraszam do dzialu Czesci.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Spoczko tylko niewiem czy to te przed czy po lifcie ??? No moglyby byc fotki jak to wyglada na aucie :mrgreen:

 

Przeciez widac ze kierunki sa w dol skierowane wiec logiczne ze przed liftem :duh:

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.