Skocz do zawartości

M-technic, M-pakiet, M3 Do zwykłej E36 COUPE 2.0 Pare pytań


rifresz

Rekomendowane odpowiedzi

ten zderzak jest na chwilę obecna moja własnościa i to ja decyduje komu i za ile go sprzedam

 

koledze się tylko wydaje że kupi go za 600 zl z dostawa

 

jesłi ktoś ma dla mnie propozycje to zapraszam, oferty na PW

 

PS z tyłu faktycznie byla tasma, tylko ze jest to pozostalosc po lakierowaniu, zderzak byl dolozony przez poprzedniego własciciela

 

brak śladów klejenia czy innej rzeźby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kurcze kupilem listwy za 600 w stanie idalnym..... ze spankami.

 

 

 

CO powiecie na takie ceny????

 

biale kierunki w blotniki 80zł

lampy przednie bosza z bialymi kierunkami 280zl

spoiler na klape MOTORSPORT 200 zł

lusterka "uszy szreka" 600 zł

 

Czesci z BMW M3 coupe

 

Warto????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widze owalna koncowke to mi sie niedobrze robi, a ta podwojna to zaciaga agro tuningiem. ale to jest moje zdanie z ktorym nie kazdy musi sie zgadzac.

tu masz fajny tlumik

http://moto.allegro.pl/item293628171_tlumik_bmw_m3_3_2_e36.html

Moje bunie:

http://tony.h.dkonto.pl/


Tony-h@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam bym go kupił bo jest chyba nawet w moim kolorze, ale boje się że będe miał za nisko przód. W Warszawie jest jakis szał na wielkie śpiące policjanty we wszystkich mniejszych uliczkach. W e46 z Pakietem mi ciągle przycierał - teraz w e36 nie mam normalny zderzak ale obniżone zawieszenie M-technik i tez mi się zdaża przytrzeć, boje się że przy takim zderzaku - bym go prędzej czy później gdzieś zostawił. :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problem co zrobić z moim tłumikiem, bo mój jest jeszcze oryginał i jest w dobrym stanie, a końcóweczka nie bardzo mi sie widzi!! Ja mam trzy opcje:

-pierwrwsza opcja, wymienić tłumik na dedykowany "Ultera" z pojedyńczą lub podwójną końcówka-oto link:

http://www.ulter.com.pl/index.php?show=shop&f=3&m=11&s=25

-druga opcja, zostawić mój oryginalny tłumik i wspawać jedną z pojedyńczych końcówek "Ultera"-oto link:

http://www.ulter.com.pl/index.php?show=offer&pz=2

-trzecia opcja, podjechać na ul. Mokrą 3 w Luboniu(tel 0 61 810 51 62)- mają tam warsztat z dość dużą ilością końcówek do wyboru, więc można tam coś na miejscu wybrać i odrazu zamontować.

Myśle że podjedź sobie rifresz do Lubonia, bo może coś Ci sie uda wybrać- a jak nie to może jakaś z innych opcji Ci sie przyda??

Pozdrawiam.

BMW i tylko BMW!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz2000 mowis zo tylnym zderzaku z foto?????

 

 

 

 

Ta 2 opcja mi sie wydaje najlepsza hmmmmmmmm bo tlumika z dworurka od 2.5 nie wsadze bo ma inna konstrukcje ;/

 

Poszukam chyba ladnej koncowki do wspawania ale 2 rurka :) Tylko trudno znalesc taka co by oryginal przypominala ;/

 

 

dedykowany ulter to straszna kasa ! ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPATRZYLEM TAKIE CACKO :) WSPAWYWANA :) JEST DLUGA TO SIE UTNIE KONCOWKJE STAREGO TLUMIKA BLISKO MUSZKI I WSPAWA TA I NIE BEDZIE NIC WIDAC :) Koncowka ma byc pod zderzak Mtechnica na podwojny wydech

 

 

Niewiem teraz na ktory rozmiar sie zdecydowac

 

http://img293.imageshack.us/img293/8592/beztytuutyitiqv3.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , następna sprawa to progi.Orginał jest montowany na ok.12 spinek z jednej strony , niestety .Pytanie czy ktoś przeszedł ten temat ale bez wiercenia otworów.Serce mnie boli jak pomyślę że mam podziurawić zdrowe progi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że wybór padł na "Ultera"?? :cool2:

Moim zdaniem określ sobie ile ma ta końcóweczka wystawać, a potem powinieneś wszystko sobie wymierzyć!! Tylko nie zapomnij zrobić pomiarów na zamontowanym już zderzaku od M-pakietu, by nie sknocić, bo są inne :D

Pozdrawiam.

BMW i tylko BMW!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie wystawac tyle co oryginalny tlumik w zderzaku Mtechnica :) TYlko na razie zakladam te zderzaki do siebie i jak bedzie wszytsko spasowane to zobacze :) Zderzak dopiero idzie do mnie wiec nawet niewiem czy ten ulter wejdzie w otwor zderzaka :(

 

Moze ktos kto ma Mpakiet zrobi pomiary ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M-Technic to M-Pakiet

a M3 to orginalne od ///M3

M-technic wypuszczal 2 modele zderzaka przedniego :

-jeden taki jak ma M3

-drugi zamiast kratki ma szczebelki

Orginał od ///M3 pasuje do kazdej wersji nadwozia( choc nie wiem jak tam z compactem do konca)

a zderzak od M-technica jest pod poszczegulna wersje nadwozia

Jak bedziesz wymienial to musisz pamietac o tym że :

Listwy do zderzaka przedniego są inne niz w standardowym

Listwy do zderzaka tylnego chyba pasują

Belką pasuje

Inne są wloty do chłodzenia tarcz

Inne są nadkola

Listwy boczna pasują do zwykłej E-36 (oczywiscie je kupujesz pod konkretne nadwozie) ale nie pasują spinki od seryjnych listw , takze spinki tez musisz zakupic

No i to chyba tyle

 

 

m-technic to m-pakiet? a to nie jest tak ze m-technic to zawieszenie sportowe, a m-pakiet to ospojlerowanie? co do takich zderzaków to mój znajomy sprzedaje takie w cenie 450-500zł z anglików....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tak do końca nie wiem, bo ja mam w papierach tylko zawieszenie m-sport, czyli m-technic, ale ospojlerowania M nie mam. Ci kolesie nigdzie nie wystawiają, maja dosyc kupców, sa to oryginalne zderzaki ściagane z beemek, mieszkaja 20 km od bydgoszczy, 25 km od inowrocławia, musisz raczej podjechac na miejsce, tu masz numery 889374669, 500271417. pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tak do końca nie wiem, bo ja mam w papierach tylko zawieszenie m-sport, czyli m-technic, ale ospojlerowania M nie mam. Ci kolesie nigdzie nie wystawiają, maja dosyc kupców, sa to oryginalne zderzaki ściagane z beemek, mieszkaja 20 km od bydgoszczy, 25 km od inowrocławia, musisz raczej podjechac na miejsce, tu masz numery 889374669, 500271417. pozdr

m-sportfahrwerk to jest zawias od m-technica

m-technic robil tez inne gadzety nie tylko zawieszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Tu jeszcze pare rzeczy z mojego nr.Vin

 

704 M SPORT SUSPENSION

 

710 M LEATHER STEERING WHEEL

 

715 M AERODYNAMICS PACKAGE

 

Dodam ze mam calosc lacznie z czarna podsufitka, ospojlerowaniem, zawiecha, galka lewarka, kierwonica, lusterkami, mam nadzieje ze to chyba wsio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o zderzaki ja kupiłem ten :)

 

http://www.allegro.pl/item296199698_bmw_e36_zderzak_kompletny_m3_m_technik_m_power.html

 

Tylny niestety poza allegro zakupiłem za 630zł z wysyłką..

 

Powie mi ktoś na 100% jak jest z tymi nadkolami ?? Trzeba wymieniać czy nie ??

 

Widziałem też że poruszyliście temat tłumików ja mam z Ultera dedykowany do IS.. nie jestem z nioego zadowolony ponieważ już 3 razy byłem go reklamować. Puszczają spawy na łączeniach ;/ zakładali mi go w swojej firmie w Bielsku-Białej..Niedługo znowu jadę, ale tym razem niech wymieniają na nowy nie będę co chwile jeździł żeby spawali spawy..jakiś Awaryjny mi się trafił albo wszystkie takie robią..

 

p.s. Jeżeli ktoś ściągał u siebie zderzaki przód i tył proszę o radę jak krok po kroku to zrobić...Bo nie wiem gdzie znajdują się śruby mocujące i co zfdejmować listwy czy co.. Z góry dziękuję !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdejmujesz liswty najpierw, wystarczy ta mala po prawej stronie no i ta po lewej. Po zdjeciu widzisz po dwie sruby po kazdej stronie, bierzesz 13 nasadke i odkrecasz, potem na spodniej stropnie zderzaka powinny byc chyba po 3 srubki po kazdej stronie- lacza one zdrzak z nadkolami. zderzak jest wsuwany wiec go wysuwasz, schodzi razem z belka. Z tego co mi sie wydaje to powinno byc chyba wszystko, jak sie myle to niech mnie ktos poprawi. To bylo odnosnie zderzaka na przod, nie wiem jak jest z tylnym bo nie zdejmowalem, ale chyba podobnie.

Sprzedam czesci do BMW E36 1.8(115KM)!!!

Kontakt: 502278481 lub pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błasiu dzieki :cool2: ...z tyłu musi być inaczej ponieważ pod listwami nie ma śrub.. nie wiem czy dobrze mi się wydaje ale to chyba powinno się ściągać w następujący sposób: 0ściągnąć plastikową dokładkę na dole zderzaka (chyba każdy wie o co mi chodzi bo nie wiem jak to poprawnie nazwać:) i od spodu odkręcić śruby od odbojników, tam jest gwiazdkowy klucz, następnie odkręcić śruby od nadkoli i wysunąć zderzak...JEŻELI MAM RACJE proszę to potwierdzić wtedy będę już wiedział jak go zdemontować..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.