Skocz do zawartości

refleksje 750...


bmwkolo

Rekomendowane odpowiedzi

witam

wiem tematow na ten temat sporo, ale chcialem przedstawic swoje refleksje

750i v12 pali mi w trasie 13-15 litrow, w miescie pustym 20 litrow, przy wiekszym natezeniu ruchu komputer pokazuje 30-35 litrow...

zastanawiam sie czy warto, roznica miedzy 3,5 litrowa jest , ale nie az tak wielka zeby szlo w miescie o wiekszym natezeniu ruchu 10 litrow wiecej...

nastepna bmw chyba bedzie 3.0v8 e38...

a jak wy uwazacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

wiem tematow na ten temat sporo, ale chcialem przedstawic swoje refleksje

750i v12 pali mi w trasie 13-15 litrow, w miescie pustym 20 litrow, przy wiekszym natezeniu ruchu komputer pokazuje 30-35 litrow...

zastanawiam sie czy warto, roznica miedzy 3,5 litrowa jest , ale nie az tak wielka zeby szlo w miescie o wiekszym natezeniu ruchu 10 litrow wiecej...

nastepna bmw chyba bedzie 3.0v8 e38...

a jak wy uwazacie?

 

Ja uważam że duża moc jest super a zużycie paliwa to jednak sprawa drugorzędna... tylko że ja głownie używam auta w wolnym czasie, do pracy mi ono nie potrzebne.

Ale rozumiem że np takie 728iA E38, komfort jest? Jest! Wygląd jest? Jest! Wsadzić sekwencje i jeździ za grosze i to też jest super auto. I też takich ludzi rozumiem. Trochę to taki wąż w kieszeni ;-) Ale jeździ się fajnym autkiem a pieniądze zostają w kieszeni...

 

Z drugiej strony autko nie jest dla nie których takie fajne jeśli nie ma dużego silnika (np dla mnie).

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś tu chyba zabłądził w wyborze auta...

nawet dla bogatych niemców to auto nie było produkowane z myślą o mieście a o trasach przelotowych , nawet w Lublinie jak przyjdą "te godziny" to idzie wcześniej oszaleć jak znaleźć miejsce do zaparkowania, okazję do zmiany pasa i inne miejskie manewry, pochłania to sporo benzynki także w wersji 3l. i szkoda auta. Do takich rzeczy są lepsze od siudemek. To tak jak byś chciał jakimś szosowym motocyklem wjechać na tor crosowy - można, ale fajniej się po nim jeździ moto. odpowiednio do tego dobranym.

obecnie Alfa 156 GTA SW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

warto, roznica miedzy 3,5 litrowa jest , ale nie az tak wielka zeby szlo w miescie o wiekszym natezeniu ruchu 10 litrow wiecej...

nastepna bmw chyba bedzie 3.0v8 e38...

a jak wy uwazacie?

 

ja taka jezdze i pali mi na miescie pustym 14 litrow w korkach max 16 i niewiem czy warto jest doplacac 80zl do kazdych 100km przejechany po miescie aby jezdzic 750 kazdy ma inne zdanie moje jest poprostu takie, jak miasto cale w korkach to ciekawi mnie gdzie ta moc 12 cylindorw wykorzystasz :P

www.auto-optima.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.