Skocz do zawartości

540i co sądzicie o tym-jakoś dziwnie tanio i po lifcie??????


RafiRud

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moim zdaniem, z ta 1 moze byc calkiem fajnie, gdyz jest stuknieta...

jak zrobisz to ladnie to moze sie okazac ze reszta w porzadku, a jak wiadomo za granica ludzie sie w takie rzeczy nie bawia tylko kupuja nowe.

 

Co do 2 jakos dziwnie tanio... moze byc podejrzane, trzeba by sprawdzic co to warte...

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza jest pewno po liftingu przebiegu :norty:

a tak powaznie-czemu takie tanie???podjedz na piersza lepsza stacje paliw,popatrz na dystrybutor z napisem Pb98 i zobacz jaka tam widnieje cena za litr.....

i masz odpowiedz na pytanie....

pozostale koszty utrzymania tez nie sa male,wiec co tu wymagac.sila rzeczy cena takich aut musi leciec w dól...

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza jest pewno po liftingu przebiegu :norty:

a tak powaznie-czemu takie tanie???podjedz na piersza lepsza stacje paliw,popatrz na dystrybutor z napisem Pb98 i zobacz jaka tam widnieje cena za litr.....

i masz odpowiedz na pytanie....

pozostale koszty utrzymania tez nie sa male,wiec co tu wymagac.sila rzeczy cena takich aut musi leciec w dól...

 

Sekwencja za 4000 pln i jeździ taniej niż Twój dieselek.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wszyscy bla bla bla.... a nikt konkretów nie sypie.

Zmęczona ze zdjęć widać -to napiszcie po czym.

Ze przebieg po lifcie-w pierwszej raczej nie ma 340.000 i ksiązke do konca gdzie własciciel twierdzi ze po Vin mozna śmiało sprawdzac.

Ten niby lift to lampy i kierownica ,ale to handlarz sam sobie wymyslił chyba-wywnioskowałem z rozmowy z nim.

Co do ceny to mówi ,że ludzie boją sie tych dużych silników,bo u nas jest przekonanie,że czym większy to odrazu więcej pali-było nie raz wałkowane i to w BMW się nie sprawdza.

 

Może ktos jeszcze coś zauważył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Nie będę wnikał, czy rzeczywiście są tyle warte. Ale jak szukałem E60 530d, to roczne u polskich dealerów były w przedziale 205 - 225 tys. złotych. A za ile była u jednego roczna 550i? za 199 tys. Więc niekoniecznie duża benzyna będzie droższa od diesla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jeżeli masz czas, to w auto i w droge,

nie ma co sobie tematów roziwjać i domniemać,

skoro handlarz taki pewny, weź VIN i sprawdź w serwisie co ci powiedzą,

to pierwsze auto jakoś bardziej przemawia na tak niż to drugie

 

i ponoć auta z szwajcarii są często w dobrym stanie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wiadomo za granica ludzie sie w takie rzeczy nie bawia tylko kupuja nowe.

:lol: :lol: kurde nie moge! dobry żart.Byś sie zdziwił!Gebelsy już naprawiają powypadkowe,cofają liczniki itp.

Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zdjęć to różnie bywa na zdjęciach igła a w rzeczywistości złom lub odwrotnie, żeby obejrzeć pierwszą daleko nie masz :wink: czasami trafiają się okazje ale trzeba dobrze szukać.... sądze że po obejrzeniu okaże się żę nie jest warta nawet jak by koleś opuścił z 2tyś zł W Lublinie takich okazji nie ma :mrgreen:

90r E30 316 i coupe sprzedany

92r E36 318 is coupe sprzedany

91r E32 750 IL sprzedany

88r E32 735 IL sprzedany

92r E32 735 IL sprzedany

93r E34 530 V8 sprzedany

92r E34 525 tds sprzedany

90r E34 535 i obecnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
W tej pierwszej nie widzę gdzie ten lift :?

 

Jak to nie widzisz liftu.... no co ty.Przecież tylne lampy :duh: :duh: :duh: :duh: :duh: :duh: :duh: :duh: :duh:

Widocznie tylko tyle zdążyli :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o te zapytałem,ale nie znaczy ze chce kupic.Przebieg 340.000km nie bardzo mi sie uśmiech-już bym wolał swoją 323 jeździc przynajmniej pewna i tez nieźle wyposażona.Chce auto pewne tak ja te co mam i tak samo zadbane.Szukam różnych,a te akurat są z mojego regionu a ta cena podejrzana mi sie wydaje.Poprostu sprzedawca tej pierwzej może sprowadzic na zamówienie,ale chce sie przekonać,że jest uczciwy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.