Skocz do zawartości

czyja piątka w TVN turbo ???


qba-525

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja równiez pisałbym się na taką sesję, bo daleko nie mam :)

 

Moje BMW chyba nie ma się czego wstydzić przy Waszych - galeria

 

Musicie wybaczyć, że nieco ubrudzona, ale zdjęcia były zrobione tuż po kupnie. A propos zdjęć, widzę, że kolega Tomek_M robił swoją sesję w tym samym miejscu co ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po co tworzyć nowy dział ORIGINAL E34... I tak was nie długo przeniosą do Old i Youngtimery :roll2:

 

Nie wiem, czy tam nie przeszkadzałaby Wam nasza dominacja?? (gdyby administratorzy przenieśliby nas na „tamten świat” :-) na pewno opanowalibyśmy ten dział od razu) :) :) :) :twisted: :diabel_faja: :D

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po co tworzyć nowy dział ORIGINAL E34... I tak was nie długo przeniosą do Old i Youngtimery :roll2:

 

Nie wiem, czy tam nie przeszkadzałaby Wam nasza dominacja?? (gdyby administratorzy przenieśliby nas na „tamten świat” :-) na pewno opanowalibyśmy ten dział od razu) :) :) :) :twisted: :diabel_faja: :D

 

Mi by nie przeszkadzało :) Mam inne forum tematyczne :diabel_faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś ma linka do odcinka w sieci?

 

Przestałem oglądać jak usłyszałem, że w BMW lubią zasiadać ludzie w sportowej, błyszczącej odzieży :duh: :duh: :duh: :duh:

Nie wiem czy oglądacie częściej tej program ale jeśli tak to na pewno każdy zauważył, że prowadzący go piękniś z kolczykiem (przynajmniej kiedyś miał) i obrączką na kciuku w każdym programie opisuje auta słowami "w tym samochodzie nie zobaczymy pana w garniturze a raczej młodzieńca w baseballowej czapeczce i sportowej, błyszczącej odzieży", itp. Z tego powodu przestałem to badziewie oglądać bo gość coraz mniej mówi o bohaterach programu a coraz więcej o upodobaniach odzieżowych (i to wciąż to samo zdanie) i dziurach między elementami karoserii w podobnym do opisywanego modelu stojącym w przydrożnym komisie. Najgorszy obecnie program tej stacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zalamalem, jak facet pomylil kolektor dolotowy z wydechowym i powiedzial, ze Citroen Xantia ma plastikowy kolektor wydechowy :duh: :mad2: :lol:

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

Panfil, widzę, że zawitałeś do tematu :) Przy okazji - może dałoby się coś zrobić z tym, o czym kilku z nas pisało, czyli pod-dział "E34 ORIGINAL" widoczny na pierwszym miejscu w naszym dziale 5er?

myślę, że potrafilibyśmy uzgodnić zasady funkcjonowania takiego "kącika" - jakby nie było niszowego w erze tuningu, lpg i coraz mniejszej dbałości o E34, który klasykiem jeszcze nie jest.

pozdrawiam, marek

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy oglądacie częściej tej program ale jeśli tak to na pewno każdy zauważył, że prowadzący go piękniś z kolczykiem (przynajmniej kiedyś miał) i obrączką na kciuku w każdym programie opisuje auta słowami "w tym samochodzie nie zobaczymy pana w garniturze a raczej młodzieńca w baseballowej czapeczce i sportowej, błyszczącej odzieży", itp. Z tego powodu przestałem to badziewie oglądać bo gość coraz mniej mówi o bohaterach programu a coraz więcej o upodobaniach odzieżowych (i to wciąż to samo zdanie) i dziurach między elementami karoserii w podobnym do opisywanego modelu stojącym w przydrożnym komisie. Najgorszy obecnie program tej stacji...

 

Fakt, koleś ma jakąś obsesję na punkcie ubioru :duh: :duh:

Typ ma bardziej żenujące teksty niż Kornacki :mad2: :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zalamalem, jak facet pomylil kolektor dolotowy z wydechowym i powiedzial, ze Citroen Xantia ma plastikowy kolektor wydechowy :duh: :mad2: :lol:

 

Kwestia prowadzącego to odrębny i bardzo złożony temat :roll2:

 

Mogę powiedzieć tylko tyle, że w odcinku E34 vs W124 było kilka "baboli" nie mających potwierdzenia w rzeczywistości, a które próbowałem prowadzącemu wytłumaczyć, że to nieprawda (m.in spalanie, ceny części, czy podobieństwo silnika M50 do "wcześniejszego, montowanego w serii 3" (mniemam, że chodziło o M20), ale Pan Wojna widać wie lepiej.....

 

Poza tym, analizując chociażby forum internetowe TVN Turbo, widać, że prowadzący przez to, że gada bzdury, ma przechlapane wśród miłośników wielu innych marek.

pozdrawiam

qba_m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak powiem :cool2: :-)

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, Ciebie przygarniemy do naszego "E34-Original" (jeżeli powstanie)

Tam nikt nie ma pewnie autka w takim kolorze jak Twoje, a u nas ja mam :D

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:roll2: :mrgreen: to zrobie jej sesje przed świętami jak będę w domu na tych org 15(ktore teraz bardzo ładnie doprowadziłem do porządku) i jak coś będę miał foty w gotowości :norty:

 

kolega misio_987 ma e32 w bardzo podobnym kolorze jak nasze

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:duh:

Może zróbmy dział Original dla każdego modelu jaki wyprodukowało BMW? :mad2:

 

Do takiego działu klasyfikuje się 3/4 userów forum :duh:

 

skoro mówisz ze 3/4 ma samochody w swietnym stanie to pokaż swoją.np e32 widziałem dwie góra 3 ładne na tym forum.i e34 tak naprawde tez mi sie podoba kilka sztuk.

ciekawy jestem w jakim stanie Twoj tds... :twisted2: i czy wszystko jest robione w ogr

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Original znaczy oryginalny w sensie 100% zgodności z oryginałem lub oryginalny w sensie niepowtarzalny.

 

Większość samochodów ma dziwne patenty, które mogłyby zasługiwać na miano "oryginalności"

 

Poza tym, 100% oryginał nie znaczy świetny stan, kapujesz?

 

 

skidmarks, wiem ale chyba nie ma takiego samochodu, poza muzeum. 100% oryginału nigdzie nie znajdziesz.

 

Poza tym, można utworzyć dział np. original E87 dla osób które kupiły nówki z salonu :mad2: :mad2: :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy jestem w jakim stanie Twoj tds... i czy wszystko jest robione w ogr

 

1. stan to pojęcie względne, dla jednego ideał, dla innego nie.

dla mnie nie, jeśli o to Ci chodzi.

2.jeśli chodzi o oryginał to nie mogę ręczyć za poprzednich właścicieli ani za mechaników. W założeniu tak, a jak w praktyce to nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.