Skocz do zawartości

Zobaczcie jaka masakra ;]


Jayu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Auto ma w pierwszej kolejnosci jeździć , ale też wyglądać, M3 nie kupuje sie do codziennej jazdy, no chyba że ktoś chce na siłe sie pokazać.....

 

Czyli co, stoje od grudnia do kwietnia chyba, że zatrudnie się w UG jako pług. Tam gdzie drogi są utrzymywane 'na biało' nie ma siły żebyś nie szorował spodem szczególnie jak auta wyjeżdzą dwie rynny kołami, a środek zostaje biały. Teraz w swoim przy standardzie zdarza mi się szurnąc spodem. Fakt 'M3' nie kupuje się do codziennej jazdy tyle że ilu śliniących się potencjalnych chętnych na 'M3' szczególnie na E36 kupuje je jako drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Auto ma w pierwszej kolejnosci jeździć , ale też wyglądać, M3 nie kupuje sie do codziennej jazdy, no chyba że ktoś chce na siłe sie pokazać.....

Fakt 'M3' nie kupuje się do codziennej jazdy tyle że ilu śliniących się potencjalnych chętnych na 'M3' szczególnie na E36 kupuje je jako drugie.

no właśnie u nas w polszy M3 jest do wszystkiego, na dicho, do kościoła i z przyczepką na budowe :wink:

 

wszystkie tematy zwiazane z M3 kończą sie na tym forum tak samo hehehhe, a zawsze wypowaiadają sie najwiecej ci co M3 nidy nie mieli, ja chętnie sprawiłbym sobie taką zabawkę o której mowa, ale narazie nie stać mnie na Mpowera, ale cabrio też , cieszy :D

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na codzień Poloneza na gaz moje BMW robi około 500 km miesięcznie głównie w weekendy, a zimą wyprowadzam ją dwa razy w miesiącu. Traktuje ją jak M3 :D . Panowie dostrzegam że maniacy BMW to bardzo specyficzna grupa tylko szkoda że opinie psują nam tak zwani użytkownicy którzy mają te auta z zupełnie innych powodów niż my.

Jeśli auto tuninguje się z głową to naprawdę ładnie to wygląda, a widziałem już takie w które było dużo kasy i pracy włożone i wyglądały i jeździły i jeżdżą super.

BMW forever!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co niektórzy chcą od tej E36. Według mnie jest bardzo ciekawie zrobiona. Taki German Style. Może komuś żał d*** ściska, że sam jeździ nudnym, pospolitym E36? Zdjąłbym tylko blendę i brewki. Reszta jest świetnie dopasowana. Widać, że ten samochód dla właściciela jest czymś więcej, niż tylko wozidłem z punktu A do B.

 

Powiedział to ortodoks na punkcie serii :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się seria w mało którym BMW podoba - może w ósemce... Moje BMW jest samochodem na codzień - dlatego mam normalne zawieszenie i 15 calowe felgi (z czego już niejednokrotnie się cieszyłem) - choć wiem, że obniżony z 17" by lepiej wyglądał.

 

Mnie typ tunningu z tej M3 się nie podoba - między innymi rodzaj felg i wszystko na czarno - ale nigdy bym nie zazwał tego wiejskim tunningiem.

 

Zauważyłem na forum tendencję ostrego krytykowania wszystkiego co mocno różni się od serii - czy to zderzak, czy lampy - w zasadzie prawie każdy tunning jest określany jako WT jeśli tylko nie jest w guście piszącego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się seria w mało którym BMW podoba - może w ósemce... Moje BMW jest samochodem na codzień - dlatego mam normalne zawieszenie i 15 calowe felgi (z czego już niejednokrotnie się cieszyłem) - choć wiem, że obniżony z 17" by lepiej wyglądał.

 

Mnie typ tunningu z tej M3 się nie podoba - między innymi rodzaj felg i wszystko na czarno - ale nigdy bym nie zazwał tego wiejskim tunningiem.

 

Zauważyłem na forum tendencję ostrego krytykowania wszystkiego co mocno różni się od serii - czy to zderzak, czy lampy - w zasadzie prawie każdy tunning jest określany jako WT jeśli tylko nie jest w guście piszącego...

 

 

Troche uogolniasz, na ladnie zrobione autko napewno nikt by nie plul i raczej wiekszosci by sie podobalo.

 

Aczkolwiek wiekszosc co przerabia E36 ma jakis dziwny gust... chocby ten przedni zderzak... no i nie ukrywajmy, w niemczech czesto jak cos robia to tylko firmowymi czesciami i to tylko tymi ktore naprawde pasuja do wygladu autka, a u nas nie dosc ze czesto tanimi to jeszcze wszystko razem wyglada jak plastikowa choinka.

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem na forum tendencję ostrego krytykowania wszystkiego co mocno różni się od serii - czy to zderzak, czy lampy - w zasadzie prawie każdy tunning jest określany jako WT jeśli tylko nie jest w guście piszącego...

 

nie o to chodzi ...

poprostu jeżeli ktoś kladzie w auto częsci orginalne to auto nidgy nie będzie WT

a jesli się wklada jakis laminacik itd. no to niestety granica miedzy dobrym gustem a WT jest bardzo cieniutka

(napisalem ze lubie auta w serii... moze nie dokonca poprawnie się wyrazilem chodziło mi o to że auto może miec coś dlubięte ale częsci ktore zostały wsadzone muszą byc orginalne od BMW lub firmy która tuninguje auta tej marki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd nie ma nic wspólnego z jakością części - można zeszpecić samochód super częściami, a można też ulepić dzieło sztuki z plasteliny. Kategoryzowanie tunningu optycznego na podstawie oryginalności, czy jakości materiału części jest według mnie błędem (oczywiście w sensie samego wyglądu - to, że auto po ruszeniu się rozleci nie ma tu znaczenia).

 

A dając części oryginalne samochód będzie wyglądał jak oryginalny - więc co tu mówić o tunningu - chyba, że takim jak fabryczny - ale przeciez też nie każdemu się musi podobać (i fakt, że się nie podoba nie oznacza, że woli WT).

 

Jestem pewny, że jakby pojawiło się auto podobające się każdemu, to nikt by je nie nazwał wieśniackim :lol: Tu o co mi chodzi, to żeby rozróżniać czy samochód mi się nie podoba, bo mam inny gust, czy po prostu jest to właśnie WT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jestem pewny, że jakby pojawiło się auto podobające się każdemu, to nikt by je nie nazwał wieśniackim :lol: Tu o co mi chodzi, to żeby rozróżniać czy samochód mi się nie podoba, bo mam inny gust, czy po prostu jest to właśnie WT.

 

No bo widzisz tak sie zlozylo ze zyjemy w spoleczenstwie, a zasada dzialania takiego twora jest to, ze racje ma wiekszosc :)

 

Jak bys stanol na drodze 10 000 osob ktorym bardzo by zalezlo na osiagnieciu celu to nie przekonasz ich merytorycznie :twisted: ewentualnie oni cie przekonaja silowo.

 

Poprostu wiekszosci spoleczenstwa nie podobaja sie zderzaki-plugi, kawalki plastiku przyslaniajace lampy... dlatego masz racje, jak by ktos cos zrobil naprawde fajnie to by sie podobalo tzw. wiekszosci i nikt by tego nie nazwal wiesniactwem :)

 

Zycie jest brutalne i nie toleruje sie zbytnich odchylek od normy....

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu wiekszosci spoleczenstwa nie podobaja sie zderzaki-plugi, kawalki plastiku przyslaniajace lampy...

 

Wszystko to kwestia gustu. Mi takie coś sie niesamowicie podoba

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//images34.fotosik.pl/54/6fe3b8b57dfed5b4.jpg

 

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//images32.fotosik.pl/54/52a8e75038b5bdce.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wszystko to kwestia gustu. Mi takie coś sie niesamowicie podoba

 

Bo to oryginalny zderzak składający się z zderzaka, listew i dokładki, a można mieć 'prawie" taki sam WT w jednym kawałku. :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to kwestia gustu. Mi takie coś sie niesamowicie podoba

 

Bo to oryginalny zderzak składający się z zderzaka, listew i dokładki, a można mieć 'prawie" taki sam WT w jednym kawałku. :duh:

 

i to wlasnie o to chodzi we wszystkich mojich wypowiedziach

mozna podrasowac auto ale czyms orginalnym a nie jakims laminatem

BaX ma racje na taki zderzak sklada się wiele innych częsci dlatego duzo ludzi pcha laminat i wychodzi kicha

(dlatego powiem jeszcze raz ... chcesz cos ruszac w aucie kup orginalne części od BMW lub firm ktore specjalizują się w tej marce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jakos Was nie rozumiem... Co wy chcecie od tego samochodu ... Kolega wczesniej napisal ze " nie da sie tym jezdzic" czy cos takiego.Praktycznie przy kazdym watku ktory ktos pyta co byscie doradzili do zmiany w autku czy cos to pojawia sie " na glebe z nia" a ta co za mocno ?? moim zdaniem to jest jeden z lepszych PRZEROIBIONYCH BMW seri E36.Czy brewki lub blendy robia tylko z laminatu ? firmy tj Rieger robia tez z absu, jestescie w stanie poznac czy to akurat jest laminat,nie sadze. Rozumiem ze ktos lubi serie,ale tez inni lubia przerobki. Te autko widzialem tez na niemieckiej stronce klubu bmw. Moze niektorzy powinni sie zastanowic mowiac ze to jest WT... Forum sluzy do wypowiedzenia sie w danej sprawie, a nie jakies objezdzanie na cos... Czytalem watek od poczatku i dalej nie moge zrozumiec czemu tak wam sie nie podoba auto. Zaraz pewnie bede zjechany ale i tak nie zrozumiem :cool2: Pozdrawiam Was wszystkich i zycze wiecej pokory i zrozumienia :8)
B M W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jakos Was nie rozumiem... Co wy chcecie od tego samochodu ... Kolega wczesniej napisal ze " nie da sie tym jezdzic" czy cos takiego.Praktycznie przy kazdym watku ktory ktos pyta co byscie doradzili do zmiany w autku czy cos to pojawia sie " na glebe z nia" a ta co za mocno ?? moim zdaniem to jest jeden z lepszych PRZEROIBIONYCH BMW seri E36.Czy brewki lub blendy robia tylko z laminatu ? firmy tj Rieger robia tez z absu, jestescie w stanie poznac czy to akurat jest laminat,nie sadze. Rozumiem ze ktos lubi serie,ale tez inni lubia przerobki. Te autko widzialem tez na niemieckiej stronce klubu bmw. Moze niektorzy powinni sie zastanowic mowiac ze to jest WT... Forum sluzy do wypowiedzenia sie w danej sprawie, a nie jakies objezdzanie na cos... Czytalem watek od poczatku i dalej nie moge zrozumiec czemu tak wam sie nie podoba auto. Zaraz pewnie bede zjechany ale i tak nie zrozumiem :cool2: Pozdrawiam Was wszystkich i zycze wiecej pokory i zrozumienia :8)

 

Wytlumacze to jak najprosciej sie da. Mozliwe bardzo ze sie nie podoba bo brzydko wyglada ?

 

Poprostu uzytkownicy forum wyrazili swoje zdanie i wiekszosci sie nie podoba, ta garstka ktorej sie podoba auto pooblklejane plastikiem musi przyjac do wiadomosci ze wiekszosci sie nie podoba i tyle.

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest dnooo za darmo bym jej nie wziol:mad2:

tzn. ktore jest dno??? bo juz kilka autek bylo pokazane

 

wypowiedzialem sie na temat 1 auta

MY NAME IS, KRZYSIU JEZYNA ZE SZCZECINA :wink:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=60823 ZOBACZ TO!!

http://img261.imageshack.us/img261/6339/logorot125ee4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szczerze wam powiem że nie jesteście obiektywni w tych ocenach bo bierzecie pod uwagę tylko własny gust. Ktoś pisał że dużej większości na forum takie auto się nie podoba, ale problem polega na tym że dużo osób które mają takie autka po tuningu (lepszym lub gorszym) lub interesują się tuningiem omija to forum z daleka właśnie wiedząc że reakcja na jakieś pytania w tej sprawie wygląda właśnie tak jak ten temat. Zostają wyśmiani i niczego konkretnego na temat nie usłyszą. Uciekają do innych for na temat BMW na pewno wiecie o które fora mi chodzi. Tam na pytanie jak wsadzić do e36 silnik z BMW 750 można uzyskać fachową poradę, a nie wyśmiewki i teksty że to tylko do przodu jeździ i że wieś tuning.

Jest tam też znacznie więcej aut po modyfikacjach zewnętrznych i nikt się z nich nie śmieje no chyba że chodziło by o tą białą z tego tematu bo to naprawdę porażka.

Niestety na tym forum zostali tylko konserwatyści i niedobitki tych którzy tuning doceniają w dobrym wydaniu więc jak można przegłosować tych konserwatystów skoro jest ich znacznie więcej?

 

Najważniejsza rzecz którą chciałem powiedzieć.

Na pewno wiecie że są osoby którym BMW wogóle się nie podoba lub jakiś konkretny model, są osoby którym podoba się BMW tylko po dobrym tuningu i są tacy którym podoba się seria lub i seria i tuning (ja do takich należę). Mojej dziewczynie się na przykład e36 nie podoba :( .

 

Zresztą czy ktoś z was kupił BMW tylko dlatego że podoba się jakiejś większościowej grupie osób? Kupujecie BMW bo wam się podoba, a nie kolegom z podwórka. Tuning działa na podobnej zasadzie auto ma się podobać przedewszystkim właścicielowi i napewno się podoba skoro sam dokonywał przeróbek, a reszcie się może podobać albo nie podobać proporcje naprawdę mogą być różne i zależy to od tego jaka grupa osób takie przeróbki preferuje.

Więc nie wrzucajcie takich aut do jednego worka z napisem wieś tuning tylko dlatego że wam się nie podoba i kilku waszym kolegom.

 

Rozumiem że chcecie wyrazić swoje zdanie, ale można to zrobić inaczej poprostu napisać że nie w moim guście, albo że można by to lub tamto zmienić na inne lub zostawić w serii. Pisanie tekstów typu wieś tuning czy wieś tańczy i śpiewa czy że auto jest do d.... (tylnej części ciała) nie podnoszą poziomu dyskusji i niczego konstruktywnego nie wnoszą.

BMW forever!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Was ludzie , ale na jakim wy swiecie zyjecie ? Co ta M3 ma wspolnego z jakimkolwiek agrostylem ? Gdzie na niej sa podrabiane laminaty, siatki, lexusy , pseudochromy, czy tandetne felgi rodem z wloch? No pytam gdzie ?

 

Jesli wedlug was 3 czesciowe felgi ACS typ 1 w takim obsadzeniu, gwintowane zawieszenie czy tez smaczki Schnitzera w postaci ORYGINALNYCH pasow bocznych i lusterek to jest tandeta to na prawde mocno powinniscie sie puknac w czolo. Moze porozciagane nadkola (specjalna maszynką) to tez wies ? To jest po cos zrobione -> zeby tak obsadzone felgi mialy po prostu miejsce... Wiec tym samym ci ktorzy wstawiali brednie o przycieraniu i zdzeraniu opon sami siebie powinni zapytac o celowosc swych wypowiedzi... Moze tlumik koncowy to tez tandeta ? O ile G-Power mi da za darmo taka tandete to chetnie przyjme do siebie.

 

Ja tu widze kawal dobrej roboty - typowo w niemieckim stylu. Czyli nisko ciemno i szeroko. To jest wlasciwa droga przerobek BMW. Cena tego samochodu w moim odczuciu jest wrecz okazyjna gdyby zliczyc ogrom wlozonej pracy i pochlonietych srodkow. Gdybym byl na kupnie M3 to nawet bym sie nie targowal.

 

Owszem oryginalny M-power ma swoj urok, ale jednoczesnie zadnego startu gdy obok stanie tak przerobiony niemiec.

 

Nie ma co bic piany i tworzyc teorii o wyzszosci klasyka na plastikiem - bo to wie kazdy. Ale niestety cale kochane forum nie zdazylo zauwazyc ze jesli juz przerabiac BMW to wlasnie tak, i to jest wlasciwa droga... Przynajmniej do takich wnioskow doszedl caly swiatek BMW za nasza zachodnia granica.

 

BRAC PRZYKLAD i tyle...

 

Na koniec musze podkreslic ze szufladkowanie tego M3 do agro pokazuje tylko to, ze na prawde my w Polsce jeszcze jestesmy 100 lat za murzynami jesli chodzi o temat dobrze zrobionych BMW...

 

W celu poparcia moich slow odsylam na dosyc opiniotworcze forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może agro tunning bierze się właśnie z potrzeby zaszpanowania innym wyglądem swojego samochodu - a prawdziwy tunning robi się dla siebie. Stąd w WT wszystko jest wyolbrzymione.

 

Natomiast co do opinii większości, to się przekonałem, że bardzo rzadko jest ona zgodna z rzeczywistością - w dużym stopniu dlatego, że jak ktoś o pewnym autorytecie wyda opinię, to część ślepo za nim powtarza, bo nie chcą sie zbłaźnić, czy chce wyjść na mądrych. A faktem jest, że łatwiej się narazić na ataki innych popierając coś, niż to krytykując.

 

Inna sprawa, że u nas w Polsce chcąc uchodzić za fachowca trzeba prawie wszystko krytykować i wytykać tego wady - to powoduje, że możemy być postrzegani jako mądrzejsi niż twórca krytykowanego rozwiązania.

 

I tak jedni nie mają własnej, lub boją się wyrazić własną opinię, a jedynie przytakują innym, a drudzy muszą obrażać/poniżać twórców rozwiązań, które im się nie podobają...

 

Na koniec dodam, że jestem bardzo konserwatywny, ale potrafię spojrzeć na wszystko obiektywnie i docenić nawet coś co uważam za brzydkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tej M3 również nie widzę lipy. Mimo, że w tej chwili idę w trochę inną stronę w stylizacji swojej E36, to nie mogę zarzucić tutaj jakiejkolwiek popeliny. Wszystko na częściach renomowanych firm i z gustem. Nie wstyd takiego egzemplarza pokazać na arenie światowej. Kto jest w temacie ten wie, że właściciel nie brał pierwszych lepszych gadżetów z allegro... Z wieśtuningiem nie ma to póki co nic wspólnego. A mówienie, że M3 to jakiś nie wiadomo jaki rarytas, święta krowa, to trochę przesada. Ceny nadal spadają i nie brak ich w komisach czy na mobile.

 

Mam wrażenie, że paru króli piaskownicy za bardzo zwarło poślady i nie dopuszcza do siebie nawet myśli, że auto inne od ich własnych może być uznane za gustowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.