Skocz do zawartości

BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE


rOBSOnX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To samo co na innych forach. To jest otwarte forum a wielki brat patrzy. Klub nie potrzebuje kłopotów.

Inpa i Dis to stare rzeczy i nikt tego nie pilnuje.

Brawo :cool2: :cool2:

Nareszcie ktoś robi coś, co dawno powinno być robione

W pełni popieramy dodam:

Jak ktoś sobie kupi auto sam to o nie dba jak dostanie od ojca to rozpier..... moment

:nienie:

To samo się tyczy programów za grubą kasę .

Polak to taka świni.... że chce za darmo i jeszcze z dopłatą .

Bez urazy i osobistych zaraz wycieczek , mam dobry humor i nich taki zostanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Odpowiedz była jak najbardziej polityczna ale nie biznesowa. Każdy kto ma choćby klon ICOM ma dostęp do tych plików bo są w komplecie w tej chwili.

Jeżeli chodzi o linki do emulator ICOM to są usuwane na żądanie autor i tak zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne bo na innych forach sa dostepne

zreszta kazdy wie o co chodzi ale moim zdaniem to nieladnie ze strony moderatora

forum juz dawno stalo sie komercyjne z wiadomego jakiego powodu

Ista poszla do kosza bo jest teraz na topie

a dla autora to niema roznicy czy stary czy nowy program

lamanie prawa jest bez wzgledu na wersje softu

zycie zaczyna sie po 50i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę wszczynać jakiejś wojny ... ale jestem zdania iż , jeśli ktoś prowadzi biznes na tym forum nie powinien być moderatorem , a zwłaszcza w dziale związanym z prowadzoną działalnością ... też chętnie moderowałbym swój wątek... takie jest moje zdanie

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne bo na innych forach sa dostepne

zreszta kazdy wie o co chodzi ale moim zdaniem to nieladnie ze strony moderatora

forum juz dawno stalo sie komercyjne z wiadomego jakiego powodu

Ista poszla do kosza bo jest teraz na topie

a dla autora to niema roznicy czy stary czy nowy program

lamanie prawa jest bez wzgledu na wersje softu

 

jakie fora masz na mysli...?

 

Jak są dostępne na innych to na tym już nie trzeba powielać :lol:

Zajmujemy się diagnostyką, kodowaniem, programowaniem, naprawą sterowników, doposażenia w moduły BMW, konwersją BMW z importu USA. Obsługujemy samochody serii Exx/Fxx/Gxx


Naprawa Nawigacji CCC/CIC/NBT


Nasza firma posiada w BMW AG status AfterSales Online System Partner - www.serwisujemyBMW.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Link do innego forum to nie problem i na 100% nie zniknie. I tam każdy zainteresowany sobie znajdzie je. Mam nadzieje ze da to jasny wygląd sprawy z mojej strony.

Nie wiem czym tu się podniecać. To samo dostaje się w przesyłce z chin z klonem icom'a. Dla osób które maja zwykły kable te plik są bezużyteczne.

 

Emulator ICOM to inna spraw i do niego linki bez usuwane. Człowiek poświecił ponad rok swojego życia by go zrobić i coś mu się za to należny. Skoro dał klucz sprzętowy to niech tak zostanie. No chyba ze ktoś przejmie pałeczkę i będzie pisał sam bo po upublicznieniu autor się wycofa z dalszego update. Ciekawe co wtedy będzie.

Stary emulator tez napisał i po upublicznieniu zaprzestał supportu. Nikt nie pyta dlaczego nie ma wersji na win7 lub 64-bity.

 

Forum nie jest i nie było komercyjne. Co do moderowanie to nie ma problemu zasady są jasne trzeba być członkiem kluby i po kłopocie. Obecnie składka klubowa to troszkę więcej jak 100 PLN/rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie lepiej handlować nieswoimi programami i usuwać linki. Zwykła hipokryzja.

 

Pozdrawiam

Hipokryzja olalala :duh: :norty:

Przedstawię swoje zdanie ,fak programy nie swoje jednak oryginały są drogie i zabezpieczone .

Ludzie tacy jak ja i wielu innych pracują niekiedy bardzo długo żeby je użyjmy słowa zaadoptować dla przeciętnego użytkownika za stosunkowo niewielkie pieniądze. A tu kupuje jeden i rozprowadza gratis :nienie:

Dlatego i tylko, dlatego Inpa Pl nie ujrzy światła dziennego, chociaż aż mnie korci żeby, no właśnie żeby.

Wyznaje system po cichu i niewielka grupa –a dlaczego bo: przez takie rozprowadzanie gdzie się da programy są coraz bardziej zabezpieczane, a co za tym idzie coraz cięższe do zaadoptowania w „””.

Znam teksty pod tytułem to tylko dla mnie, nigdzie nie wyjdzie. :mrgreen:

Adaptowanie programów to w brew pozorom też praca i nie wydaje mi się, że ktoś, kto pracuje rok nie chciałby wynagrodzenia adekwatnego do wykonanej pracy

'########## Bascom avr ###########

Ciągle szukam mistrza Bascom AVR . piszę głosowe odpalanie BMW mile widziana perfekcja w vaw i pwm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Duzo ludzi tutaj poświeciło swój prywatny czas byśmy teraz mogli wylewać żale na każdego z nich. Bez tego narzekalibyśmy ile to mechanik wziął za diagnozę albo skasowanie błędów.

ISTA jest i już zostanie public. Przy inpa i dis był również czas kiedy ludzie z tego cisnęli jak najwięcej. Ten czas dla ISTA się kończy.

Ani ja ani żaden inny administrator tego lub innego forum tego nie zmieni. Przypomnę tylko historie pewnego angielskiego forum które zostało zmuszone do skasowania wszystkich wątków dotyczących diagnostyki tak nie dawno temu. Lament i plącz był bo zginęło wszystko. Niech ktoś inny weźmie to na barki.

 

INPA PL tez jest dostępna ...

 

Inpa PL jest również na allegro. Kiedy pewna grupa ludzi zaczynała z tym projektem służyłem rada i wiedza a teraz jedyna osoba która ciągnie z tego profit jest kilku sprzedawców na Allegro.

Aktualnie brak chętnych do kontynuowania tego projektu ciekawego dla czego.

Dokładnie to samo stało się z ISTA która jest gratis do klonów ICOM. Kiedy wychodziły pierwsze wersje klonów Chińczycy oddawali je za free na testy dla tych którzy mieli pojecie jak postawić ISTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie (jak odwiedzają to forum) w tym temacie powiedziało-napisało się bardzo dużo i ze zwykłego fana marki każdy mógł się stać specjalista od "diagnostyki" BMW, a przede wszystkim poznania go od wnętrz bez specjalistycznych warsztatów.

 

Zaczęło się od " rOBSOnX » Czw Lis 08, 2007 10:25 am

 

Jak w temacie.

Bawię się troszkę z GT1

Szukam ludzi od UNIX'a i nie tylko.

Jestem już na dobrej drodze ale ..."

 

Jak wszyscy chcieli to poznać i spróbować co to jest, a dziś ISTA-D/P, INPA PL, Tool32 itp. itd !!! a chyba chodzi o to żeby każdy kto BMW uważa za pasję mógł sam wiedzieć co w nim jest w środku czyli całej zaawansowanej elektryce/elektronice i żeby nasze samochody były takie jakich od nich oczekujemy.

 

A forum niech służy nam wszystkim tylko za pomoc w tym co jest nasza pają, każda konstruktywna "sprzeczka, kłótnia, wymiana poglądów i uwag" niech tylko wnosi pozytywy w nasza pasję.

BMW E60 530xd :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni się zgadzam.

Jednak stwierdzam że nie jest całkiem fer jak temat rozwala jedna osoba , pracując np. pół roku i chce cos z tego u dłubać ,żeby była posądzana o coś tam

Jak zdążyłem zauważyć ludzi z pasja do bmw jest to mało, większość chce tylko brać pełnymi garściami i jeszcze naczekać.

Niech się ktoś natyra i tu poda na tacy a ja go jeszcze skrytykuje to motto niektórych.

Na innych forach sa zamknięte tematy i pasjonaci mogą bez obaw pracować , wymieniać się itd.

Gdyby tak było już taka grupa miała by np. Inpa PL , jeden by zrobił to drugi to 3 poprawił co nieco i było by Ok.

Tu ukłon w stronę bossów tego forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się zgadzam z tym, że ktoś pracuje nad tym nie za darmo, ale śmieszy mnie to, że co innego niektórzy piszą a co innego robią, robią z siebie świętych a sami żerują na tym, jest tu takich bardzo wielu, ja palcami nie będę pokazywał bo to nie w moim stylu. Uważam też że niektórzy ludzie nie powinni mieć dostępu do niektórych rzeczy a mają i je udostępniają i takim samym nieodpowiedzialnym ludziom.

A co do forum, to też poniekąd biznes i reklama i niech nikt nie zaprzecza, bo taka jest prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chciałem zapytać Was o radę jaki zakupić interfejs do BMW? Mam E91, E61 i E83. Widziałem że rozpiętość cenowa na Allegro jest spora i nie wiem zbytnio czym się różnią i na co zwracać uwagę. Proszę o pomoc

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.