Skocz do zawartości

ile pali2.0


Darek80s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zamiar kupić BMW z silnikiem 2.0, czy mogli byście mi napisać ile palą wam beemki z tymi silnikami? Chciał bym sie już przygotować psychicznie :D Auto bedzie z roku93/94 wiec raczej na spalanie książkowe sie nie nastawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam jest ponad 30 stron i wiekszosć postów nie na temat i z innymi silnikami a ja chce tylko zeby kilka osób napisało ile pali 2.0 zebym sobie jakas srednia obliczył czy to tak wiele? :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
tam jest ponad 30 stron i wiekszosć postów nie na temat i z innymi silnikami a ja chce tylko zeby kilka osób napisało ile pali 2.0 zebym sobie jakas srednia obliczył czy to tak wiele? :norty:

moze i racja ;)

mialem m50b20 z vanosem i zarlo to mnostwo wahy, 15 w miescie w trasie nie wiele wiecej, przypuszczam ze silnik juz byl mocno wyeksploatowany, pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem 2,0 tydzien temu i przy mojej jezdzie po miescie pali w granicach 13 do 15 ale wydaje mi sie ze to troche duzo,silnik jest w bardzo dobrym stanie takze o wyeksplaatowaniu nie ma mowy,chyba podjade do boscha podpiac go pod komputer moze cos jest nie tak bo slyszaqlem ze to mneij powinno palic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie spala srednio do 10 litrow. W miescie kolo 12 w trasie +- 8 litrow. Ja duzo kilometro robe w trasie wiec spalanie nie jest takie tragicznie, obecnie komp pokazuje 9.5 l/100km.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj touring pali od 7,5 przy bardzo delikatnej jezdzie do 12,8 w miescie.

Gazu przy instalacji sekwencyjnej pali 8,2 w trasie i 14 w miescie.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi koledzy. Czyli moge zakładać ze jak na 100km ok 70 to trasa to w 10 litrach powinienem sie chyba zmiescic :D Piratem drogowym nie jestem, szanuje auta i portfel. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam miasto 14-15 literkow :shock:

Jazda bez szalenstw, ale nie jak emeryt. :mrgreen:

Sonda juz wymieniona dalej brak pomyslow, a mechanicy tylko ze moze to albo tamto - moze to ja sam wiem.

Ale nikogo kto by dokladnei wskazal przyczyne.

Na pewno tlumik sportowy sie ciut do tego przyczynia, ale zeby takie roznice ?

Gdyby pan Bóg był za przednim napędem - chodzilibyśmy teraz na rękach ;)

http://miniurl.pl/becia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MITY I FAKTY - E36 320i

cos mi sie wydaje ze to bujdy, z tym malym spalaniem 11 litrow.

 

Ale moge obalic mity (albo i nie) wiec mam propozycje

- tankuje ktos do pelna i ja jade z kims te 100 km po miescie Lodzi,

pozniej znow dotankujemy na tej samej stacji.

Jesli naprawde przy ostrej jezdzie zmiesci sie w 11, no max 12L to ja place Extra 100 PLN

Jesli wyjdzie wiecej to ja dostaje te 100 PLN.

Oferta dla wszystkich z okolic Lodzi - hmmm

(Aby nikogo nie dyskwalifikować może być skądkolwiek - jeśli przyjedzie do Łodzi)

 

Proste zasady ? Kto podejmie wyzwanie z tym oszczednym silnikiem ?

Edytowane przez Cien

Gdyby pan Bóg był za przednim napędem - chodzilibyśmy teraz na rękach ;)

http://miniurl.pl/becia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MITY I FAKTY - E36 320i

cos mi sie wydaje ze to bujdy, z tym malym spalaniem 11 litrow.

 

Ale moge obalic mity (albo i nie) wiec mam propozycje

- tankuje ktos do pelna i ja jade z kims te 100 km po miescie Lodzi,

pozniej znow dotankujemy na tej samej stacji.

Jesli naprawde przy ostrej jezdzie zmiesci sie w 11, no max 12L to ja place Extra 100 PLN

Jesli wyjdzie wiecej to ja dostaje te 100 PLN.

Oferta dla wszystkich z okolic Lodzi - hmmm

(Aby nikogo nie dyskwalifikować może być skądkolwiek - jeśli przyjedzie do Łodzi)

 

Proste zasady ? Kto podejmie wyzwanie z tym oszczednym silnikiem ?

Podoba mi sie ten pomysł :clap: , również jestem ciekaw. mam nadzieje ze ktoś podejmie wyzwanie :) Tylko uważaj Cieniu żebyś stratny na tym nie był bo pzez 100km ostrej jazdy po miescie to nawet te wygrane 100 zł Ci mandatów nie pokryje :P że o punktach nie wspomne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Tylko uważaj Cieniu żebyś stratny na tym nie był bo pzez 100km ostrej jazdy po miescie to nawet te wygrane 100 zł Ci mandatów nie pokryje :P że o punktach nie wspomne...

Spoko :) Brak punktow i mandatow od paru lat dzieki bogu, oj sklamalem jeden od strazy za zle parkownie (pod blokiem)

Gdyby pan Bóg był za przednim napędem - chodzilibyśmy teraz na rękach ;)

http://miniurl.pl/becia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam miasto 14-15 literkow :shock:

Jazda bez szalenstw, ale nie jak emeryt. :mrgreen:

Sonda juz wymieniona dalej brak pomyslow, a mechanicy tylko ze moze to albo tamto - moze to ja sam wiem.

Ale nikogo kto by dokladnei wskazal przyczyne.

Na pewno tlumik sportowy sie ciut do tego przyczynia, ale zeby takie roznice ?

 

Tak samo jezdze i mam identyczne spalanie po zakorkowanej lodzi, takze sie nie martw ;) I nie tylko ja i Ty, bo paru moich znajomkow ma 320tki i Ci co nie maja gazu tez sie przyznaja do spalania powyzej 13l lekko :)

 

 

MITY I FAKTY - E36 320i

cos mi sie wydaje ze to bujdy, z tym malym spalaniem 11 litrow.

 

Ale moge obalic mity (albo i nie) wiec mam propozycje

- tankuje ktos do pelna i ja jade z kims te 100 km po miescie Lodzi,

pozniej znow dotankujemy na tej samej stacji.

Jesli naprawde przy ostrej jezdzie zmiesci sie w 11, no max 12L to ja place Extra 100 PLN

Jesli wyjdzie wiecej to ja dostaje te 100 PLN.

Oferta dla wszystkich z okolic Lodzi - hmmm

(Aby nikogo nie dyskwalifikować może być skądkolwiek - jeśli przyjedzie do Łodzi)

 

Proste zasady ? Kto podejmie wyzwanie z tym oszczednym silnikiem ?

 

Ja się dopisuje i mało tego. Pierwszemu, który z Nami przejedzie, swoją e36 320i 100km na benzynie, tylko po lodzi, w godzinach szczytu i w miejscach ktore ja lub kolega wskazemy i zmiesci mi sie w 11l, tankuje auto do pełna!! Jak nie On tankuje moje. I wcale nie musi to byc super ostra jazda, ale też nie jak ostatnia pipa. W miare dynamiczna jazda po mieście. Takze zglaszac sie Ci, co tak im malo pali 2 litrowka. Jest szansa na bak paliwa i 100 złociszy od kolegi Cienia :D Oczywiście żadne wskazania komputera, tylko dotankowanie na tej samej stacji po 100km, tak jak kolega wyzej napisal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.