Skocz do zawartości

PYTANIE O BMW 740iL


Duzy26

Rekomendowane odpowiedzi

CZESC wszystkich , czy ktos zna lub mial do czynienia z tym bmw:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2959203.

Auto ladnie wyglada ale zastanawiam sie poco bylo cale malowane, gosc powiedzial ze mozemy sprawdzic grubosc lakieru czy bylo bite, jestem nim troche zainteresowany , ale nie pokoi mnie kilka rzeczy , mianowicie przebieg, lakierowanie auta, strasznie wytarta kierownica, w sumie to najbardziej.Gosc tym autem jezdzi niby 3 lata, skrzynia juz byla robiona amortyzatory tyl, nie dziala asc, cos zegota jakby przy silniku, nie dziala tempomat.

fajne autko, tylko maly silnik")
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z naprawą ASC może być trochę kłopotu ! już cena powinna spaść ze 2000 zł , tempomat to pewnie sprawa włącznika , ale ten kolor :duh: nie powinni robić takiego koloru w BMW a już w serii 7 tym bardziej ! a z tym kolorem nie kupiłbym go za 1000 zł ale to pewnie kwestia gustu....

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZESC wszystkich , czy ktos zna lub mial do czynienia z tym bmw:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2959203.

Auto ladnie wyglada ale zastanawiam sie poco bylo cale malowane, gosc powiedzial ze mozemy sprawdzic grubosc lakieru czy bylo bite, jestem nim troche zainteresowany , ale nie pokoi mnie kilka rzeczy , mianowicie przebieg, lakierowanie auta, strasznie wytarta kierownica, w sumie to najbardziej.Gosc tym autem jezdzi niby 3 lata, skrzynia juz byla robiona amortyzatory tyl, nie dziala asc, cos zegota jakby przy silniku, nie dziala tempomat.

Całe było malowane, może porysowane w myjce może popowodziowe, może po gradobiciu, ale co to ma za znaczenie ? Jeżeli rdza nie wychodzi i auto nie było po dzwonach to chyba nie ma większej paniki.

Przebieg ? Patrz na wyeksploatowanie pojazdu a nie na przebieg. Jakby miał 380000 to byś na niego nawet nie spojrzał, bo w Polsce każde auto czy 5,10,15,20 letnie ma taki sam przebieg. Odnośnie ASC i tempomatu, obie rzeczy są związane z EML, ale jakby przepustnice nie działały to by silnik źle pracował albo i wogóle. Tempomat to pewnie wina przycisku, a ASC to też jakaś elektronika (czujniki w kołach, albo komp od ASC)

Najbardziej zastanawiające jest ten dźwięk w silniku. Kolorek swoją drogą bardzo ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn powiem tak kierownica jest izolacja obwinieta, paskudnie to wyglada i to juz odstrasza, co do malowania podobno mial mozliwosc to pomalowali, byl may pecherz na dole przy drzwiach tam gdzie siedzi rdza, zegota cos przy silniku tak jakby wisko albo cos, auto generalnie ladnie, dobre do slubow :lol: , silnik mam podobno mnijsze obr na zimnym tyle zdazylem sie dowiedziec , gosc chce 8 tys bo tamta cena byla przez komis, no mnie sie wydaje ze ten przebieg nieco maly
fajne autko, tylko maly silnik")
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

190 tys i kierownica owinieta izolaca - to ciekawe - ja mam 240tys i kierownica jest w bdb stanie ... mialem 750 z przebiegiem chyba 350tys i kiera byla w db stanie - jeszcze przynajmniej 100tys by wytrzymala bez tasmy izolacyjnej :wink:

 

jak cos zegota w osprzecie to nie jest zle ( moze np rolka napinacza , pompa wspomagania ) , ale jak to cos w silniku to cena w dól o koszt zakupu nowego silnika ...

 

napewno ma zmieniony przedni zderzak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

nie napalaj sie na BMW bo popłyniesz na tym ,do tego biała jest okropna

mieszkam na śląsku i odrazu mówię że auta stad są dojechane

jak już skrzynia padła to oznacza że ktoś jej nie oszczędzał i nie szanował

ja zjeździłem cały śląska za autem i szukałem go przez pół roku a skończyło sie tym żę przywiozłem z Bawarii po prostu nie ma porównania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim , a dlatego mnie zainteresowala bo jest to long zawsze chcialem miec longa z tym wypasem , ja mam 750i, gosc moze by i szedl na zamiane, tyle xze ten kolor ...bialy :jawdrop: ..gosc zatarl skrzynie bo podobno olej mu uciekl, a z tego co wiem komunikatu o malym stanie oleju w skrzyni to nie ma?!
fajne autko, tylko maly silnik")
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie byłybm taki pewien że nie ma bo jak kiedyś odłąćzyłem te przewody od chłodnicy od skrzyni i odpaliłem silnik to wyskoczył komunikat o małym ciśnieniu oleju!!!!!!

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim , a dlatego mnie zainteresowala bo jest to long zawsze chcialem miec longa z tym wypasem , ja mam 750i, gosc moze by i szedl na zamiane, tyle xze ten kolor ...bialy :jawdrop: ..gosc zatarl skrzynie bo podobno olej mu uciekl, a z tego co wiem komunikatu o malym stanie oleju w skrzyni to nie ma?!

 

hah dobre to bylo...dobry tez jest ten gosc co ci taki film wkrecił do tego: poklejona kierownica,inny zderzak,pomalowany cały samochód,w silniku cos stuka,niedzialajacy tempomat i asc do tego gość kiedys skrzynie zajechał.

Handlowałem troche autami i takiej baji jeszcze niesłyszalem

Z tego co wiem to jest czujnik w skrzyni,ale w tej "furze" o której mówimy pewnie niema i niezdziwił bym sie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Z tego co wiem to jest czujnik w skrzyni,ale w tej "furze" o której mówimy pewnie niema i niezdziwił bym sie :mrgreen:

 

A gdzie ten czujnik i jak działa?

 

Duży, fakt, że skrzynia 5hp30 jest po remoncie jakoś mnie nie dziwi. Myślę, że większość z nich ma już remont za sobą, te, które jeszcze go nie miały, pewnie się w końcu załapią (chyba, że miały szczęście trafiać na mądrych właścicieli...) Co do oleju, ciśnienie jest takie, że jak ma okazję go wywalić, to nie ma go w kilka sekund, zatem też nie dziwne.

Wyjechana kiera? Teorii jest wiele, niekoniecznie trzeba im wierzyć...

Jeśli któryś z poprzednich panków, zwanych właścicielami, miał zespół niespokojnego ciał, to w ciągu 50 tys. mógł jej zafundować tarcie jak po 200. Zderzak inny? O czym to świadczy? Albo nie było pół przodu, albo pan wjechał komuś na hak, zderzak brzydko pękł i prościej było kupić inny niz kleić stary. Itd, itp. Pasi Ci wóz? obejrzyj jescze raz dokładnie, oceń ryzyko, skalkuluj przyszłe koszty i podejmij decyzję. Doradców zawsze wielu a każdy 'mądry' i ' się zna' (bez osobistych wycieczek rzecz jasna) Jeśli nie jest totalnym trupem nie rokującym na przyszłość, to machnij się z pankiem na swoją.

 

Moda na nielubienie białych samochodów przyszła wraz z falą imporu z Niemiec. Taka jest koniunktura. Są wozy, w których biały kolor to 1-sza klasa. Białe 7 to nie to samo, co biała Astra 1 kombi. Według mnie rządzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białe 7 to nie to samo, co biała Astra 1 kombi. Według mnie rządzi.

 

Astra, rzecz jasna :dance:

...

http://images.google.pl/url?source=imgres&ct=img&q=http://www.after-hours-japan.com/forum/download/file.php%3Favatar%3D2927_1256015996.jpg&usg=AFQjCNHOPvQjuY6a3NonAqZpEu-c86ARiw w benzynie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.