Skocz do zawartości

Czy był silnik 2,8?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Mam pytanie-czy w E34 montowali silnik 2,8/193KM?Jak dla mnie taki silnik nie istniał w tym czasie(ponoć wrzucili go w 96r.)i nigdzie nie ma o nim słowa-jednak chcę się upewnić.

Pozdrawiam

Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Opublikowano
O takiej mocy był silnik 2.5l w E34,2.8l był montowany dopiero w E39
Opublikowano
  • Autor
No właśnie.Bo napisałem do Auto Świata,że takiego raczej nie było,a o gościu mi no to-że był... :roll:
Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Opublikowano
zobacz nawet na Realoem w modelu E34,że nie ma takiego silnika.Jest albo 525i albo 530i.Koleś po prostu pisze herezje
Opublikowano
Mozliwe ze w auto swiat tak Ci napisali bo moj kumpel zrobil sobie silnik 2.8 w e34 i ten samochod byl gdzies pokazany w jakiejs gazecie.w dowidzie ma 528 96 r.mozemy sie domyslec dlaczego :mrgreen: no ale ze 96r szly jeszcze e34 to nie ma nikt o to problemów...

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Opublikowano
  • Autor
Bo w 96 szły jeszcze(kombiki) :P
Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Opublikowano
jego jest sedan...ale samochod nie byl z 96r :norty: ale teraz juz jest :mrgreen:

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Opublikowano
co Ty wypisujesz czlowieku na tym forum to sie w pale nie miesci ......najpierw watek o M5 e39 V10 teraz o e34 sedan z 96 z silnikiem 2,8l. wez lepiej odlacz ta neostrade bo robisz z siebie pajaca...albo juz nim jestes i chcesz awansowac na kretyna. :mrgreen:
Opublikowano
ty osle.mial 528 i zona mu ja rozbila.on mial 525tds z 96r e34 zmenil silnik do diesla na 2.8i a w dowodzie ma teraz napisane 528 kazdy wie dlaczego.a jak nie czytasz magazynow motorryzacyjnych to twoj obsrany problem bo tan samochod byl nawet dwa razy bo wzbudzal zainteresowanei!!!!!!!!chyba ty jestes kretyn...

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Opublikowano

ha ha ha skladany szrot wzbudzal podziw chyba zlomiarzy ....te twoje bajki sa tak denne ze juz sie nie smieje ....ja tu kur...leje z bolu ze taki idiota jak ty posluguje sie komputerem .

nie wiem moze jestes jakis niedorobiony albo cos w tym typie...ale tu juz miej pretensje do starych...e39 v10 , 528 i e34 haha ....kretynizm

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Uspokójcie sie :wink:

Bo zamknę temat :lol:

Łukasz nie dziw sie ze tak Cię odbierają, bo pierw piszesz ze kolega ma E39 V10 teraz piszesz ze kolega ma E34 2.8,potem piszesz ze kolega nie ma jednak V10 i tak w koło :roll:

Opublikowano
no przeciez przyznalem sie do bledu wiec chyba jest ok.a co do e34 2.8 mozecie przyjchac do torunia w tym roku napewno bedziemy i zobaczycie na co stac ten samochod.i wtedy bedziemy o tym gadac.pozdrawiam

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Opublikowano

:mrgreen: :mrgreen: hmm....to jest jakiegoś rodzaju groźba???...:D

Tez bede w Toruniu i jestem ciekaw co Twoj kolega zaprezentuje :D....

Oczywiscie nie jestem cyniczny :D i nie ironizuje :D....

POzdriawiam.

By ZacAnaheim


"Nie ma ludzi niewinnych są tylko źle

przesłuchani"


"Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno."

Opublikowano
jaka grozba :D nic z tych rzeczy:) ta e34 to jest jego jako "drugi" samochod i ma ja tylko dla wlasniej przyjemnosci.w toruniu napewno nia bedzie a my z nim..chodzilo mi o to ze tan samochod naprwade chodzi i nadaje sie jak najbardziej do wyscigów na 400m i bardzo dobrze sobie w tym radzi.ale to zobaczycie na majówce:) pozdrawiam

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Opublikowano
no panowie .ładnie namieszane, osly,kretyni,fajnie---sam nie wiem już o co wam chodzi, --pzdr ! :lol: - :arrow: :arrow: :arrow:
"" jedż z butem ,ale nie na kapciu"", mów co myślisz , rób co mówisz
Opublikowano

192KM to ma 2.5 jak dobrze pamietam

wiec jak 193KM moze miec 2.8 ?

Pozdrawiam
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
192KM to ma 2.5 jak dobrze pamietam

wiec jak 193KM moze miec 2.8 ?

 

2.5i ma 192konie 250Nm

2.8i ma 193konie 280Nm

Opublikowano
co Ty wypisujesz czlowieku na tym forum to sie w pale nie miesci ......najpierw watek o M5 e39 V10 teraz o e34 sedan z 96 z silnikiem 2,8l. wez lepiej odlacz ta neostrade bo robisz z siebie pajaca...albo juz nim jestes i chcesz awansowac na kretyna. :mrgreen:

 

 

Polak potrafi :clap: i nawet komunikaty w jezyku polskim

http://moto.allegro.pl/item255015503_bmw_e34_combi_528i.html

BMW 730iA wcześniej

BMW 520i E34, BMW 318 E21, BMW 525 TDS E34, BMW 525i E34

Opublikowano
2.5i ma 192konie 250Nm

2.8i ma 193konie 280Nm

 

czyli wielka roznica ;)

ale w e34 silnika 2.8 nei bylo, dopiero w e39 nie?

Moze skladak jak moj :P

Pozdrawiam
Opublikowano
2.5i ma 192konie 250Nm

2.8i ma 193konie 280Nm

 

czyli wielka roznica ;)

 

 

Różnica jest, bo 2.8 ma korzystniej rozłożony na obrotach moment ;]

http://images.spritmonitor.de/575756.png
Opublikowano
Oczywiscie ze do E-34 nie bylo nigdy silnikow 2,8 , chyba ze ktos zrobil sobie przekladke to byl :-)
Opublikowano
a różnica między 2,8 , a 2,5 jest ogromna bo ta z 523 w e39 to jest po modyfikacjach 2,5 z e34 a 2,8 to jest nowy silnik tylko do e39 , którego modyfikacjom jest 3,0 /231km/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.