Skocz do zawartości

Układ wydechowy 530 v8


Gogsu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

po prostu szkoda z tobą gadać,

Rozumiem Panie Inżynierze :duh:

coś przeczytałeś

Zdarzyło mi się przeczytać trochę fachowej literatury, czego nie do końca można powiedzieć o Tobie.

reszte usłyszałeś jak starsi koledzy między sobą rozmawiali a teraz odwracasz kota ogonem

W przeciwieństwie do Ciebie, wiem co to jest kultura i nie podsłuchuje cudzych rozmów.

tak jest w większości przypadków jak człowiek zdaje sobie sprawe że nie ma racji.

WIesz to z autopsji, bo najlepiej to widać po Tobie.

 

 

Jeżeli autor nie wyraża sprzeciwu można zamykać

Też tak uważam!

Dla jednych więcej niż marka.........

Dla innych skuteczne narzędzie do lansu......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek_E65 czytając twoje wypowiedzi utwierdzam sie w przekonaniu,że mają racje ludzie którzy twierdzą że zły dotyk boli przez całe życie.

 

jak dla mnie pan losiu75 to zwykly ŁOŚ!!!!

myśl co piszesz chlopie.jestes pusty.

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzytkownik Łoś obraza uzytkownika jacka 65, uzywa slow wulgarnych, gdzie jest moderator??????kultury chlopie.

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek! Zastosuj zasadę "Ustąp głupiemu, bo głupi sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem". Dlatego nie odpisywałem na jego ostatni post. Nie dajmy się sprowokować w dyskusję,z człowiekiem nie rozumiejącym czytanego tekstu.

Dla jednych więcej niż marka.........

Dla innych skuteczne narzędzie do lansu......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek e65.

pozdrowionka ....

po drugie widze ze nie lubisz wiejskiego tuningu...

ja tam mimo wszstko uwazam ze w aucie musi byc sprawny katalizator!!!

a jak cos mu dolega to trzeba go wymienic na nowy i sprawny.

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciałem kiedys kata w CALIBRZE turbo 204 KM i bylo tak-błedne wskazania sondy lambda doprowadzily do wzrostu zuzycia paliwa-szczegolnie gazu-auto mialo sekwencyjny wtrysk gazu.

nie bylo dobrze.

po montazu kata i prawdziwego wydechu sportowego a nie jakiegos badziewia uniwersalnego wszstko wrocilo do normy.

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzytkownik Łoś obraza uzytkownika jacka 65, uzywa slow wulgarnych, gdzie jest moderator??????kultury chlopie.

 

Nie wiem kto tu kogo obraża :!:

 

Zastanawiałeś sie nad tym drogi jacku że pewnie spory % osób na tym forum nie ma katalizatora,ma wstawione rurki,tłumik,strumiennice czy co tam jeszcze ludzie montują,bo może ich nie stać na nowy,może myśleli o przyroście mocy,albo...

 

A ty ich wyzywasz od wieśniaków.

 

pozdrowionka ....

po drugie widze ze nie lubisz wiejskiego tuningu...

 

Bo.

 

w aucie musi byc sprawny katalizator!!!

a jak cos mu dolega to trzeba go wymienic na nowy

 

Brawo :clap: :clap: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po drugie widze ze nie lubisz wiejskiego tuningu...

 

W moim mniemaniu "tunning" to pojęcie nazywające czynności mające na celu podniesienie sprawności jednostki napędowej, ulepszeniu własności trakcyjnych i zmniejszenia współczynnika oporu aerodynamicznego. Każdy z takich zabiegów musi być przemyślany przez kogoś posiadającego odpowiednie kwalifikacje i zaplecze techniczne. Wybebeszyć układ napędowy i wstawić filtr stożkowy z Allegro potrafi każdy nie mający o tym pojęcia. Czytając o wytopionym katalizatorze przypomina mi się film.

 

ja tam mimo wszstko uwazam ze w aucie musi byc sprawny katalizator!!!

Dla każdego człowieka posiadającego elementarną wiedzę w dziedzinie mechaniki jest to oczywiste.

 

Zastanawiałeś sie nad tym drogi jacku że pewnie ze 40% osób na tym forum nie ma katalizatora,ma wstawione rurki,tłumik,strumiennice czy co tam jeszcze ludzie montują,bo może ich nie stać na nowy,może myśleli o przyroście mocy,albo...

 

Statystyka ciekawa, aczkolwiek zbyt dużo niewiadomych

 

A ty ich wyzywasz od wieśniaków.

 

Przytocz fragment, w którym Kolega Jacek nazywa Kogoś wieśniakiem? Kolejny raz udowodniłeś brak znajomości języka polskiego. W trosce o własny wizerunek (i tak już wystarczająco nadszarpnięty) przeczytaj uważnie cudzą wypowiedź i zastanów się jak ubrać myśli w słowa.

Dla jednych więcej niż marka.........

Dla innych skuteczne narzędzie do lansu......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę coś nie w związku z tematem wątku, ale z tym filmem, który przytoczył Jacek. Przypomniał mi się od razu filmik, jak jakiś debil (sorry – nie potrafię znaleźć innego określenia) zrobił w jakiś dziwny sposób dachowanie E38 na zlocie... Nabrałem przekonania, że powinno się robić test inteligencji i odpowiedzialności każdemu, kto zamierza stać się właścicielem BMW od E34 (albo nawet E24) w górę. Kto na teście okaże się głupi – do BMW nawet nie wsiadać. Przykro patrzeć jak kretyn jeden z drugim popisuje się kosztem takiego autka...

 

Tak poza tym, proponuję, żeby forum nie było zaśmiecane już tematami typu – kręcenie silnika na czerwonym polu..... ile wytrzyma silnik......itd. Niech każdy mądry z ekstremalnymi zapędami zobaczy sobie tamten filmik – on dużo mówi.....

 

Kretyństwo – najpierw chciał zgasić ogień mocno kręcąc palący się silnik, a potem w panice szukał mokrej trawy...

Sorry, ale nawet głupie gadanie polityków tak mnie nie denerwuje ja tego typu wyczyny...

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumacz mi dlaczego katalizator może być zapchany? W mojej niemal piętnastoletniej E34 z przebiegiem ponad 300 000 km (stan wg licznika- faktyczny nieznany, napewno nie mniejszy) nie jest on ani wypalony, ani zapchany.

 

 

 

http://www.motofakty.pl/artykul/uklad_wydechowy.html

Edytowane przez losiu75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uporem maniaka próbójesz na siłę kontynuować wątek. Wszyscy doceniamy Twoje zaangażowanie w wyjaśnieniu nam spraw, które rozumiemy, ale to Ty chyba miałeś pojąć pewne rzeczy. W dwie godziny znalazłeś dwa artykuły, z czego jeden usunąłeś po godzinie (nie dziwię się, bo nie potwierdzał Twojej teorii), natomiast drugi jest autorstwa "(gw)" (nie dziwię się autorowi - też bym się nie podpisał pod tym własnym nazwiskiem). Po 3h55min udało Ci się znaleźć bardziej fachowy artykuł, lecz nieco archaiczny, bo traktujący m.in. o katalizatorze Fiata 126p. Na zakończenie chciałbym dodać, że to mój ostatni wpis na ten temat, albowiem nie widzę najmniejszego sensu takiej wymiany zdań, szczególnie z człowiekiem Twego pokroju. Przepraszam użytkowników tego Forum, że nieświadomie nie będąc wyrozumiałym dla tego zakompleksionego autysty, doprowadziłem do tej bezowocnej dyskusji.

Dla jednych więcej niż marka.........

Dla innych skuteczne narzędzie do lansu......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektorzy nie umieja czytac ale w skrocie wyglada to tak-

pyt- CZY MOZNA WYRZUCIC KATA W BMW e39????

odp znawcy-TAK BO W MALUCHU I GOLFIE I WYRZUCILEM I BYLO OK!!

 

rozumiem,identyczna technologia i technika wiec doswiadczenia beda te same :norty:

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektorzy nie umieja czytac ale w skrocie wyglada to tak-

pyt- CZY MOZNA WYRZUCIC KATA W BMW e39????

odp znawcy-TAK BO W MALUCHU I GOLFIE I WYRZUCILEM I BYLO OK!!

 

rozumiem,identyczna technologia i technika wiec doswiadczenia beda te same :norty:

 

 

Jest dokładnie tak jak piszesz. Wiadoma sprawa, że zjawiska występują te same, ale różnica technologiczna jest ogromna i stare sposoby naprawy już się nie sprawdzają.

pzdr

Dla jednych więcej niż marka.........

Dla innych skuteczne narzędzie do lansu......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idac taka metoda jesli kiedys pojawi sie post-np. -"moja e39 bierze olej"

jakis "madry"napisze-nie martw sie,ale trabant mojego ojca bral tez i nawet lalo sie olej do paliwa....nikt w e39 tak nie robi??? :norty:

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ta dyskusja :)

:) muszę przyznać, że mi też... :)

 

idac taka metoda jesli kiedys pojawi sie post-np. -"moja e39 bierze olej"

jakis "madry"napisze-nie martw sie,ale trabant mojego ojca bral tez i nawet lalo sie olej do paliwa....nikt w e39 tak nie robi??? :norty:

Nie wiem Jacek, czy już teraz nie dałoby się wyszukać tego typu rzeczy :)

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.