Skocz do zawartości

klosze do przednich lamp


dddpawel

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie maja jakies specjalnie mega turbo adaptery:D.....I homologacje pewnie tez :D....JA osobiscie bym uwazal na takie lampy....Nie wiadomo co to za producent i gdzie rzeźbione....Wystarczy ze bedą parowac i juz po efekcie.Pozdrawiam.

By ZacAnaheim


"Nie ma ludzi niewinnych są tylko źle

przesłuchani"


"Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam kupiłem w zeszłym roku nieoryginalne klosze gdyż moge zmatowiały i nie mam najmniejszego problemu. Te co są na aukcji bardzo ładnie wyglądają tylko spytaj czy ringi to atrapa (tak myślę ale warto zapytać przed zakupem). Co do homologacji to bez przesady, bo który z kolegów napisze, że przy kontroli policja sprawdzała nadruki na szkłach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to wyglądają trochę obciachowo. Też mi parowały i były porysowane (mam xenony). Chciałem coś z tym zrobić jak najmniejszym kosztem, więc wymieniłem same szybki. Niestety, nadal wyglądają jak przed liftem, ale stwierdziłem, że lepiej niż obciachowe-niby po lifcie. Polecam Depo i InPro - najlepsza jakość. Nowe szybki są oczywiście z uszczelkami, więc problem z parowaniem zniknął.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat gustów się nie dyskutuje ale chromowane lampy mi się nie podobają, wolę czarne. Ten sam sprzedawca ma w swojej ofercie inne lamy: http://www.allegro.pl/item246773647_lampy_nowe_bmw_e39_od_95_xenon_black_od_super_s_.html

 

Są to xenony ale chyba miał kiedyś pod zwykłe żarówki jeżeli potrzebujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Są ładne, kwestia tylko czy ktoś potrzebuje lampy przed liftingiem czy po.

 

Ja kupiłem klosze zwykłe z białym kierunkiem komplet ok. 300pln chyba Depo i jestem zadowolony.Chciałem do tego załozyć ringi z Allegro i je kupiłem za 80pln ale nie podobają mi sie i mogę je odstąpić za pół ceny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że wszystkie podróbki lamp polifcie są oparte na tych kloszach

http://moto.allegro.pl/item250837905_klosz_bmw_e39_e_39_m5_klosze.html

te tutaj są zbliżone

http://moto.allegro.pl/item250108561_lampy_xenon_bmw_5_e39_angel_eyes_soczewka_black.html

 

Myslę że takie klosze to nie jest zły pomysł. Ja osobiście uważam że jeżeli coś zmieniać w aucie to tylko na orginał ale biorąc pod uwagę cene to jestem w rozterce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.