Skocz do zawartości

M3 vs Veyron!


mms023

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:lol: 2,5 raza wiecej mocy i 2,5s do setki robia swoje :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, M3 na starcie nie dalo szans Veyronowi :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie świrujcie :wink: , facet z m palił sprzęgło i gumę, gościowi w b. pewnie szkoda było auta za bańkę więc najpierw poczekał, potem ruszył z angielską flegmą, a potem..... m się chyba zepsuło czy coś :wink:

 

Zestawienie aut jak powiedzmy s2000 i murcielago spider, oba też fajne, oczywiście bmw to lambo :roll2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten wejron to jest brzydszy niż moja kupa po dobrej imprezie, no ale zapiernicza jak meserszmit :mrgreen:

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nie wygląda aż tak źle (nie ubliżając twojej kupie po imprezie :mrgreen: ). Trzeba przyznać, że Veyron to jednak kawał zaj***istej inżynierii.

 

Pozdrawiam

Pozdrawiam

Freude am Fahren - anytime, anywhere

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

veyron wsrod samochodow to jak concorde wsrod samolotow. minie wiele lat zanim powstanie cos tak fenomenalnego i doskonalego, nawet jesli beda powstawac fury szybsze i ladniejsze.. moze niektorych boli ze inicjatorem projektu jest VAG, ale w tej sytuacji jest to zaleta - bylo ich stac na wskrzeszenie tej marki, pomysl byl sluszny i zrobili to najlepiej jak sie dalo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten wejron to jest brzydszy niż moja kupa po dobrej imprezie, no ale zapiernicza jak meserszmit :mrgreen:

 

Ale mimo wszystko jest ładniejszy niż białe M3 :duh: .

 

M3 na samym początku poszedł pięknie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Bo kierowca Veyrona pewnie fajka przypalał. Wiedział że wygrał zanim jeszcze ruszył :P .

 

Samochody nieporównywalne mocowo, jakościowo, kasowo i co najważniwejsze prestiżowo.

"Aerodynamika jest dla tych, którzy nie potrafią budować silników" - Enzo Ferrari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopak z BMW za mocno wcisnol GAZ......przez co stracil przyczepnosc i zamiast drzec do przodu stal w meijscu i popuszczal gaz aby uslizg popuscil......BMW przypomina mi tiutaj mlodego szczyla narwanca chcacego sie wyszalec-a B....dojzalosc rozsadek i zdecydowanie przychodzace z wiekiem Mr B zasial spustoszenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć to Audi R8 wygląda niemal tak samo jak Veyron (pomijając szczegóły techniczne) - a nikt nie mówi, że jest paskudne. Ciężko jest zaprojektować i stworzyć taki samochód, żeby oprócz tego wyglądał cacy (to schodziło na 2-gi plan). Veyron nie ma wyglądać cacy tylko zapewnić komfortowe i luksusowe zapiertralalanie. :D

 

VAG mówi: "My tym Veyronem otwieramy oczy niedowiarkom! To jest nasz Veyron, przez nas zbudowany i to nie jest nasze ostatnie słowo!!!" :D :D

Pozdrawiam

Freude am Fahren - anytime, anywhere

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie identyczne ale podobne:

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/69af08fab9d9ba0f.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cae3e25e95ac7212.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/174802fffa8ed4c4.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/39d82adcaa86e649.html

 

Jak się dodaje zdjęcia? Nie wyszły :cry2:

Pozdrawiam

Freude am Fahren - anytime, anywhere

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś do salonu Porsche w W-wie wpadł koleś pytając się o Cayenn'a - Turbo bodajże, full opcja, bez kompromisów itd. - zdecydowany i napalony maxymalnie na auto. Jak gość wychodził obładowany katlogami, cennikami, ulotkami a dealer rozmyślał nad tym co sobie zafunduje za prowizję ze sprzedaży, koleżka wraca z zapytaniem czy oferują FIRMOWA INSTALACJE GAZOWA? Dealer :jawdrop:, że nie. A to dziękuję w takim razie - i gość poszedł w długą.

Pozdrawiam

Freude am Fahren - anytime, anywhere

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś do salonu Porsche w W-wie wpadł koleś pytając się o Cayenn'a - Turbo bodajże, full opcja, bez kompromisów itd. - zdecydowany i napalony maxymalnie na auto. Jak gość wychodził obładowany katlogami, cennikami, ulotkami a dealer rozmyślał nad tym co sobie zafunduje za prowizję ze sprzedaży, koleżka wraca z zapytaniem czy oferują FIRMOWA INSTALACJE GAZOWA? Dealer :jawdrop:, że nie. A to dziękuję w takim razie - i gość poszedł w długą.

 

hehe a to dobry numer....moze gosc byl prowadzil jakas rozlewnie, dystrubutornie LPG , kto wie kto wie...

a swa droga skad masz takie info-moze to tylko kolejna upiekrzona ustami kolejnych ludzi PLOTKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a swa droga skad masz takie info-moze to tylko kolejna upiekrzona ustami kolejnych ludzi PLOTKA

 

To nie plotka! Słyszałem to od dobrego znajomego. Był kiedyś nawet art. (chyba w Auto-Moto) o różnych dziwnych sytuacjach u dilerów w Polsce i to również było tam opisane.

Pozdrawiam

Freude am Fahren - anytime, anywhere

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym polega urban legend ze przekazuja ja znajomi, ktorzy slysza ja od swoich znajomych... a jest to tego typu opowiesc, ze do pisma mozna ja dowolnie wymyslic w kazdej chwili, bo kto zweryfikuje, i tak nazwisk nie podaja kto i gdzie... moze to bylo naprawde a moze nie...

 

mi koles pracujacy w inchcape opowiadal jak przyszedl koles kupic m6 i nie potrafil zrozumiec czemu ma czekac pare miesiecy, i dlaczego w karbonowym dachu nie ma szybra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz jeszcze słyszałem od dealera Jeep'a jak wydawał 4h facetowi Granda, bo ten nic nie mógł skumać. Po czym jak facet wreszcie wyjechał to zaraz wrócił żeby się dopytać jeszcze o ustawianie lusterek :duh: - jednym słowem:

ad. Inchcape - niektórzy wiedzą lepiej, że coś można :D

ad. Jeep - niektórzy nie powinni kupować samochodu bez możliwości wynajęcia kierowcy :D

 

Powiesz mi jeszcze tylko zalew proszę jak się te fotki wkleja bo wyskakują mi tylko linki z a nie widać zdjęć.

Pozdrawiam

Freude am Fahren - anytime, anywhere

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.