witam, podobno jeden z moderatorów forum oglądał w sobotę ten samochód i nie kupił http://otomoto.pl/bmw-325-C25799116.html Jeśli można poprosić o info na temat auta to będę wdzięczny. Może ktoś z Was zna ten egzemplarz. pozdrawiam
cześć, od niedawna postanowiłem na poważnie zacząć poszukiwania e36. Wcześniej miało być e30, ale zadecydowały względy praktyczne jak i skupienie się wyłącznie na autach zgodnych z vinem wraz z mocnym silnikiem :D co przy E30 nie jest łatwe.
4 298 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.