-
318i nie mogę wyciągnąć kasety z radia
Miałem tak z płytą. Tak jak kolega pisze, najlepiej wymontować radio. Zdejmujesz listwę ozdobną nad schowkiem, później nad radiem. Będziesz miał wtedy dostęp do śrub trzymających radio. Jak je wyciągniesz będziesz musiał odkręcić jej górną pokrywę. Wtedy powinieneś mieć pełny dostęp do zaklinowanej kasety. Pozdrawiam
-
E46 320d 136KM osłona akustyczna
Cześć, ściągałem tą osłonę już kilka razy i nie przypominam sobie problemu z jej założeniem. W którym dokładnie miejscu masz problem? Ja zwykle ściągam ja jak robię coroczny przegląd silnika, przewodów i węży. Zwykle wtedy mam zdjęte wszystkie obudowy, więc może w tym jest problem. Zdemontuj obudowę filtra kabinowego (kilka śrubek a dostęp o niebo lepszy) oraz obudowę nr 4, przyłóż 9 do miejsca w które ma trafić i przed ostatecznym założeniem wepnij gumowe zaczepy przewodów w miejsca do tego przeznaczone na tejże osłonie. Później wystarczy tylko przykręcić śrubki. Pozdrawiam
-
Felgi - zapytanie
Cześć, Z tego co się orientuje mam właśnie taki rozmiar u siebie. Opony: 225/45/17 przód, 235/45/17 tył, Felgi z tego co pamiętam właśnie et34. Mogę w weekend sprawdzić jak chcesz na 100%. Na takich felgach kupiłem auto więc nie wnikałem dokładnie:)
-
320D zgrzyty przy opuszczaniu szyby.
Cześć, - U mnie był przykręcony. Z tego co widziałem na forach w e46 chyba tak jest. - Może wygląda to na skomplikowaną operację ale tak nie jest. Cała operacja zajęła mi godzinę ale na pewno można zrobić to szybciej. Ważne aby zapamiętać wtyczki które odłączamy aby nie było problemu z ich ponownym podłączeniem. - Nie odłączałem akumulatora ale też nie wypinałem poduszki. Odkręciłem ją i przyczepiłem do górnej ramki drzwi taśmą. szybę trzeba ustawić w odpowiednim miejscu aby był dostęp do śrub więc ciężko będzie zrobić to na oko przez rozkręceniem drzwi.
-
CB RADIO do auta
Jakieś dwa miesiące temu kupiłem moim zdaniem fajny zestaw: Yosan 120 pro + antena Sirio AS100 (Sirio Ml-145 jest lepsza ale nie chciałem takiej długiej). Antenę zamontowałem na klapie. Podobno jest to najsłabsze miejsce na montaż, ale nie narzekam. Mam nakładkę gumową i naklejkę. Ogólnie jestem bardzo zadowolony: czysty dźwięk, rf-gain, dobrze mnie słychać. Koszt niewielki bo 350zł
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Witam, proszę o rozkodowanie nr vin: WBAAL71090KE16989 W góry dziękuje i pozdrawiam!
-
Felgi stalowe a aluminiowe
Dzięki za link przyda się przy zakupie felg ;D Nie ma sprawy. link jest popularny na forum. Polecam dodatkowo jeszcze dwie stronki: http://www.miata.net/garage/tirecalc.html jest to kalkulator, który pokazuje różnice wielkości opon na podstawie ich rozmiaru http://www.felgi.pl/narzedzia-do-felg/kalkulator-et-felgi symulator wyglądu felgi na postawie jej parametrów
-
Felgi stalowe a aluminiowe
Ja polecam takie felgi http://allegro.pl/felgi-alu-bmw-5x120-15-e36-e46-tanio-i2841480946.html Samochód o niebo lepiej wygląda niż na stalowych. Dwa miesiące temu kupiłem takie za 500zł z przesyłką tylko, że w dużo lepszym stanie. Mój wulkanizator zakładając i wywarzając powiedział, że są bardzo dobre.
-
Felgi stalowe a aluminiowe
Wszystko zależy w jakim rozmiarze masz opony na zimę. Poniżej masz link do tabeli w której dowiesz się jakie opony wejdą na jakie felgi. http://www.felgi-opony.com/Aktualnosci/Szerokosc_opony__a_szerokosc_felgi_,3,32,15.html
-
e46 320d 2000r przy 160km/h odcina i spada do 120km/h
Miałem identyczną sytuację. Wymieniłem przewody (wężyki) idące do turbo. Stare okazały się popękane(nie dało się ich normalnie wyciągnąć ponieważ sypały się w rękach). Koszt 20zł Dodatkowo, przy okazji wyczyściłem filtry w elektrozaworach.
-
320d Radio
W moim odtwarzaczu jest podobnie. Kupiłem płytkę Sony i nagrałem ją z najmniejszą prędkością jaką się dało(8x albo 4x). Co ciekawe odtwarzacz raz ją odtwarza a raz nie (zależy od nastroju:)). Wyczytałem gdzieś, że w takich przypadkach najlepiej jest rozkręcić radio i przeczyścić alkoholem laser. Jak znajdę chwilę to tak zrobię napiszę czy pomogło. W ostateczności mamy laser do wymiany.
-
Jestem nowy. Witam na forum!
Witam serdecznie wszystkich! Od jakichś dwóch miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem Bmw e46 320D. Dzięki waszym postom udało mi się już rozwiązać problem ze spadkami mocy. Mam nadzieję, że i ja będę w stanie pomóc. Pozdrawiam.