Witam serdecznie wszystkich :cool2: Od dłuższego już czasu obserwuję Wasze forum, a od kilku lat jestem posiadaczem E46 318i, ale wkrótce chciałbym zrealizować swoje wielkie marzenie i nabyć E92 M3. Jako, że planuję zakup w niedługim czasie postanowiłem zarejestrować się na forum by poradzić się w kilku kwestiach. Pozdrawiam!!! :cool2: Tomek Aha, pochodzę z Jeleniej Góry.
4 298 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.