Witam wszystkich serdecznie! - dwa miesiące temu zrealizowałem plan, który miałem gdzieś z tyłu głowy od podstawówki - BMW. Znajomy miał kiedyś fantastyczną E30 325ix, miałem okazję czasem ją prowadzić - takich chwil się nie zapomina :). Potrzebowałem kilku lat, ale wreszcie jest - F11 525d xdrive touring, na pięknych 20" felgach - jeździ się jak to mówią "lodzio-miodzio" :). Będę miał pewnie kilka pytań, także jak szukajka się nie wykaże to je pewnie zadam ;) Pozdrawiam, PePe77