Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszytskich forumowiczów. Jestem nowym użytkownikiem forum, od paru dni przeglądam i czytam wasze forum, znalazłem tu wiele przydatnych tematów. Pozatym nie wiedziałem gdzie napisać swój pierwszy post. Wrazie czego proszę o przeniesienie postu gdzie inndziej.

 

Coż chciałem zeznać... Jestem swieżym posiadaczem BMW E46 Kombi 150KM Skrzynia 6, Zupełna seria. na początku miał być srebrny pasat po lifcie w sedanie a jest BMW. Autko kupiłem 4 miesiące temu. Nie bede pisał ze trafiłem egzęplaż bez wypadkowy ponieważ coś robione było ale nic poważnego. Prowadzi się super silnik jak narazie także bez problemów przejechałem autkiem już 13 tyś kilometrów i powiem szczerze że jestem podwrażeniem marki BMW. podejrzewam że przy tej marce pozostane już do końca tylko BMW. Jedego załuje że moje autko ma Czarny kolor. : ))) Srebrny jest najlpeszy.

 

Popierwsze szukam tunelu z podłokietnikiem nie ma u mnie podłokietnika, dramat panownie.

Szukam także felg najlepiej 17 Cali. Zbytnio się nie orientuje na jakie felgi powino się zwrócić uwage a na jakie nie. na allegro znalazłem np coś takie.

pozatym chciał bym żeby felgi choć troche wypełniały nad kola nie były schowane tak bardzo w nadkola.

 

 

 

http://allegro.pl/5szt-bmw-e36-e46-m3-g ... 87239.html

 

http://allegro.pl/17-bmw-e36-e46-e90-e9 ... 83545.html

 

 

Chciał bym jeszcze zapytać... Świeci mi kontrolka Air Bag, tzn raz świeci raz gaśnie pozniej znowu świeci dłuży czas i gasnie na jakiś czas.

Co może być powodem że autko nie odpala na tak zwany dotyk, chwilke kręci i odpala, może wina akumulatora?

 

 

 

Pozdrawiam serdecznie !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem nowy na forum,

 

Po wypadku jaki miałem moim poprzednim samochodem kupiłem E36,

 

Auto posiadam około 5 miesięcy poznaje je i mam 2 spostrzeżenia,

Kupiłem fantastyczny egzemplarz, ludzie nie wieżą że to auto z 95 roku :-)

Wadą jest mega duże spalanie ( 316i)

 

Pozdrawiam Forumowiczów,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie, od niedawna zacząłem przeczesywać informacje na tym forum, bo chciałbym wkrótce stać się posiadaczem dobrej i pewnej sztuki BMW e46 touring.

Póki co mocno waham się między 2 litrowym dieslem i 2 litrową benzyną.

 

Pozdrawiam

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Od dziś mam pierwsze w swoim życiu BMW a jest nim 520i E34 sedan z 1990 roku. Zrobiłem nim jak na razie 100km i jestem zadowolony.

Do tej pory zwolennik japońskiej motoryzacji, ale przyszedł czas na zmiany ;)

Do zobaczenia na drodze,

Pozdrawiam!

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Juz parę postów za sobą, ale nieładnie tak bez witania.

od tygodnia jestem posiadaczem e39- w sumie całkowicie niespodziewanie(przypadek opisany w innym poście). Nigdy nie interesowałem się tą marką- jej wartość uważałem za przesadną..... do momentu kiedy wsiadłem do tego auta- coś czuję że na dłużej się zwiążę z BWM :)

 

Pozdrawiam

 

P.S.

Bardzo treściwe forum i dużo konkretów i normalnych ludzi (wszyscy mowili ze "buraki" jeżdżą bmw itd) teraz juz wiem czemu- bo nigdy tym autem nie jezdzili- niech sobie krzyczą dalej:)

---------------------------------------------------------------------------------

e39.jpg

---------------------------------------------------------------------------------

http://forum-lines.ru/rez/ab194510.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

 

Jestem tutaj oczywiście nowy, moja historia z BMW zaczęła się od E39 530D TOURING i bylo to jakieś trzy lata temu w tym momencie bumiera nie posiadam ale jestem w trakcie intensywnych poszukiwań, ponieważ nie wyobrażam sobie... po różnych przygodach z innymi markami... życia bez BMW :D także za niedługo w garażu znowu zagości jedyna słuszna...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Trochę przypadkowo stałem się właścicielem modelu 125i E82.

Ponieważ auto jest na dotarciu jeszcze nie znaznałem wszystkich radości z jazdy ale już robi wrażenie :P

Mam nadzieję, że szybko "wrosnę" w Wasze Forum, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.