Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów od września 2008r jestem szczęśliwym użytkownikiem marki BMW modelu E46 z 1999r. Jest świetnym autkiem i polecam. Cieszę sie że w końcu mogę przystąpić do waszego, naszego klubu serdeczne pozdrowienia. :shock: Edytowane przez BMW-ROBSON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich... Jestem posiadaczem BMW E82 120d 2008r od paru miesięcy. Jeżeli chodzi o mnie to wcześniej jeździłem VW Golfem :P. Cała moja rodzina jeździ BMW więc postanowiłem zmienić autko na Beti. Jak już wspomniałem cała moja rodzina jest zagorzałym fanem marki BMW posiadamy w stajni BMW Z4 35is 2010 rok, BMW X1 20d 2010 rok, BMW 740xd 2010 rok! Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Klubowicze i miłośnicy motoryzacji w wydaniu tylno -napędowym. :)

Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem e34 z 90r,wcześniej jeździłem fordem i jestem przed pierwszą zimą z tylnim napędem...

Mam nadzieję że na wiosnę będę jeździł tym samym autem w tej samej kondycji jej i moim :D

Jestem z mazur... Pozdrawiam :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich fanow, fanatykow, szczesliwych posiadaczy, milosnikow i najbadziej tych uzaleznionych i zakochanych w marce BMW. Jestem posiadaczem juz dosyc dlugo BMW E36 1.8IS 92r, jednak niezbedne bedzie nowe serduszko w niej a mianowicie M52B28TU. Pozdro dla wszystkich forumowiczow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo halo, 2 miesiące temu kupiłem e36 318i, 280tys. przebiegu, do wymiany parę rzeczy mi zostało i będzie jak nówka:D

 

również mój pierwszy samochód, i od razu tył napęd:P (wcześniej jeździłem mondeoII ojca), z uśmiechem na ustach oczekuje pierwszego śniegu:p

 

pozdrawiam klubowiczów (szczególnie podlasie!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.