Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Na codzien jezdze A3 8l aczkolwiem w grudniu przymierzam sie do zakupu E46 330d (po lifcie) napewno w kombi.Z tego co widze mili panstwo to forum rozwija sie calkiem sympatycznie i to na wielki +.Jestem zalogowany na forum a3-club.net w razie jakichkolwiek pytan dotyczacych czy to modelu 8l czy 8p -djagostyki słuze pomoca.Pozdrawiam serdecznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Panów, (nie wiem czy są tu jakieś Panie).

Już od dłuższego czasu jeżdżę 5tką , ale przyznam , że liczę na wsparcie, pomoc i radę doświadczonych posiadaczy. Sama nie wszystko umiem i nie na wszystkim się znam,co prawda płyn doleję ,koło zmienię, i żarówkę też sama umiem wymienić ale elektryka .. to zdecydownaie nie moje podwórko.

Pozdrawiam gorąco....

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich .

Od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem BMW E46 320 2001r.

Forum przeglądam już trochę dłużej, wiele mi to pomogło przy zakupie auta.

Do tej pory jeździłem również tylnonapędowcem - Fordem Sierrą.

Tak więc w kwestii tego auta mogę co nieco pomóc.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !!!!

 

Mam na imię Kuba :) Jeszcze nie posiadam bmw ale morze niedługo ;) mój młodszy brat ma REKINA E21-318i M10 na wielopunktowym wtrysku a mój starszy brat ma e34 520 2.0 Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję że niedługo zacznie się moja przygoda z bmw !!!

Edytowane przez piroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum! :)

BMW zawsze mi się podobało - bo są to auta z charakterem - w szczególności lubię modele E34, E36, E38, E39 oraz E46 :)

 

Na to forum zaglądam już od dłuższego czasu - lecz teraz nadszedł czas na rejestrację - Beemka wreszcie zajechała do mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

 

Jakiś czas temu sie zarejestrowałem na forum, ponieważ chodzi mi po głowie zmiana mojej Prelude na E39... prawdopodobnie 52e/525/528, raczej w automacie. choć nie powiem 540 też kusi i jeśli znajdę ładną sztukę skuszę się :twisted:

Na forum jestem w celu dokształcenia się i zdobycia wiedzy o tym modelu. Choć waham się między e39 a E34 do jazdy na co dzień+ E30 318iS do sportu. Jak będzie zobaczymy. Rozsądek albo radość z zawodów KJS :8) Oczywiście będę się też starał pomagać forumowiczom w potrzebie, bo jakąś tam wiedzę o autkach mam i np E30 już przerobiłem.

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Niedawno zakupiłem pierwsze BMW. Żeby było zabawnie.. jest to również mój pierwszy pojazd mechaniczny :mrgreen: :D Po wielu miesiącach odkładania i szukania odpowiedniego modelu i marki wybór padł na E36 320i z początku 1997 roku w sedanie. Dlaczego ta marka? Od dzieciaka synonimem dobrego samochodu były dla mnie amerykańskie i niemieckie auta, choć z wiekiem zrozumiałem że każdy pojazd w zależności od potrzeb i możliwości jest dobry. BMW przemawia do mnie, niczego nie udaje, nie naśladuje, poszukuje alternatywnych, własnych rozwiązań. Za marką stoi bogata historia, doświadczenie odważnych inżynierów i pokolenia zadowolonych użytkowników. Od teraz razem tworzymy tę historię... :D

 

Pozdrawiam wszystkich i życzę szerokiej drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy BMkowicze, niestety nie jestem jeszcze posiadaczem BMW jednak mam zamiar kupić E36 Sport/Coupe 2.5 Vanos na które mam już odłożone pierwsze pieniążki :P zalogowałem się wcześniej na forum ponieważ przed zakupem zabawki chciałbym się dowiedzieć o niej jak najwięcej. Pozdrówka i niech moc będzie z wami....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem BMW 320d Touring z 2005 r. Mam zamiar dzielić się z pozostałymi forumowiczami swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi tego auta, a dodatkowo korzystać z wiedzy zgromadzonej na forum.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Posiadam 316i coupe od 6 lat Mając bmw miałem jeszcze audi TT 225 4x4 ale sprzedałem i wracam do Marki :twisted: Poszukuje tym razem 328coupe e46 lub e39 530d m-pakiet a i Jeśli jest ktoś z okolic Myslenic proszę o info Spota zrobić czy coś ..Pozdrawiam Maniaków... :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.