miałem podobnie,,,, podłączyłem kompa ,,,, i się okazało że potencjometr przepustnicy się zepsuł, wyglądało to tak jak by chodził na ssaniu ,,,, wymieniłem na inny i się uspokoiło,,, a mi z rury przy szybkiej zmianie z 2 na 3 to potrafi strzelić i małego płomienia z rury , a to tylko dla tego że nie mam katalizatora i cały wydech mam przelotowy, jak by był kat. to by to zatrzymał.