Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich :cool2:

Od dłuższego już czasu obserwuję Wasze forum, a od kilku lat jestem posiadaczem E46 318i, ale wkrótce chciałbym zrealizować swoje wielkie marzenie i nabyć E92 M3. Jako, że planuję zakup w niedługim czasie postanowiłem zarejestrować się na forum by poradzić się w kilku kwestiach.

Pozdrawiam!!! :cool2:

Tomek

Aha, pochodzę z Jeleniej Góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich.

 

Od polowy grudnia posiadam F30 2.0d ED Automat. Jest to mój pierwszy samochód tej marki... Zobaczymy, czy będzie nam dobrze razem. Zdecydowałem się na zakup po jeździe testowej - nigdy wcześniej nie jeździłem automatem :mrgreen:

 

Wcześniej przez ponad 8 lat byłem wierny Mazdzie. Ale jak to mówią przy jednej dziurze to i kot zdechnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich serdecznie! - dwa miesiące temu zrealizowałem plan, który miałem gdzieś z tyłu głowy od podstawówki - BMW. Znajomy miał kiedyś fantastyczną E30 325ix, miałem okazję czasem ją prowadzić - takich chwil się nie zapomina :). Potrzebowałem kilku lat, ale wreszcie jest - F11 525d xdrive touring, na pięknych 20" felgach - jeździ się jak to mówią "lodzio-miodzio" :).

Będę miał pewnie kilka pytań, także jak szukajka się nie wykaże to je pewnie zadam ;)

Pozdrawiam,

PePe77

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie!

 

Mam na imię Michał, lat 21. Na co dzień mieszkam i pracuję w Bydgoszczy. Jestem na trzecim roku studiów prawniczych (z aspiracjami do uzyskania promocji na czwarty rok, ale paradoksalnie droga nie jest krótka). Właśnie noszę się z zamiarem kupna pierwszego BMW i wybór padł na najmniejsze - jak mniemam - auto z całej gamy, a mianowicie Serię 1. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry wybór :cool2: jak znajdziesz odpowiedni egzemplarz to będziesz bardzo zadowolony z tego modelu BMW, wszystkie auta tej marki dają dużo radości z jazdy ale ten wyjątkowo :)

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.