Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

I jak tam, roback? ;)

Mam! E60 530 D full M pakiet :D zderzaki, boczki, lotka na klapie i owiewka na dachu, w środku aluminium i skóra, fotele pełny komfort (ależ mnie to cieszy).

Powiem tak, co 3 l to nie 2,2 to po pierwsze. Pedał gazu reaguje na każdy ruch stopy, w gwiaździce była mała dziura, ale to może dlatego, że było 150 koni.

Po drugie wreszcie siedzę na "podłodze" :), a nie na krześle - to mi przeszkadzało w e klasie, co za tym idzie jest więcej miejsca na nogi i ten bajer z unoszeniem się kierownicy po zgaszeniu auta :D

Po trzecie mam 18/245 przód i 275 tył i sport suspension, więc autko trzyma się wszystkiego, ale jest twardo. Gwiazda na nierównościach płynie:).

Do spalania się przyzwyczaję - 9 litrów na autostradzie przy 170 km/h przez 180 km. Dzisiaj 7,5 l przy spokojnej jeździe.

Do zrobienia bluetooth, bo nie działa i zmieniarka tez nie łączy.

Reasumując - nie chce mi się z niej wychodzić. Fotki wkrótce w odpowiednim dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Od paru tygodni śmigam sobie E60.

Wersja biedna - bez skór, ksenonów, nawigacji, elektrycznych lusterek. Z dodatków są: i-drive, bluetooth, sportowe zawieszenie.

Motorek 2.5 benzyna, rok 2004.

Wolałbym 3.0 i normalną zawiechę, ale i tak jest super. Moc chyba minimalna sensowna do auta o tej masie.

Felgi 18, więc samochód jeździ jak przyklejony :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIEMANKO !

 

Na motocyklowym forum BMW siedzę od dawna ( w sprawach motocyklowych mogę pomóc ) . Samochody od zawsze traktowałem użytkowo , teraz przyszła pora na zakup czegoś dla przyjemności . Kupiłem starszawe E46 ( 2001 ) 320d , ma trochę już za uszami ale je uwielbiam , zarejestrowałem się i jestem . POZDRAWIAM WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BASIEK !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na imię mam Sławek i mam 24 lata. Moje aktualne auto to BMW E39 528i z końca 1999 roku. Jest to moje trzecie BMW po dwóch E36 dwulitrowych z 1997 i 1993 roku. Interesuje się od podstawówki motoryzacją, elektryką i sportem. Obecnie jestem operatorem ładowarki. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów :)

Mam na imię Grzegorz i od kilku tygodni rozglądam się za E90 w benzynie dla mojej małżonki której marzeniem jest mieć swoje BMW :) Do tej pory jeździła Focusem Mk1 ale nie dawał jej radości z prowadzenia. Sam jeżdżę Passatem B5 do którego jestem mocno przywiązany ale z ciekawością będę poznawać zalety BMW o ile uda się coś fajnego kupić. Pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem,

 

z tej strony Mateusz z Grodziska Mazowieckiego.

 

czytam od dłuższego czasu i chyba dla przyzwoitości pora się zarejestrować :)

 

Trwają poszukiwania auta dla jednej osoby do turlania się do pracy. Cały czas mam dylemat E87 vs. E46. Mam nadzieję, że pomożecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.