nie musial bys przelozyc caly osprzet i czujniki od m50 a tam chyba jest 1 sonda a w b28 2 sondy po drugie nie jezdzilo by to wcale ina dawka paliwa powietrza chyba ze zakladal bys caly osprzet od m50b25 z vanosem na boschu po trzecie nie zapomnij jak bedziesz kupywal ten silnik o kompletnym EWSie do niego Pozdrawiam
Witam nazywam sie Piotr i jezdze e30 qp z silnikiem m52b28
4 298 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.