Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od maja zeszłego roku posiadam ładne czarne BMW118D z 2008r, ale niestety aktualnie mam z nim problem tydzień czasu auto nie było uruchamiane, jest garażowane, ale teraz nie chce odpalić. Przy próbie jego uruchomienia zapala się na żóla kontrolka: usterka silnika z pogorszeniem składu spalin. Uprzejmie proszę o informację doświadczonych użytkowników co może być przyczyną i jak ewentualnie rozwiązać problem.

Dziękuję i pozdrawiam

Benia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Towarzyszki i Towarzysze.

 

Uprzejmie donoszę, że w poniedziałek zostałem właścicielem E46 316i SE 1,8L rocznik 2003.

Jest to mój pierwszy związek z tą piękną damą z Bawarii, i jak na razie jestem zakochany do szaleństwa.

 

Witam serdecznie raz jeszcze i pozdrawiam z angielskiej prowincji:)

 

Marek - północna Anglia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj jest już dużo na ten temat. Wejdz w serię jeden w pasku szukaj wpisz jakies słowo kluczowe np żółta kontrolna lub nie odpala nacisnij szukaj pokaża ci sie wszystkie posty gdzie o tym pisze jak objawy odpowiadają twoim to naciśnij skocz do postu i przeczytasz wszystko co na ten temat napisali w tym watku. To samo zrób w dziale seria 3 to są podobne auta i mają podobne dolegliwości. Wspólczuje i powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zawitałem na to forum ponieważ planuję zakup BMW serii 1. Mam nadzieję, że czytając to forum się utwierdzę w swoim zamiarze i że przy okazji dowiem się paru ciekawostek, które pozwolą mi na zakup dobrego egzemplarza :)

 

Pozdrawiam,

mati8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Tydzień temu kupiłem sobie BMW 118i w Sport Edition - co prawda nie w nowym nadwoziu, tylko e87 z 2011 ale za to z bardzo bogatym wyposażeniem - jak to w życiu - coś za coś. Jestem bardzo zadowolony z samochodu i cały czas cieszę się z niego jak dziecko. Będę śledził forum, bo jest kopalnią wiedzy (już podmieniłem sobie antenkę na mniejszą Citroena). Szerokości wszystkim i do usłyszenia na stronach forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!

 

W końcu zakupiłem parę dni temu upragnione e36 coupe :twisted:

Na razie jest w trakcie wymiany podstawowych rzeczy (olej, filtry itp) bo poprzedni właściciel o to nie zadbał...

Ale jak już będzie gotowy to się nim pochwalę.

 

A o mnie?

Nazywam się Łukasz, a jestem z hmmm.... aktualnie opola. ale to się zmienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.