Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

MAM PROBLEM Z ZAMYKANIEN KLAPY BAGAZNIKA W E-65 PO NACISNIECIU OTWIERANIA BAGAZNIK OTWIERA SIE BEZ PROBLEMU NATOMIAST PO WCISNIECIU ZAMYKANIA SLYCHAC PRACE SILNICZKA ALE ZAMIAST ZAMKNAC SIE PROBUJE DALEJ SIE OTWIERAC.TRZEBA ZAMYKAC GO RECZNIE.MOZE KTOS SPOTKAL SIE Z TAKIMI OBJAWAMI I PODPOWIE JAK TO NAPRAWIC. POZDRO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!! Posiadam dwie prześliczne bawarki. E46 sedan 330DM57 2000r titansilber metalic, E36 coupe 320iM52 dakar gelb 1994r. Jestem wielkim fanem naszej marki... Nigdy nie zamienie śmigła na inny znaczek!! Pozdrawiam!! Lukas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra Witam jestemtu nowy. Nie wiem czy ktoś to czyta ale piszę. Mam bmw e36 2.5 td od początku wtopa najpierw blacharka potem silnik, teraz walka z nastawnikiem, normalnie można się zniechęcić, w moim przypadku skrót BMW będziesz miał wydatki w 100% uzasadniony, tylko jak patrzę na nią to wraca chęć do życia linia ponad czasowa, nowa blacharka, malowanie, silnik co mnie jeszcze czeka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytskich!

 

nazywam się grzegorz i mieszkam w Bottrop w niemczech.

Niestety nie jestem jeszcze posiadaczem jedynki lecz w najblizszych miesiącach zapewne ją nabędę.

Oczywiscie mam multum pytań , lecz poczytam sobie pierw wpisy na forum a następnie będę pytać ;)

 

Lecz jedno pytanie już mam, wystawiłem je już na forum ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem nowy na forum. Właśnie nabyłem czarna e30 z silnikiem m52b28. Jest do zrobienia pare rzeczy, ale przede wszystkim jest w 100% bezwypadkowa z oryginalnym lakierem i z bardzo zdrowym motorem. Jak tylko skoncze ja dopieszczac to pochwale sie nia na forum.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nawet nie wiecie jak się cieszę że tu jestem jakieś 2 lata temu sprzedałem moje e34 2.0 i żałowałem do dziś. Potem miałem Opla, Seata i Audi. I dzisiaj się stało - Kupiłem e34 525i, może te ostatnie auta były 10lat młodsze ale e34 ma ten klimat, dźwięk, wygodę której mi brakowało, tak więc jestem i naprawdę się cieszę że mogę się przywitać - Witam was KOLEDZY :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitalem sie w zlym dziale wiec teraz tutaj - Czolem koledzy,

 

No wiec witam serdecznie, od dawna w swiecie klasycznych pojazdow ale od niedawna wlasciciel E39 528i. Piekna maszyna, dla mnie bardziej zabawka niz codzienny srodek transportu ale chcialbym doprowadzic ja do stanu idealnego. Poniewaz mieszkam na zmiane w Anglii i w Niemczech autko kupilem w UK (kierownica po prawej) i bedzie zarejestrowane w Niemczech.

W tej chwili w trakcie usuwania malych usterek ale niebawem zaczne ja "lizac" do stanu idealna igla

Kupilem od pierwszego wlascieciela i jak Boga kocham nie widzialem jeszcze tak kopleksowej dokumentacji i historii serwisowej. Bomba.

Chetnie skorzystam z porad i Waszej wiedzy bo auto jest po prostu fantastyczne.

Takze raz jeszcze - witam i serdecznie wszystkich pozdrawiam!

Definicja szalenstwa - robienie wciaz dokladnie tej samej rzeczy w dokladnie ten sam sposob oczekujac zupelnie innego ofektu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.