Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako iż się właśnie zarejstrowałem , chciałem na wstępie wszsytkich pozdrowić, oraz mam nadzieje, że znajdę tu wiele cennych informacji i, że przyjmiecie mnie do swojego grona. Dziekuję i życzę miłego wieczoru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich forumowiczów!

 

Własnie sie zarejestrowałem na forum które przeglądam juz od jakiegos czasu. Moje e46 nabyłem ponad rok temu, jak dotąd bez zadnych powaznych awarii. Myślę, że do grona użytkowników BMW dołączyłem na dłuzszy czas.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE :D

mam na imie Adam jestem ze Śląska

jeżdze bmw e66 745 li z 2003r czarny metalic wersja usa

poprzednio miałem 728i w manualu rok 1996

 

miło mi znależć sie w Waszym gronie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Od kilku tygodni jestem właścicielem E36 coupe 1994, w (chyba) dość ciekawej wersji, bo z najmniejszym silnikiem 1,6 (tak, wiem...), ale za to z klimą i w jasnych skórach.

Jest to moje pierwsze doświadczenie z tą marką, przedtem były to m.in. Toyota, Ford, a przez ostatnie 3 lata moja duma i cacuszko Audi 100 S4 2.2t, które to cacuszko po 3 latach pompowania w niego pieniędzy odwdzięczyło mi się kolizją rozrządu (przy w pełni sprawnym pasku, pękło coś w środku!).

Po tych traumatycznych doświadczeniach (+ remont nowego mieszkania) musiałem chwilowo zdecydować się na coś niedrogiego i ekonomicznego, a kolega sprzedawał akurat tę niunię.

Myślałem, że przesiadka z 230 KM na 102 i z quattro na tyłnapęd będzie dramatyczna, a jednak BMW zaskoczyło mnie przyjemnością prowadzenia, frajdą z jazdy i jakością wykonania.

Wygląda na to, że jak za jakieś 2-2,5 roku będę zmieniał auto, pozostanę przy BMW. W tej chwili, po ok.1,5 miesiąca eksploatacji, nie mogę powiedzieć o nim niczego złego (poza mocą oczywiście, ale i tak jest lepiej niż się spodziewałem).

 

Pozdrawiam wszystkich właścicieli BMW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim odwiedzajacych to forum. Od dwóch misięcy posiadam E46 lift touring z motorem M57 (135KW) niestety w automacie. Wcześniej miałem 3 seaty z rzędu modyfikowane i nie. Co do BMW to cały czas się uczę i go poznaję. Mam nadzieję, ze poznam tu dużo ciekawych ludzi i dowiem się wiele o moim autku.

 

PozdrooFazi

www.facebook.com/bmwbyfazi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.