Skocz do zawartości

Uklad chłodzenia szukalem nie ma (spale auto)


swies_daniel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Sluchajcie juz nie moge kocham ten samochod ale z dnia na dzien maltretuje mnie coraz bardziej psychicznie i finansowo.

Mialem problem z grzaniem sie silnika, powymienialem wszystko co tylko mozliwe poczynajac od termostatu przez wentylator pompe konczac na prowadnicach w glowicy. I co ?? I nic :duh:

Poki jade jest ok zadnych oznak problemow, stane w korku i zaczyna sie wskazowka idzie powoli ale nieublaganie w gore.

To wszystko doproqwadzilo do tego ze teraz jezdze rano do pracy polnymi drogami zeby nie stac w korku a po pracy czekam az sie troche rozluzni na miescie. Zaden wjazd do centrum nie wchodzi w gre bo jak wjade to nie wyjade. POMOCY KTOKOLWIEK !!! :modlitwa: :cry2:

Orginał to orginał reszta to po prostu szpan...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zeby bylo smieszniej to nie mam wisko :mrgreen: Mam silnik elektrostatyczny tak sie nazywa. Calosc jes sprzedawana z wenlaorem koszt bagatel 1058 za orginal :cry2: . Slucham kolejnych propozycji co to moze byc. :mrgreen:
Orginał to orginał reszta to po prostu szpan...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj odszlamować chłodnice. Nieraz robi się tak gdy chłodnica się zakamieni. Niezaszkodziłoby sprawdzić też czy chłodnica nie łapie dzikiego powietrza. Ja miałem taki sam problem i byłem równie zdesperowany ale zauważylem ze cichutko suczy przy korku i wuala. łapało powietrze , robił się balon powietrzny i samochód się grzał....:) Trochękropelki i temperaturka stoi na polowie w najgorszych korkach :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jeszcze czy jak włączysz ogrzewanie to temperaturka spada czy nie i czy ogrzewanie wogóle dobrze daje. BMW jest ciężko odpowietrzyć sam przez to przechodziłem w warsztacie nie dali rady sam wziąłem instrukcję i krok po kroku odpowietrzałem 2 godziny i jeszcze po przerwie na schłodzenie silnika dolewka i test ostateczny i pomogło.

 

Maciejek a na podłączenie pod komputer też muszę się umówić czy można spontanicznie podjechać? Muszę ten ABS sprawdzić bo wypłata dotarła :D .

BMW forever!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i nawet mi sie nie udalo dojechac do kolegi :mad2:

Dzien wczesniej wieczorem podjechalem pod dom zatrzymalem sie wrzucilem jedynke zeby zaparkowac i ...

Skrzyni biegow brak auto nie reaguje, moge sobie wrzucac do woli od 1 do 5 na postoju bez sprzegla a auto ani drgnie. Ale nie bede sie rozpisywal bo juz jest post na ten temat tylko nie zakonczony.

Jak zrobie dam znac co to.

A tak na marginesie czy ktos z was mial kiedys wrazenie ze samochod mimo naszych najszczerszych checi doprowadzenia go do drugiej mlodosci robi nam na zlosc :twisted2:

Orginał to orginał reszta to po prostu szpan...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.