Skocz do zawartości

Lubelskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 649
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
Szukam warsztatu w Lublinie i okolicach gdzie zrobią mi SWAP z N42 na M54 w automacie bez fuszery i w rozsądnej cenie ... Szukam też w lublinie i okolicach miejsca gdzie mógł bym kupić zdrowe M54 + osprzęt i zdrową skrzynie automatyczną pod M54 lub zamienić M54 z N42B20 z moją dopłatą kwestia dogadania ? Najlepiej M54B25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Polecam Gębka na Lubartowskiej, od lat u nich wszystko robie, moim zdaniem nikogo lepszego w Lbn nie znajdziesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
  • Członkowie klubu
możecie polecić kogoś od regeneracji i wymiany maglownicy?

i warsztat który zajmuje się zwiekszeniem mocy?

Program zrobisz np. w Prochip w Nałęczowie.

Ja szukam kogoś, kto ogarnia wymianę regulatorów ksenonów w E39.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Nie wiesz ile bierze? Słyszałem o kimś w Chełmie kto to robi jak będę wiedział kto gdzie dam znac

Ja dałem 1200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie. W BRJ zrobili my diagnoze poniewaz motor chodzi niestabilnie i dostałem to dziś spowrotem:

 

Na jednej głowicy 1-4 wymiana: wałek mimośrodowy, dzwigienki pośrednie, hydropopychacze, i uszczelniacze na zaworach bo dymi jak dłużej postoi.

 

Szuka 9-10tys z robocizna i czesciami. Powinienem to wykonać tam czy może w innym garazu? Podkreślam że czasu mam mało bo nie mieszkam na codzień w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi powiedzieć cena moim zdaniem spora ale akurat o E70 nie wiem totalnie nic ale wiem jedno BRJ woła naprawdę ogromne ceny za byle pierdoły ja w swoim leciwym E46 chciałem zrobić uszczelniacze zaworowe i zażądali chorą cenę 2 tysiące gdzie w warszawie fachowcy od BMW robią to za 1200 zł ... Spróbuj kolego pojechać do SAWY na czechowie i zobacz co CI powie.Ewentualnie zadzwoń do pascar na gajowej chłopaki generalnie BMW się nie zajmują jak nie czują się na siłach ale są rzetelni i nie oszukują tylko do nich trzeba około 4 dni wcześniej się umawiać bo pracy im nie brakuje ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Czy może ktoś polecić dobry warsztat który wymieni olej w skrzyni biegów automatycznej e91 n57. Zależy mi na tym zeby to było zrobione idealnie.najlepiej Ktoś kto sie w tym specjalizuje.

ASB Płocheć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś polecić dobry warsztat który wymieni olej w skrzyni biegów automatycznej e91 n57. Zależy mi na tym zeby to było zrobione idealnie.najlepiej Ktoś kto sie w tym specjalizuje.

ASB Płocheć

 

Płocheć może się i zna na rzeczy ale jak byłem zapytać ile by kosztowała wymiana oleju w mojej skrzyni A5S390R to próbował ze mnie zedrzeć 4k więc CYRK ... Ja na abramowickiej wymieniłem olej statycznie za 500 zł CSF Dorota Posłajko Automatyczne Skrzynie Biegów  nie pamiętam ile chcieli za wymianę dynamiczną ale coś około 1k

 

Dodam że przez prawie 30 min mi nawijali makaron na uszy i byli przy tym tak nie naturalnie mili ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie !

 

Jestem z Zamościa i od miesiąca bezskutecznie poszukuję kogoś kto rzetelnie zajmuje się konserwacją podwozia. Chciałem oddać auto do lakiernika, ale nie mogę znaleźć nikogo godnego polecenia do zrobienia spodu, a jak już gdzieś podzwonię to a to terminy a to to a to tamto... Już nie mogę słuchać tych wymówek, zupełnie jakby od PRL-u nic się nie zmieniło "nie wiem nie, nie znam się, nie orientuje - zarobiony jestem...".

Znacie kogoś w okolicach ?

Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chodzi o Pana Płochcia...

 

różne opienie czytałem słyszałem, a sam miałem takie doświadczenie:

 

kilkanaście lat temu miałem francuskie auto z asb, coś się rypło i auto ciągle przechodziło w tryb awaryjny, pojechałem do aso, tam po badaniu kompem wstępna diagnoza - skrzynia automatyczna, po czym Panowie od razu skierowali mnie do ASB Płocheć bo "oni nie wiedzą" a automatów nie naprawiają tylko wymieniają na nowe :duh:

 

Faktycznie pojechałem, wychodzi Pan Płocheć pyta o objawy, po czym zaleca zakup konkretnych części i zaprasza na ponowną wizytę, wymienił co trzeba i jak ręką odjął :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.