Skocz do zawartości

Lubelskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, gdzie w okolicach Lublina warto się udać na sprawdzenie i ewentualną korektę zbieżności?

Witam!

Ja robiłem zbieżnośći w Biłgoraju - maszyna Hunter, jestem zadowolony, cena poniżej 100 pln, za obie osie, nają też huntera do wyważania opon z testem drogowym. Również polecam.

http://www.autofan-bilgoraj.pl/kontakt.html

Polecam serwis http://www.oponserwis.com.pl/ na Krasnickiej (Konopnica) w Lublinie

Robilem tam wielokrotnie cala geometrie, wszystko bardzo profesjonalnie, podejscie do klienta na wysokim poziomie (polecam ten serwis do wymiany opon osobom z niskim zawieszeniem w aucie)

Geometrie robilem rowniez na Zwiazkowej 29 automechnika Wisniewski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 649
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po kilku miesiącach używania mojego E60 spotkała mnie niemiła niespodzianka - padł mi moduł CCC CD ... Czy ktoś może mi polecić jakiegoś sprytnego elektronika w Lublinie lub okolicach, który da radę naprawić ten moduł?
Do odważnych świat należy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku miesiącach używania mojego E60 spotkała mnie niemiła niespodzianka - padł mi moduł CCC CD ... Czy ktoś może mi polecić jakiegoś sprytnego elektronika w Lublinie lub okolicach, który da radę naprawić ten moduł?

 

 

A co Ci się dzieje i skąd wiesz, że to ten moduł padł.

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku miesiącach używania mojego E60 spotkała mnie niemiła niespodzianka - padł mi moduł CCC CD ... Czy ktoś może mi polecić jakiegoś sprytnego elektronika w Lublinie lub okolicach, który da radę naprawić ten moduł?

 

 

A co Ci się dzieje i skąd wiesz, że to ten moduł padł.

 

Tak w skrócie to objawy były takie: najpierw globalny brak dźwięku, potem rozładowywanie akumulatora a na koniec restarty idrive (gasł co jakiś czas ekran).

Byłem w serwisie BRJ na al. Warszawskiej i zdiagnozowali, że to właśnie ten moduł padł oraz dodatkowo pobiera prąd i nie pozwala na uśpienie samochodu.

Do odważnych świat należy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha... a w BRJ nie podjęli się naprawy czy za dużo chcieli :norty: nie chce Cię martwić ani straszyć ale może byc do wymiany cały moduł...

 

Podjedź na Zemborzycka 67 do Best Auto dilera BMW w brew pozorom może być u nich taniej niż w BRJ... mojego szwagra tata w swojej E60 miał problem z TV oraz z zawieszaniem się menu w iDrive. Na Warszawskiej chcieli ponad tysiaka za to a w autoryzowanym serwisie na Zemborzyckiej zrobili to za 400zł. Po robocie jak szwagra tata powiedział, że to dziwne, że inni chcieli więcej niż autoryzowany serwis to koleś stwierdził, że to nic dziwnego skoro często BRJ i inni przyjeżdżają do nich a potem twierdzą, że sami zrobili :mrgreen: stąd większe ceny mają.... A i jeszcze jedno rozmawiaj z elektronikiem a nie z doradcą czy handlowcem bo często ci co naprawiają dorabiają po godzinach i łapią roboty na lewo ;)

 

P.S. Zna ktoś dobrego mechanika co by zrobił sprzęgło i wdumas? W Best Auto krzyknęli mi prawie 7tys zł oczywiście na swoich oryginalnych częściach... to trochę drogo biorąc pod uwagę fakt, że mogę mieć graty za niecałe 2tyś zł :duh: a robota to około 300zł....

Edytowane przez BruceLee :)

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha... a w BRJ nie podjeli się naprawy czy za dużo chcieli :norty: nie chce Cię martwić ani straszyć ale może byc do wymiany cały moduł...

 

Tak, masz rację, do wymiany jest niestety cały moduł, przynajmniej tak twierdzą w BRJ. Wymontowali mi tę skrzyneczkę i dali do ręki. BRJ za tę diagnozę skasowali 400zł i proponowali naprawę gdzieś w zewnętrznej firmie za ok. 1000 zł :?

Poczytałem trochę o możliwych sposobach naprawy tego modułu i okazuje się, że często naprawiają poprzez wgranie nowego softu lub dogrzanie zimnych lutów.

 

Podjedź na Zemborzycka 67 do Best Auto dilera BMW w brew pozorom może być u nich taniej niż w BRJ... mojego szwagra tata w swojej E60 miał problem z TV oraz z zawieszaniem się menu w iDrive. Na Warszawskiej chcieli ponad tysiaka za to a w autoryzowanym serwisie na Zemborzyckiej zrobili to za 400zł. Po robocie jak szwagra tata powiedział, że to dziwne, że inni chcieli więcej niż autoryzowany serwis to koleś stwierdził, że to nic dziwnego skoro często BRJ i inni przyjeżdżają do nich a potem twierdzą, że sami zrobili :mrgreen: stąd wieksze ceny mają.... A i jeszcze jedno rozmawiaj z elektronikiem a nie z doradcą czy handlowcem bo często ci co naprawiają dorabiają po godzinach i łapią roboty na lewo ;)

 

Dzięki za tę informację, być może warto spróbować w Best Auto. Gdzie mogę namierzyć tego elektronika? Czy jest on dostępny bezpośrednio w salonie na Zemborzyckiej i mogę bez skrępowania poprosić o bezpośredni kontakt z nim na miejscu? Znając życie w progu dorwie mnie doradca i będzie wciskał nowy moduł za podobno 3000 zł..

Do odważnych świat należy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak to prawda... biorą tysiaka i jadą z tym do serwisu :mrgreen: U mojego szwagra taty też wystarczyło wgrać nowe oprogramowanie i podobno usterka minęła dodatkowo odblokowali mu TV aby podczas jazdy można było oglądać :norty: bo standardowo ta opcja jest zablokowana... Co do elektronika to nie wiem jak się z nim skontaktować, może poproś o to by on Cię obsługiwał :)

 

Niestety do wgrania nowego oprogramowania do tego modułu potrzeba specjalnego kabla i oprogramowania, już nie wspomnę, że trzeba mieć odpowiedni soft :) jeżeli by chodziło o samo przelutowanie PCB to bym mógł Ci to zrobić ale dopiero za miesiąc bo w tej chwili jestem w delegacji za granicą.

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak to prawda... biorą tysiaka i jadą z tym do serwisu :mrgreen: U mojego szwagra taty też wystarczyło wgrać nowe oprogramowanie i podobno usterka minęła dodatkowo odblokowali mu TV aby podczas jazdy można było oglądać :norty: bo standardowo ta opcja jest zablokowana... Co do elektronika to nie wiem jak się z nim skontaktować, może poproś o to by on Cię obsługiwał :)

 

Fajnie byłoby aby taki scenariusz powtórzyłby się w moim przypadku i mój moduł CCC mógłby być w miarę bezboleśnie uratowany. Spróbuję w Best Auto bo kto wie, może rzeczywiście nie będzie to takie bolesne spotkanie :wink:

 

Niestety do wgrania nowego oprogramowania do tego modułu potrzeba specjalnego kabla i oprogramowania, już nie wspomnę, że trzeba mieć odpowiedni soft :) jeżeli by chodziło o samo przelutowanie PCB to bym mógł Ci to zrobić ale dopiero za miesiąc bo w tej chwili jestem w delegacji za granicą.

 

Cóż, posiadam tytuł technika-elektronika (w stanie spoczynku :lol: ) i ostatecznie chyba czułbym się na siłach aby spróbować samodzielnie przelutować PCB. Mimo to serdeczne dzięki za oferowaną pomoc!

Do odważnych świat należy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestem posiadaczem mojego pierwszego samochodu ktorym wlasnie jest moja pieknosc bmw e60 .

Mam kilka pytan mianowaice na idrive wyswietlna mi sie kilka wizyt u mechanika :

Engine oil , brake fluid i statutory vehicle inspection wiem ze dwie pierwsze nie sa trudna czynnoscia dla mechanika tylko ja sie troche boje o moja pieknosc i chce znalesc dobrego(mechanika,salon) z wziwazku z tym mam kilak pytan.

Czy best auto na zemborzyckiej to dobry pomysl czy tak banalne czynnosci jak wymina oleju i plynu hamulcowego moze odbyc sie w mniej PRESTIŻOWYM salonie, np mechanika ?

Jescze jak by ktos wiedzial co dokladnie znaczy Statutory Vehicle Inspection co przeprowadza sie w aucie jak ten komunikat sie wyswietli . Z gory dzieki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestem posiadaczem mojego pierwszego samochodu ktorym wlasnie jest moja pieknosc bmw e60 .

Mam kilka pytan mianowaice na idrive wyswietlna mi sie kilka wizyt u mechanika :

Engine oil , brake fluid i statutory vehicle inspection wiem ze dwie pierwsze nie sa trudna czynnoscia dla mechanika tylko ja sie troche boje o moja pieknosc i chce znalesc dobrego(mechanika,salon) z wziwazku z tym mam kilak pytan.

Czy best auto na zemborzyckiej to dobry pomysl czy tak banalne czynnosci jak wymina oleju i plynu hamulcowego moze odbyc sie w mniej PRESTIŻOWYM salonie, np mechanika ?

Jescze jak by ktos wiedzial co dokladnie znaczy Statutory Vehicle Inspection co przeprowadza sie w aucie jak ten komunikat sie wyswietli . Z gory dzieki. :D

 

Jeżeli masz do tego warunki, trochę pojęcia a przede wszystkim chęci to większość z tych problemów, o których piszesz wyżej spokojnie sam ogarniesz we własnym zakresie... a jeżeli nie chcesz tego sam robić z rożnych powodów... to poczytaj ten wątek i się dowiesz wszystkiego o lubelskich zakładach... Niestety w lubelskim jest tylko kilka zakładów gdzie robią BMW i w tym żadnego nie można polecić z czystym sumieniem bo albo partolą robotę albo biorą tyle co cygan za matkę (bez urazy dla cyganów :mrgreen: ). Ja osobiście terasz szukam dobrego zakładu gdzie mi zrobią dwumas i sprzęgło i chyba w końcu pojadę na wycieczkę do wawy albo jeszcze do innego województwa :duh:

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestem posiadaczem mojego pierwszego samochodu ktorym wlasnie jest moja pieknosc bmw e60 .

Mam kilka pytan mianowaice na idrive wyswietlna mi sie kilka wizyt u mechanika :

Engine oil , brake fluid i statutory vehicle inspection wiem ze dwie pierwsze nie sa trudna czynnoscia dla mechanika tylko ja sie troche boje o moja pieknosc i chce znalesc dobrego(mechanika,salon) z wziwazku z tym mam kilak pytan.

Czy best auto na zemborzyckiej to dobry pomysl czy tak banalne czynnosci jak wymina oleju i plynu hamulcowego moze odbyc sie w mniej PRESTIŻOWYM salonie, np mechanika ?

Jescze jak by ktos wiedzial co dokladnie znaczy Statutory Vehicle Inspection co przeprowadza sie w aucie jak ten komunikat sie wyswietli . Z gory dzieki. :D

 

Jeżeli masz do tego warunki, trochę pojęcia a przede wszystkim chęci to większość z tych problemów, o których piszesz wyżej spokojnie sam ogarniesz we własnym zakresie... a jeżeli nie chcesz tego sam robić z rożnych powodów... to poczytaj ten wątek i się dowiesz wszystkiego o lubelskich zakładach... Niestety w lubelskim jest tylko kilka zakładów gdzie robią BMW i w tym żadnego nie można polecić z czystym sumieniem bo albo partolą robotę albo biorą tyle co cygan za matkę (bez urazy dla cyganów :mrgreen: ). Ja osobiście terasz szukam dobrego zakładu gdzie mi zrobią dwumas i sprzęgło i chyba w końcu pojadę na wycieczkę do wawy albo jeszcze do innego województwa :duh:

 

Mimo ze to moje pierwsze auto wlasnie chyba podejme sie sam przynajmniej wymiany oleju.

Z tego co czytam i ogladam filmy na yt to wymiana oleju nie jest taka trudna . Gorzej jest z płynem hamulcowym bo do niego juz jest potrzebne urzadzenie ktorego nie posiadam. No i ten 3 punkt ktory mi sie wyswietla Statutory Vehicle Inspection z tego co teraz doczytalem jest to chyba obserwacja auta(całego) za pomoca urzadzenia ktorego tez nie mam i malo ktory zaklad ma. Przeczytalem ten tamat i wlansie zniechecilem sie do lubelskich mechanikow strasznie :( I nie wiem co teraz robic Pomocy! :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie, wszystko da się ogarnąc ;) Pisząc o tym tajemniczym urządzeniu pewnie masz na myśli kompa diagnostycznego datego proponuje poczytac trochę o diagnostyce, na tym forum w odpowiednim dziale potem zakupić odpowidni kabel i ściągnąć potrzebne programy. Wiadomo wszystkiego sam nie zrobisz i niekiedy trzeba będzie podjechać gdzieś ale przynajmniej zanim to zrobisz będziesz co nieco wiedział i nie zostaniesz mocno oszukany :mrgreen:

 

P.S. Jakbyś namierzył godny uwagi zakład to proszę podziel się informacją :)

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiac temu wymienialem olej+filtr oleju+filtr paliwa+filt powietza+odma w BRJ na Al. Warszawskie i koszt takiego zabiegu ok 1000zl (wszystkie czesci kupione na miejscu wiec pewnie drozej niz zamawiajac z np allegro)

Mimo wszystko polecam wybrac zaklad w ktorym zajmuja sie BMW, szczegolnie jesli to twoja pierwsza wymiana oleju, moze doswiadczony mechanik zauwazy jakas nieprawidlowosc lub cos doradzi. Płyn hamulcowy wymienialem w CITO na głębokiej ale nie pamietam jaki był to koszt (wiec raczej niezbyt wysoki).Doradzam wybrac duzy warsztat/serwis ktory ma sporo klientow, dzieki temu obsluga powinna miec dosiwadczenie i powinna przechodzic szkolenia. Kilkukrotnie wymienialem olej na CITO Głęboka i obok Olimpu (wg. mnie milsza obsluga niz na Głębokiej) i nie mialem zadnych zastrzezen.

Jako warszat zajmujacy sie BMW reklamuje sie Pemix (Jakubowice) ale chcialem tam wymienic zarnik xenon w swoim aucie i mechanik ten nie podjal sie tej ''skomplikowanej'' czynnosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marbed,

 

Rozwiązałeś swój problem z CCC ? Mam namiar na jednego magika, który zreperował mi CCC za grosze w porównaniu do oferty Best Auto i BRJ.

 

Odnośnie warsztatów w LBN - jeżdżę do Boscha.

W BRJ byłem kilka razy ale z dosyć "nietypowymi" naprawami i jakoś zawsze średnio umieli mi pomóc.

Pemix - byłem raz, nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marbed,

 

Rozwiązałeś swój problem z CCC ? Mam namiar na jednego magika, który zreperował mi CCC za grosze w porównaniu do oferty Best Auto i BRJ.

 

Odnośnie warsztatów w LBN - jeżdżę do Boscha.

W BRJ byłem kilka razy ale z dosyć "nietypowymi" naprawami i jakoś zawsze średnio umieli mi pomóc.

Pemix - byłem raz, nie polecam.

Czy polecasz serwis Bosch Sawa na Choinach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy polecasz serwis Bosch Sawa na Choinach ?

 

Poprzedni samochód serwisowałem tylko w ASO więc po zakupie E90 zostałem bez mechanika i poszukiwania zacząłem od przeglądania tego wątku.

Przewijały się 3 nazwy (Pemix, BRJ, Bosch) + Best Auto - odwiedziłem wszystkie i największe zaufanie wzbudził właśnie serwis na Choinach.

 

Odnośnie Best Auto:

- Byłem kilka razy, gdyby jakość szła w parze z ceną można by jeszcze odżałować i serwisować u nich samochód.

Podejście do klienta lekceważące, zastanawia o tyle, że w dzisiejszych czasach firmy kładą duży nacisk na zadowolenie potencjalnych dostawców gotówki.

- Dodzwonienie się (chyba, że ja zawsze mam takiego pecha ?) prawie niemożliwe, oczywiście można zostawić swój numer ale jakoś z oddzwanianiem też trudno. Dla porównania dzwoniłem ostatnio do BMW w Warszawie, oddzwonili w ciągu 15 minut.

- Ostatnio wykonywałem u nich naprawę blacharską, tzn. zależało mi na wyciągnięciu wgniotek bez malowania elementu. Naprawę wykonali przez S-Plus'a, prowizja spora ale potraktowane priorytetowo więc ok.

 

... I na koniec odnośnie sprawdzania u nich samochodu - kolega miał malowaną maskę i zderzak. Kupujący pojechał na przegląd do ASO przed zakupem. Nic mu o tej naprawie nie powiedzieli także oh i ah jak to dokładnie potrafią sprawdzić samochód też do końca nie są prawdziwe.

 

Podsumowując na dzień dzisiejszy - najlepsza opcja BOSCH.

Można też rozważać BRJ - osobiście nie mam z nimi za dużego doświadczenia ale zawsze starali się być pomocni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... dziwne, ja kiedy bym nie zadzwonił do Best Auto zawsze dobierają... może mam farta ;)

 

Co do tego BOSCH Serwis na Choinach... byłem i niestety mam inne wrażenie niż wyżej piszący kolega... moim zdaniem podejście do klienta przez właściciela zakładu czyli Pana Darka :norty: bardzo irytujący... no chyba, że trafiłem w dzień kiedy mu wszystkie rybki w akwarium zdechły :mrgreen: traktuje klienta jak sprawcę, że auto się popsuło i myśli, że posiada on worek pieniędzy :duh: jak się go zapytać o przyczyny usterki lub niech coś powie o alternatywach to się obraża i rzuca tekstami w stylu "się zużyło to się zepsuło" albo "niech Pan jedzie do serwisu" to są słowo z mojej rozmowy z nim. Zatem on mi nie przypadł do gustu, już nie wspomnę o jego kadrze "mechaników" co by mi wybili szybę w aucie (pisałem o tym kilka postów wyżej) i tym jak jeden robił diagnostykę kompem i się pytał innego co znaczą poszczególne błędy... gorzej bo tamten się pytał trzeciego o to samo i tak łańcuszek prowadził do wielkiego i wszechwiedzącego Pana Darka :mad2:

 

A co do BRJ to fakt są pomocni nawet kombinują części używane, są w przeciwieństwie do Pana Darka bardzo rozgadani i sporo nawijają i pokazują jak to się znają na robocie i fakt trochę umieją ;) ale niestety potrafią również naciągnąć na dodatkowe roboty i nie zawsze mówią całą prawdę do tego ceny ich części używanych są dwa razy droższe niż gdzie indziej... Ale ogólnie wole ich niż BOSCH'a :mrgreen:

 

P.S. Od jakiegoś czasu tylko z poważnymi usterkami jeżdżę do mechaników a resztę robię sam, mam kabel i programy diagnostyczne a resztę wynajduję na forum :cool2: prócz pewności, że mam dobrze zrobione mam jeszcze satysfakcję :norty: ale oczywiście nikogo nie namawiam do tego samego bo mechanicy zbankrutują :norty:

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt trzeba umieć i chcieć :norty:

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marbed,

 

Rozwiązałeś swój problem z CCC ? Mam namiar na jednego magika, który zreperował mi CCC za grosze w porównaniu do oferty Best Auto i BRJ.

Jeszcze niestety nie rozwiazalem problemu mojego CCC. Jesli zna sie na CCC od E60 (widze ze masz e90) to chetnie poznam tego magika. Jest z Lublina?

Do odważnych świat należy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jest z Krakowa ale w moim przypadku warto było się przejechać.

CCC naprawił mi w 2-3 godziny, w Lublinie nie umieli sobie poradzić i proponowali tylko wymianę na nową jednostkę.

Zadzwoń i opisz mu problem - pewnie już przez telefon powie czy da radę naprawić i jakie będą koszta.

Tel. 790-XXX-XXX

Edytowane przez Siemion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruce, samemu najlepiej ... tylko trzeba umieć :wink:

 

Zapytam jeszcze - szukam jakiegoś sprawdzonego zakładu do wypolerowania, regeneracji lamp. Możecie kogoś polecić ?

Znalazłem firmę MAGOR ... może macie jakieś doświadczenia ?

Podlaczam sie pod powyzsze pytanie

Lampy w naszych autach sa z 'plastiku' wiec nie wiem czy serwis od szyb zrobi to umiejetnie

ewentualnie mozna poszukac kogos kto reklamuje sie jako auto detailing

Czy ma ktos z Was jakies prozpozycje/doswiadczenia w tym temacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mistrz @ polecam bo słyszałem wiele pochlebnych opinii firmę http://www.s-plus.pl/s-plus-lublin która zajmuje się auto detalingiem, sam jak tylko zrobi się ciepło mam zamiar skorzystać z ich usług w tym zakresie ( pranie tapicerki, odtłuszczanie środka i zabezpieczenie oraz mycie.glinkowanie oraz woskowanie lakieru - trzeba wyczyścić autko po zimie ) miałem juz z nimi do czynienia dwukrotnie, raz usuwali mi wgniecenie po kamyku drugi raz likwidowali otarcie na zderzaku w obu przypadkach wyszło im idealnie.

 

 

Pytanie:

orientujecie się czy w Lublinie jest ktoś kto jest w stanie zając się montażem lamp xenonowych w E87 razem z programowaniem ? tzn cały komplet ja dostarczam tylko części

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

orientujecie się czy w Lublinie jest ktoś kto jest w stanie zając się montażem lamp xenonowych w E87 razem z programowaniem ? tzn cały komplet ja dostarczam tylko części

 

W Lublinie nie kojarzę nikogo godnego polecenia ale w Rzeszowie jest zakład naszego kolegi z forum i on to by Ci zrobił pewnie, może nawet coś taniej po znajomości z forum ;)

 

Oto ich strona:

http://www.car-connect.pl/

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc ( nie pierwszą od Ciebie :) ) ogarnę temat i zobaczymy, może się skusze na wyjazd do Rzeszowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.