Skocz do zawartości

Łódzkie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 722
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na równym, przy jeździe na wprost czy skretach nie ma problemu. Przyspieszanie i hamowanie też lux. Jedyne te podłużne nierówności. Jak ulica ma koleiny czy jest pochylona, to czuję na kierownicy ciągnięcia lekkie. Auto to F34 xdrive na 19 z oponami run on flat.

Ok,

jestem po zmiane na zimówki. Zszedłem z rozmiarem na 18, 225 i zwykła opona. Inne auto. W takim razię te ROF wywalam na wiosę i kupie normalne opony....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeżeli chodzi o warsztat mimo różnych opinii, które czytałem na forum polecam w Łodzi mechaników z Krzemienieckiej 2 -od poniedziałku walczyłem z ginącym zapłonem niby nic wielkiego 3 warsztaty takie teorie snuły, że mam teraz 2 komplety świec i zestaw nowych cewek a szło już w stronę wtryskiwaczy.

Pół dnia stresu z telefonem w ręce przed diagnozą na Krzemienieckiej i... wszystko zrobione.

Naprawdę jestem pełen uznania dla wiedzy i fachowego podejścia -jeżeli Pan, który obsługiwał moją F10 czyta to forum, to jeszcze raz wielkie dzięki.

Zwłaszcza, że tak miłego i ludzkiego podejścia dawno nie widziałem, a byłem tam pierwszy raz i na 100% nie ostatni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Polecam jak regeneracja i modyfikacja turbosprężarek to TC-TURBO firma współpracuje z chłopakami od indywidualnego strojenia naszych aut bez żadnego problemu przeprowadzaja korektę po założeniu hybrydowej turbiny.

 

24 Miesięczna Gwarancja

 

Łódź ul.Zgierska 275

https://pl-pl.facebook.com/turbo.lodz/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Kendall rąbień

 

warto tam pojechać na ustawienie zbieżności?

robią wydruk geometrii przed i po ustawieniu?

Solidne działające Stare POLSKIE TELEFONY RWT/T4 /wyprzedaż kolekcji/. Doskonałe jako ozdoba mieszkania, kancelarii, gabinetu lub biura

Więcej w linku: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4319457

/Dla forumowiczów BMW-klub.pl możliwy rabat/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dają, jeżeli chcesz mieć jeszcze lepiej zrobione to redux w zgoerzu. Podchodzą do tego praktycznie a nie tylko wklepując żeby im się świeciło na zielono. Patrzą na bierząco na ustawienie kół Plus robią to co klient chce, nie zawsze na zielono oznacza dobrze. Tym bardziej jak zmienimy na niestandardowe rozmiary kół. Jeżeli seria do Kendal jeżeli coś więcej to zdecydowanie redux - cena 250zl w redux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dają, jeżeli chcesz mieć jeszcze lepiej zrobione to redux w zgoerzu. Podchodzą do tego praktycznie a nie tylko wklepując żeby im się świeciło na zielono. Patrzą na bierząco na ustawienie kół Plus robią to co klient chce, nie zawsze na zielono oznacza dobrze. Tym bardziej jak zmienimy na niestandardowe rozmiary kół. Jeżeli seria do Kendal jeżeli coś więcej to zdecydowanie redux - cena 250zl w redux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dają, jeżeli chcesz mieć jeszcze lepiej zrobione to redux w zgoerzu. Podchodzą do tego praktycznie a nie tylko wklepując żeby im się świeciło na zielono. Patrzą na bierząco na ustawienie kół Plus robią to co klient chce, nie zawsze na zielono oznacza dobrze. Tym bardziej jak zmienimy na niestandardowe rozmiary kół. Jeżeli seria do Kendal jeżeli coś więcej to zdecydowanie redux - cena 250zl w redux

 

oczywiscie ze seria.

zamierzam kupic nowe letnie opony i chce zeby ktos porządnie ustawił zbieżność po zimie.

Dzieki :cool2:

Solidne działające Stare POLSKIE TELEFONY RWT/T4 /wyprzedaż kolekcji/. Doskonałe jako ozdoba mieszkania, kancelarii, gabinetu lub biura

Więcej w linku: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4319457

/Dla forumowiczów BMW-klub.pl możliwy rabat/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź do Grzegorza i Rafała na Więckowskiego.
126p>Polonez 1,5>Seicento 900>Polonez 1,4 103kM>Nissan 100NX 150kM>Peugeot 406>Peugeot 406>Opel Vectra 2,2DTI>BMW520i 24V>BMW 525i 24V Touring i VW POLO 1.0 sport GT :) '92>A-klasa 140KM>E61 530d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Mam pytanie, czy ktoś w Łodzi i okolicach może polecić jakiegoś speca od DPFów?

Co prawda nie chodzi o BMW, ale u brata w A6 coraz częściej zapala się kontrolka od DPFa.

A jazda po autostradzie pomaga tylko na chwilę. Będę wdzięczny za namiary, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.