Skocz do zawartości

Małopolskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 863
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
byłem dziś u Panów na Siwka, trafić można tam bardzo łatwo. zakłąd czysty schludny panowie mają pojęcie i co najważniejsze sami to robia a nie mają żadnych pachołków. Zakład godny polecenia

Z3 Coupe jest

Z4 Coupe jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również korzystałem z usług firmy Auto Klinika z Wieliczki.

Uważam, że usługa wykonana bardzo starannie i na wysokim poziomie.

Przed wykonaniem usługi dzwoniłem do konkurencyjnych zakładów i tutaj cena była najniższa.

Mój wspólnik wykonał u nich zabezpieczenie samochodu przed zimą i także nie miał zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam warsztatu w Krakowie gdzie mógłbym zmienić oponki i przy okazji ustawić geometrie/zbieżność.O ile wymienić i wyważyć może mi większość serwisów o tyle z geometrią myślę że trzeba się znać :)

Może ktoś polecić kogoś?

 

I gdzie można by oddać w dobre ręce wnętrze samochodu?Mam na myśli pranie,ogólne odświeżenie,odnowienie wnętrza.

Witam ,

pytam o to samo ,

Nie chce mi sie uwierzyc ze nie ma warsztatu w Krakowie lub bliskiej okolicy ktory potrafi geometrie BMW zrobic..

zgory dziekuje

 

David

Do ustawiania geometrii mogę polecić:

 

RAS-ART Artur Woszczyk

ul. Nad Serafą 8,

30-864 Kraków

tel: 888 977 793

http://rasart.pl

 

Robiłem tam ostatnio geometrię w mojej E46 i mogę stwierdzić, że gość ogarnia temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Posiada ktoś aktualny namiar na warsztat daniej mieszczący sie przy ul. piastowskiej?

Byłem tam dziś, i pan, którego zastałem powiedział że poprzedni mechanik przeniósł się na nową hutę a dzwoniąc na numer telefonu z forum dodzwoniłem się do jakiejś starszej pani.

 

Ewentualnie gdzie (najlepiej w okolicy dzielnicy czarna wieś) znajdę HANDLARZA CZĘŚCIAMI.

Nie potrzebuję mechanika a jedynie kogoś od którego mógłbym kupić części używane.

 

W krk studiuję i w zasadzie już na dziś planowałem wyjazd do domu ale nie załatwiłem tego co potrzebowałem więc proszę o jakieś wieści gdzie kupię części (do e30 konkretnie)

Pozdrawiam

Edytowane przez AlliGii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam warsztatu w Krakowie gdzie mógłbym zmienić oponki i przy okazji ustawić geometrie/zbieżność.O ile wymienić i wyważyć może mi większość serwisów o tyle z geometrią myślę że trzeba się znać :)

Może ktoś polecić kogoś?

 

I gdzie można by oddać w dobre ręce wnętrze samochodu?Mam na myśli pranie,ogólne odświeżenie,odnowienie wnętrza.

Witam ,

pytam o to samo ,

Nie chce mi sie uwierzyc ze nie ma warsztatu w Krakowie lub bliskiej okolicy ktory potrafi geometrie BMW zrobic..

zgory dziekuje

 

David

Do ustawiania geometrii mogę polecić:

 

RAS-ART Artur Woszczyk

ul. Nad Serafą 8,

30-864 Kraków

tel: 888 977 793

http://rasart.pl

 

Robiłem tam ostatnio geometrię w mojej E46 i mogę stwierdzić, że gość ogarnia temat.

 

Auto serwis G B Diagnostyka

Ul. Mogilska 114

 

Jak nikt inny nie da rady, ci panowie to zrobią.

Why so serious... ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dziś za Waszą namową odwiedziłem

PiM Auto Serwis

http://www.pimautoserwis.pl

 

No i muszę stwierdzić, że chłopaki naprawdę znają się na rzeczy, żadnego ściemniania, opowiadania bajek.

Ceny bardzo przystępne, terminy póki co również, pokażą, wytłumaczą. Polecam również jako miejsce do sprawdzenia auta przed zakupem, byłem świadkiem takiego i napiszę krótko: profesjonalnie i kompleksowo.

Minusem jest dojazd do warsztatu, cholera koniec świata. :shock:

 

Generalnie polecam.

Trudno lepiej opisać ten serwis. E46 którym obecnie jeżdżę to moje drugie BMW, wcześniej miałem E36. Oba samochody serwisowałem w kilku warsztatach (u Jarka na Siarczanej, u Wieśka na Szczecińskiej, PKW na Składowej), ostatnio gdy wszyscy zaniemogli trafiłem na PiM i wygląda, że zostanę z nimi na dłużej.

Co oprócz wiedzy merytorycznej i doświadczenia, najbardziej mi się podoba to szczerość. Goście nie opowiadają bajek, nie kręcą. Wszystko oczywiście w bardzo sympatycznej atmosferze.

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam PiM serwis. Dwa razy serwisowałem u nich auto, najpierw prosta sprawa - klocki hamulcowe - szybko i sprawnie, na dodatek zapłaciłem dwa razy mniej niż poprzednio w innym serwisie. Potem zdiagnozowali mi wzmożone drgania (poduszki pod silnikiem) i poprawili parę pomniejszych rzeczy. Znają się na rzeczy i mają przystępne terminy. A dojazd, jak się odpowiednio sprawdzi drogę, nie jest taki zły ;) choć za pierwszym razem faktycznie trochę pobłądziłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam BMW E60 2006 z fotelami pół-elektrycznymi (podgrzewane) i potrzebuję je wymienić na takie same pół-elektryczne ale sportowe z facelift modelu 2008. Nie wiem czy te sportowe będą pogrzewane( Jak poznam z wymontowanych sportowych foteli że są pogrzewane lub nie? Na przyklad czy są w złączu widoczne jakieś PINy numer XY?).

 

Szukam dobrego serwisu w Krakowie gdzie będą umieli mi pomóc z montażem nowych foteli. Jeśli będą pogrzewane te sportowe to tylko je zamontować i podłączyć do tablicy rozdzielczej a jeśli nie będą pogrzewane to przeżucić podgrzewanie z aktulanych foteli do tych sportowych.

 

Będe wdzięczna za jakiekolwiek komentarze i rady odnośnie powyższego tematu.

 

Pozdrawiam serdecznie

Angie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
U P. Opalskiego sam kupilem samochod i jestem bardzo zadowolony, facet ma dobre podejscie do klienta i nie spotkalem sie jeszcze z opinia zeby kogos przekrecil. specjalizuje sie w BMW i Mini. Co do serwisu mam mieszane uczucia ale nie mówię tu o samych mechanikach.
Why so serious... ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś byłem z druga wizyta w PiM (wczesniej termostaty, dzis kolo pasowe) i mogę z czystym sercem polecić. Pan Adam to pełny profesjonalista i nawet na moje niektóre durne pytania odpowiadał ze stoickim spokojem :) Jedyny minus to miejsce w którym znajduje sie warsztat (na uboczu) ale taki minus to przecież nie minus :)

 

Pzdr,

Ever

Why so serious... ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a czy może ktoś się wypowiedzieć o "centrum-BMW" PHANTOM. Serwis na Balickiej w Krakowie, a komis na Łokietka. Konkretnie chodzi mi o to czy warto zaufać w ściągane auta?

 

 

Też mogę z czystym sumieniem polecić, moje 318d ściągną i nie ma najmniejszych zarzutów do auta, podejście do klienta dobre - z gadki typowy sprzedawca ale nie kręci i nie wciska głupoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie potrzebuje kilka rzeczy w swoim E39 / 520 naprawić

 

ELEKTRYKA / (światła od haka , stały prąd w kablu od długich świateł(musiałem odłączyć bo świeci cały czas .. ;/ ) , ewentualnie jakby się ktoś podjął naprawy regulatora lamp+ ewentualne szlifowanie ( sam nie mam czasu ani ręki do tego )

 

SZYBY / spolerowanie/regeneracja przedniej szyby - poprzedni właściciel "skrobał auto butelką :| "

 

mechanika / czujnik ABS/asc - świeci podczas jazdy

problemy z odpalaniem gdy auto postoi ( kręci 5-8 sekund) akumulator nowy

 

co możecie polecić ? chodzi o KRAKÓW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje kilka rzeczy w swoim E39 / 520 naprawić

 

ELEKTRYKA / (światła od haka , stały prąd w kablu od długich świateł(musiałem odłączyć bo świeci cały czas .. ;/ ) , ewentualnie jakby się ktoś podjął naprawy regulatora lamp+ ewentualne szlifowanie ( sam nie mam czasu ani ręki do tego )

 

SZYBY / spolerowanie/regeneracja przedniej szyby - poprzedni właściciel "skrobał auto butelką :| "

 

mechanika / czujnik ABS/asc - świeci podczas jazdy

problemy z odpalaniem gdy auto postoi ( kręci 5-8 sekund) akumulator nowy

 

co możecie polecić ? chodzi o KRAKÓW

 

PiM auto serwis, no może poza szybami, zresztą regeneracja przedniej jak jest porysowana, jest delikatnie mówiąc nie wskazana - rysy jeśli są głębokie nie znikną, dodatkowo przedniej się nie poleruje ze względu na bezpieczeństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam, szukam osoby lub warsztatu na terenie Małopolski (najlepiej Kraków i okolice) którą polecacie w sprawach klimatyzacji oraz elektroniki w samochodzie. Dokładnie chodzi mi o przełożenie klimy z manuala na klimatronicka. Poszukuje osoby która się na tym zna, podejmie takie 'wyzwanie' oraz nie opróżni mojego portfela do zera ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam, szukam osoby lub warsztatu na terenie Małopolski (najlepiej Kraków i okolice) którą polecacie w sprawach klimatyzacji oraz elektroniki w samochodzie. Dokładnie chodzi mi o przełożenie klimy z manuala na klimatronicka. Poszukuje osoby która się na tym zna, podejmie takie 'wyzwanie' oraz nie opróżni mojego portfela do zera ;)

 

Tu masz foto relację z takiej zamiany na klimatronik, może się przyda: viewtopic.php?f=15&t=139469&p=979784&hilit=klimy+manualnej#p979784

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeżeli chodzi o klimatyzacje to polecam warsztat mieszczący się na ul. Ślicznej 36 wjeżdża się od strony ul. Meissnera. Robiłem tam ostatnio klimatyzacje w mojej trójce okazało się, że chłodnica jest nieszczelna i zostało to zdiagnozowane od razu. Panowie profesjonalnie podchodzą do każdej roboty. Pan Marcin to specjalista w dziedzinie klimatyzacji który od razu wytłumaczył mi jak powinna działać sprawna klimatyzacja. W warsztacie wymienili mi chłodnice klimy na miejscu oczywiście wszystkie potrzebne części mieli na magazynie. Mechanicy zauważyli, że na sprzęgle jest za duża przerwa co zostało wszystko wyregulowane. Bardzo polecam ten warsztat na pewno się tam jeszcze pojawię. Panowie nie tylko robią przy klimatyzacji bo także wykonują ogólna mechanikę.

Polecam jak najbardziej ten warsztat.

 

gdyby ktoś potrzebował kontakt to mają swoja stronę www: http://www.swiftautoklimatyzacja.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może polecić warsztat w okolicach Krakowa, który zajmie się regeneracją/wymianą maty zajętości siedzenia pasażera?

 

E90 USA, skórzane siedzenia.

 

Dzięki,

Krzysiek

Teoria jest wtedy gdy wiesz wszystko, a nic nie chce działać.

Praktyka jest wtedy, gdy wszystko działa, a nie wiesz dlaczego.


Ja łącze teorię z praktyką. Nic mi nie działa i nie wiem dlaczego !?

(moje pięć) (moje trzy tbd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Czy mogę prosić o polecenie zakładu który przyciemni mi profesjonalnie szyby na terenie krk ?

http://www.carsolar.com.pl/

oceń moją ///M http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=98534&start=0

///M jak miłość

Sprzedam BMW 120d "083d, 120d E82 2011r, 520d '07 lift, 123d '08, Z4///M '08, info na http://www.fast-cars.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.