Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Członkowie klubu
za wymiane oleju, filtr oleju, powietrza, paliwa, przedni prawy stabilizator i ogolne sprawdzenie auta zaplacilem 1000zl.

czy to jest duzo czy malo ?

nie wiem jakie sa ceny eksploatacji

Prosze o odpowiedz

Sprawdzenie ogólne auta wraz z GT-1...............200,00 zł

Castrol EDGE 5W30 7lx45.............................315,00 zł

MANN-FILTER oleju.....................................28,47 zł

MANN-FILTER powietrza...............................32,87 zł

MANN-FILTER paliwa...................................91,27 zł

Łącznik stabilizatora przedni np. FEBI................68,17 zł

OBD II..................................................123,00 zł

Wymiana łącznika......................................30,00 zł

RAZEM.................................................888,78 zł

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm....

wydaje mi się ze po wymianie oleju, silnik pracuje głośniej i samochód nie ma takiego przyspieszenia. poprzedni właściciel twierdził ze jest zalany syntetyk i świeży olej tej jest syntetyczny. Czy to możliwe ?

Dodam ze mam teraz olej MODUL 5w40

 

To nie jest dział do takich pytań. Załóż wątek w odpowiednim do tego dziale i tam pewnie uzyskasz odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

dolaczajac sie do rekomendacji w tym dziale polecam AutoClassis Service z Raszyna.

Bylem tam z X5 i jestem zadowolony (kolektor ssacy, klocki, tarcze). Fachowo, na czas, bez sciemy, wszystkie pytania z wyczerpujaca odpowiedzia, rozsadne ceny i pelna kompetencja.

Pozdro dla wszystkich forumowiczow !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Polecam firmę pana Sylwka Stępnia (Fenixmotors.com, ul. Kampinoska14, 05-080 Hornówek), naprawiałem tam kilka szkód parkingowych w swoim samochodzie. Robota zrobiona naprawdę profesjonalnie, nie miałem się czego przyczepić, a ja lubię się czepiać szczegółów jeśli chodzi o BMW :D ceny niestety dość wysokie, ale myślę, że adekwatnie do jakości. Żadnego problemu jeśli chodzi o terminowość. Pan Sylwek prowadzi firmę razem z synem, akurat moim BMW zajął się osobiście. Poza tym można z nim pogadać o samochodach :D

Zdecydowanie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się dorzucę do pochwał dla pana Adama Kunca z Raszyna i Auto Classic Service. Byłem dzisiaj na rozpoznaniu problemu. Szybko, pełne zainteresowanie klientem, no i potrafi słuchać klienta. Za to WIEEELKI plus. Nie podejmuje że tak powiem "na pałe" decyzji. No i bez ściemy. Nie zostałem "zastraszony" że trzeba pół samochodu wymienić (a trafiały mi się takie warsztaty co nawet chcieli blok spawać przy problemie z separatorem oleju), tylko konkrety. Długie terminy, no ale tutaj się nie dziwie. Polecam do diagnozy napewno (jeszcze nie robiłem nic u Pana Adama)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warsztat specjalizujący się w marce BMW - polecam w Ząbkach przy MARKO

właściciel to młody chłopak, entuzjasta marki, który świetnie się zna na robocie. Serwisuje chyba wszystkie BMW w okolicy, tak przynajmniej wnioskuje widząc ramki pod tablice. Zawsze dobrze diagnozuje usterke i bez naciagania szybko naprawia co trzeba.

Ja jestem bardzo zadowolona z jego usług a muszę przyznać, że jestem wybrednym klientem. Najważniejsze, że mogę też podjechać po pracy i nie tracę dnia urlopu żeby naprawić auto.

www.motowozniak.pl tam więcej info i adres

:cool2: lubię to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa

 

Nie polecam!!

 

Auto-Gaz Andrzej Smogorzewski

Modlińska 227 a, Warszawa

Telefon : (22) 614 47 13

 

Człowie zajmuje się czymś o czym kompletnie nie ma pojęcia, Może i się nadaje do montażu instalacji LPG w Polonezach i Lanosach.

Po montażu w BMW e46 nie potrafił wyregulować i odpowiednio ustawić wszystkich parametrów co skutkowało cągłe pojawianie się błędu 171, jedyne co potrafił zrobić to wymienić dysze na większe. żenada..

 

POLECAM!!

Z czystym sumieniem, Kto tam trafi nie będzie zawiedziony

 

Nasielsk k.Warszawy

 

LPG/Diagnostyka Komputerowa/Autoalarmy/CB GG: 10757054

Tel. 695-695-314

 

Gdyby wszyscy mechanicy/instalatorzy mieli wiedzę taką jak on, to mieli byśmy raj na ziemi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że w Ząbkach robili kiedyś coś takiego i naprawili. Ale wiadomo, każdy przypadek jest inny. BMW robią na codzień więc powinni dać radę.

Najlepiej zadzwoń tam i sam się dowiedz co i jak: 500-843-500.

PS. to bardzo blisko W-wy a dokładniej Bródna. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ostatnio powstał nowy punkt z oryginalnymi częściami BMW. Postaram się o rabat dla forumowiczów.

 

Warszawa Białołęka

ul. Płochocińska 120

tel. 518-578-518

 

Mówcie, że koperak na forum BMW obiecał Wam rabat od cen jakie daje serwis.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

UWAGA !!

Odradzam wszystkim zostawiania swoich aut w warsztacie na Okęciu ul. Mineralna 26 mrmotors.pl

Wstawiłem tam moje BMW e46 320I na wymianie oleju, filtrów, i płynu chłodniczego. Bylem umówiony z nimi wcześniej na taka wizytę.. na odbiór auta czekałem AŻ 7h

Po wyjechaniu z warsztatu okazało się ze mam do wymiany tuleje wahacza, poduszki amortyzatora i gumy stabilizatorów, paliwo tez wyparowało (dodam ze 3dni wcześniej bylem na diagnostyce auta i nic nie wskazywało na wymianę, nic nie stukało i nie pukało !! ) płynu chłodniczego było dolane do minimum ! mało tego mechanicy nie zabezpieczają kierownicy, miałem cala kierownice uświniona w smarze !!! SKANDAL !!

P.S Ceny tez maja z kosmosu chyba :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję kogoś ogarniętego z okolic wawra/mokotów żeby wgrać ori kodowanie do ccc w E90. Mam plik tylko kabel gdzieś mi się zapodział i nie mam już siły go szukać, a namieszałem trochę w kodowaniu i mam jakieś dziwne opcje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam mojego brata. Ma warsztat Warszawa-Wawer. Od dawien dawna siedzi w buńkach i bierze udział w BMW challange. Przygotowuje samochody do rajdów i narpawia też te "cywilne" beemki. No i troskliwie opiekuje się moją E39 540i (sam mnie zaraził chorobą o nazwie BMW). A jak wiadomo mało jest ludzi co się znają na V8... Ostatnio wyprowadził ją z cieżkiej choroby jaką jest uszkodzony separator oleju. Nie robi lipy. Solidnie i dokładnie przykłada się do roboty. Często poprawia po "fachowcach". Kontakt podam na PW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polecam wszystkim warsztat Energy Gaz Polska, zagazowali tam już nie jedno BMW:) w galerii na stronce macie bardzo ładna X3 oraz X5 w V'ce śmigające na gazie, sam robiłem u nich swoją e36 2.5 litra, zamontowali mi kompletną instalacja Stag'a w przystępnej cenie! Znajomemu robili w X3 z 2005 roku instalacje BRC P&D i również jest zadowolony, w biurze zawsze czekają na mnie miłe Panie a na warsztat zawsze mogę wejść i popatrzeć co się dzieje z moim autem! Mimo tego że zakładają głównie gaz to prowadza również mechanikę pojazdową o czym dowiedziałem się nie dawno. Sam warsztat znajduje się na ulicy Ostrobramskiej 38a w Warszawie, wcześniej był na tyłach conforamy ale teraz się przenieśli i są na przeciwko BMW Auto Fus:) jeżeli ktoś nie chce stać na warsztacie to zawsze może wyjść i pooglądać sobie nowe be-emki na przeciwko:)

ich stronka to www.egp.pl gdzie znajdziecie resztę informacji, cennik, zdjęcia oraz filmy z montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Czytam i czytam i nie moge nic znalezc dla siebie.

Przeprowadziłem sie z Lodzi do Warszawy i potrzebuje sensownego warsztatu dla E39. Wczesniej robiłem auta na Krzenienieckiej w Łodzi (jezeli ktos zna, polecam btw). Potrzebuje cos na podobnym poziomie w okolicach Wola,Bemowo,Centrum,Ochota.

 

Dzieki z gory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.