hah. najlepsze jest to za na forach piszą ze to najlepszy mechanik w warszawie... każdy go poleca. echh. muszę się do niech jeszcze raz z tym przejść. Proszę o odpowiedz czemu na ciepłym silniku stukot znika ?
dzięki za odpowiedz. On wymienił mi właśnie te pierścienie (napisałem wymienił uszczelki w vanosie) ale właśnie obawiam się ze nie usunął luzu na tłoczkach. Tylko zastanawia mnie jeszcze jedno. czytam na forach o ty vanosie i nikt nie pisał ze jest głośny na zimnym silniku a na ciepłym już nie stuka.
Witam ! posiadam bmw e46 320I z 1998r mam następujący problem. Na zimnym silniku przy 2-3tys obrotach strasznie słychać było stuki z VANOSA. a Po rozgrzaniu mija. (naprawdę głośno stuka) pojechałem do mechanika i stwierdził ze trzeba wymienić uszczelki w vanosie. (550zl z robocizna) Po odebraniu Auta (był ciepły silnik) wydawało się wszystko OK! ale na drugi dzień to samo....Zimny silnik i głośne stuki z Vanosa ! Proszę o pomoc. Mechanik rozkłada ręce !
7 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.