Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów :dance:

Jestem świeżo upieczonym właścicielem BMW. W dniu wczorajszym przeszukałem polecane warsztaty w maz. i nie znalazłem nic na temat naprawy zegarów, a mam uszkodzony display(prawie nic nie widać) oraz zegarek. Proszę o wskazanie magika który zna się na rzeczy koło Warszawy.

Pozdrawiam

Brewex

P.S. Wszelkie uwagi godnie przyjmę do wiadomości :D

 

To masz taki problem jak ja, bo mi zegary od czasu do czasu przygasaja i wariuja od dobrego roku. Ale nie mam dla ciebie dobrej wiadomoaci, bo rozwiazania naprawcze sa 2:

1. Bedziesz mial niesamowite szczescie i to jakas pierdoła, ktora zlokalizuje byle jaki elektryk w kilka chwil i zaplacisz okolo 100-150 PLN za wyjecie zegarow.

2. Bez tego szczescia ktos moze utknac z tymi zegarami na dobre, grzebac w nich dwa dni, wziasc za to 400-500 PLN i na koniec powiedziec, ze i tak trzeba wymienic. Takze lepiej wymien od razu, dobre uzywane powinienes trafic w okolicach 150-200 PLN + 100-150 PLN wymiana i spokoj.

Jest jeszcze 3 alternatywa (moja ;)), ktora brzmi: idzie sie przyzwyczaic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Rok temu odwiedziłem firmę "Samko" za wymianę oleju z filtrem w skrzyni automatycznej zabuliłem 350zł, ale poziom i stan samego oleju sprawdzili nieodpłatnie 2 dni wcześniej (auto świeżo sprowadzone). Podeście do klienta na wysokim poziomie. W okolicy Siedlec nie ma za wielu serwisów automatów, więc może ktoś skorzysta.

 

"Samko" Magazyn Centralny - Serwis

07-106 Miedzna, Rostki 1a

tel (025)791 80 80

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

dzwoniłem dzisiaj do mcars i niestety nie mają obecnie czasu zająć się moim autem, a chciałbym abye je sprawdził, wypowiedział się na jego temat jakiś fachowiec (co muszę zrobić, co wymienić, dlaczego jest tak a nie inaczej, czy tak powinno być w tych autach itp). Pani z mcars powiedziała, abym zadzwonił pod koniec maja, a ja nie chcę tyle czekać. Już zam nie wiem, czy dzwonić do Magpol'u czy szukać czegoś innego?

 

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
witam,

 

dzwoniłem dzisiaj do mcars i niestety nie mają obecnie czasu zająć się moim autem, a chciałbym abye je sprawdził, wypowiedział się na jego temat jakiś fachowiec (co muszę zrobić, co wymienić, dlaczego jest tak a nie inaczej, czy tak powinno być w tych autach itp). Pani z mcars powiedziała, abym zadzwonił pod koniec maja, a ja nie chcę tyle czekać. Już zam nie wiem, czy dzwonić do Magpol'u czy szukać czegoś innego?

 

Radek

sprobuj tutaj http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=566794#566794

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

spróbuj tutaj gościu jest nie samowity i napewno cię nie oszuka.

robiłem u niego e36 i teraz e46. jestem zajebiście zadowolony.

 

warty polecenia, a jak powiesz że z klubu od UKA to i rabtem cię ugości.

 

Pzdr.,

 

Pan Maniek

501 832 148

22 423 69 32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zabiegany byłem , bejce swoją sprzedałem :( ale musiałem bo blacha była fatalna a robić ją było bez sensu

 

Magpol odradzam , pisałem już jak fachowo mi przejżeli samochód

 

Polece za to Pana z Raszyna , zrobił mi to co Magpol nie dotknął się nawet palcem , wymienił łożysko na sprzęgle a skoro już ściągnieta była skrzynia to sprzęgło tez , dodam że naprawde po przyzwoitych kosztach zapłaciłem mniej niż w Magpolu a Magpol palcem się do tego nie dotknął , wymienił pare przewodzików pościemniał i kase wziął , co tu porównywać

 

jestem z Raszyna i popytałem się i każdy mi z czystym sumieniem tego pana polecał , jak w końcu e46 kupie to napewno bedzie serwisowane tu

 

to jest stan na dzisiaj , mam nadzieje że to się nie zmieni , zawiodłem się już kilka razy na warsztatach , Magpolowi tak mi się wydaje woda sodowa do głowy udeżyła , na początku byli dobrzy , teraz klientów mają gdzieś , wyciągają kase a robić niewiele robią

była E36 1.8i , 1992r

jest E46 330 xd 204 PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
witam..

 

gdzie moge zrobic przegląd i nabic klimatyzacje starego typu??obdzwoniłem już kilkanaście warsztatów i nikt tego nie robi..nie oplaca sie??

Zapraszam do mnie :8)

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do mnie.

_________________

auto classic service - 601236410

diagnoza OBD I/II

mechanika i elektryka BMW

 

polecam wszystkim - bardzo sympatyczna i fachowa ekipa :) ceny przystepne, termin naprawy wyznaczony mialem na nastepny dzien, a nie za 2 tygodnie (jak w Mag-Polu czy Mcars)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o ASO to NIE POLECAM Bawaria Motors w Warszawie. Stwierdzili, że Head-Up w e60 nie nadaje się do regulacji góra-dół. Przedstawiciel serwisu powiedział mi, że kilka razy 'walczyli z tematem' i udaje się podnieść HUD o kilka milimetrów :shock: Na resztę naprawy dostałem termin na 'za dwa tygodnie'.

 

Wróciłem do domu, pogrzebałem w necie i znalazłem, że oczywiście MOŻNA regulować head-up góra-dół. Dogrzebałem się nawet to części service manual'a BMW, która opisuje jak to zrobić - http://forums.e60.net/index.php?s=&showtopic=2717&view=findpost&p=29655

 

Miałem ochotę pojechać do nich z wydrukiem ale doszedłem do wniosku, że szkoda nerwów. Pojechałem do Inchape, umówiłem się na termin 3 dni później i zrobili od ręki :dance:

 

Boje się myśleć jak Bawaria Motors radzi sobie z poważniejszymi rzeczami skoro nie wiedzą co jest w ich własnym service manual'u. :duh:

http://img125.imageshack.us/img125/2302/bmw1qf7.jpg

BMW E60 530dA Individual, 11.2006, 231hp +DENSION GW500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do mnie.

_________________

auto classic service - 601236410

diagnoza OBD I/II

mechanika i elektryka BMW

 

Ja również gorąco polecam usługi tego warsztatu jak i samego kolegi Adama.

Fachowość na naprawdę wysokim poziomie.

Dzisiaj byłem tam po raz pierwszy ale na pewno nie ostatni.

To prawdziwi fani BMW a do takich ludzi warto wracać, bo naprawdę znają się na rzeczy, odwalają kawał porządnej roboty i do tego w przystępnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddalem moja E39 do polecanego wyzej warsztatu w Brwinowie na Ciechanowskiej. Chodzilo o zrobienie wgniotki na blotniku i wymiane lozysk z przodu. Poprzednio zostaly zamontowane z firmy Kager i huczenie pojawialo sie po przekroczeniu 100km/h. Samochod odebralem po 3 dniach, wypolerowany i czystszy niz gdy go oddawalem. Nie bylo sie do czego przyczepic. Za malowanie blotnika podliczyli mnie na 250zl, natomiast za wymiane lozysk 60zl za strone, gratis dają samochod zastepczy. W dodatku mogli kupic SKF'a z 38% rabatem wiec wyszlo mnie to tyle samo co wymiana na Kagera u poprzedniego mechanika ktory reklamacji nie chcial przyjac a zaplacilem mu 200zl za sama robocizne.

 

Podsumowujac polecam, Brwinow ul. Ciechanowska 19 tel. 0-503-466-663

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje mechaniora który wyjmie, naprawi i zamontuje mi rozrusznik... Najlepiej w okolicach wylotówki na Białystok.

Słyszałem że jest jakis zajebisty warsztat w Otwocku specjalizujący się w BMW ale nie mam do nich namiarów.

 

Ewentualnie szukam warsztatu który wymontuje mi ten rozrusznik. Ja go naprawie a oni go z powortem zamontują.

 

Pilne

gdyby ktoś mógł dać infomrację na kom byłbym wdzięczny...

784031783

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Potrzebuje mechaniora który wyjmie, naprawi i zamontuje mi rozrusznik... Najlepiej w okolicach wylotówki na Białystok.

Słyszałem że jest jakis [bAD] warsztat w Otwocku specjalizujący się w BMW ale nie mam do nich namiarów.

 

Ewentualnie szukam warsztatu który wymontuje mi ten rozrusznik. Ja go naprawie a oni go z powortem zamontują.

 

Pilne

gdyby ktoś mógł dać infomrację na kom byłbym wdzięczny...

784031783

 

Witam.

 

Polecam Pana z Wesołej koło warszawy, za wymianę rozrusznika zapłacisz 50 zł, a za zregenerowany rozrusznik z gwarancją 400 zł.

Wstawiłem wczoraj samochód do , tego Pana i jestem jak narazie zadowolony z obsługi i efektów naprawy. :cool2:

 

Wesoła, ul. Wschodnia 21a

 

Pozdrawiam

003.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
panowie, może ktoś zna mechaniora od bmw w okolicach pragi północ

interesuje mnie wymiana chłodnicy wody i naprawa mechanizmu wycieraczek.

bosy77 możesz spróbować w wesołej - ul. wschodnia 21a

od listopada byłem tam kilka razy, robiłem wtryskiwacze, czujnik położenia wału, teraz robię konwerter w asb. Właściciel jest miłośnikiem bmw (i oczywiście klubowiczem, ma piękne e24 635 csi i właśnie odbudowuje 1802 ti, mogę z nim godzinami nawijać o bawarkach).

Kontakt telefoniczny wysyłam Ci na PW.

 

Cenowo jak dla mnie rewelka - a co najważniejsze gość nie uważa się za omnibusa, tylko jak czegoś nie wie to wie gdzie z tym pojechać, a jak coś wie to robi to cacy ;] - ma w końcu 4 bawarki na podjeździe.

 

Witam.

 

Wczoraj wstawiałem samochód do tego Pana i jestem zadowolony.

 

POLECAM :cool2:

 

WESOŁA ul. WSCHODNIA 21a

 

Pozdrawiam

003.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

chciałbym podzielić sie wrażeniami z naprawy automatycznej skrzyni biegów w moim E39 525 TDS 97r. przebieg 246 000

Na trasie z Milano do Polski (ponad 1700 km) zauważyłem niepokojące szarpnięcia automatycznej skrzyni biegów, przy zmianie z 4 na 5 bieg. Po przyjeździe na miejsce docelowe (przewaliłem) masę postów na tym forum. Wszystkie objawy wskazywały jednoznacznie że kończy się sprzęgło hydrokinetyczne. Z wielkim bólem w poniedziałek udałem się do serwisu "Samko" jako że jedyny w okolicy a serwis znany (adres podawałem na stronie 22). Panowie w serwisie czas naprawy oszacowali na tydzień, koszty natomiast dopiero po weryfikacji rozebranej skrzyni. W środę telefonicznie dowiedziałem się, co nie tak i ile mnie to będzie kosztowało:

- Kosz F (przedni) wraz z tarczkami < 400zł >

- regeneracja sprzęgła hydrokinetycznego < 550zł >

- zestaw uszczelek < 550zł >

- olej +filtr < 300zł >

- robocizna <800zł> <>

 

Dzisiaj (piątek) odebrałem swoje autko, i po długiej rozmowie z kierownikiem serwisu, dowiedziałem się o firmie kilka ciekawych rzeczy mianowicie :

Kiedy skrzynia trafia do serwisu wymieniają wszystkie zużyte części, rozcinają sprzęgło hydrokinetyczne, poddają weryfikacji, jeżeli trzeba regenerują, a następnie spawają z powrotem do kupy. Czy za taką operację płacimy jeżeli sprzęgło jest ok ?, zapomniałem zapytać, u mnie pękła jakaś część w środku. Powodem takiego postępowania, jest półroczna gwarancja na całą skrzynię bez limitu kilometrów, a nie tylko na elementy wymienione bądź poddane naprawie. W warunkach gwarancji jest przymusowa wymiana u nich oleju z filtrem, po przebiegu 2 000km. Po moich natarczywych pytaniach o jakość tak zregenerowanego sprzęgła, kierownik zafundował mi wycieczkę po zakładzie i pokazał urządzenia do regeneracji. Szczerze byłem pod wrażeniem, urządzenia wymieniali pół roku temu na nowe (zakupili w NL ), a regeneracją sprzęgieł zajmują się od 8 lat.

 

Podsumowując:

-czy polecam ten warsztat ? trudno mi jednoznacznie odpowiedzieć, moim zdaniem ze mnie nie zdarli, szykowałem się na droższe koszty naprawy. Pojeżdżę i wypowiem się za jakiś czas.

-muszę przyznać że zakład bardzo nowoczesny

-obsługa klienta bez zastrzeżeń.

-w ramach ostrzeżenia dodam że kiedy czekałem w sekretariacie na fakturę, spostrzegłem na biurku fakturę za naprawę na sumę 11 000zł Kiedy zapytałem za jakie auto usłyszałem że Audi A6 z multitronic ( chyba nic nie przekręciłem ) Jak widać nie wszystkim przyszło zapłacić rozsądną cenę.

 

Opis i ceny( "Samko" Rostki-Miedzna ) na temat "Samko" w Warszawie się nie wypowiadam. Nie byłem nie wiem

 

Przepraszam jeśli ktoś usnął przy lekturze tego posta :norty: ale uważałem że temat wart opisania.

 

 

Zna ktoś dobrego fachowca w okolicach Siedlec który sprawdzi mi wtryskiwacze i pompę wtryskową w moim tds ?

 

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.