Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

zmienilem silnik w moim autku (E91 z 2007) z benzyny 2.5 litry na 3 litry i potrzebuje powaznej firmy ktora sie zajmie wkodowaniem nowego softa silnika (ostatniej wersji oczywiscie).

 

Polecicie kogos ? tam gdzie robilem dotychczas jest glucho w telefonie, lub nikt nie odpowiada

 

Dzieki.

 

Zapraszam do siebie, zobaczymy co CIP pokaze i czy Cie dobrze poskladali po swapie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jako ze jestem tu nowy pozwole sobie zapytac.

 

W moim E60 520d konczy sie turbina (wg diagnozy pewnego warsztatu) chcialbym to zweryfikowac jeszcze w innym warsztacie poniewaz jak zapewne wiecie koszt turbiny wcale nie jest maly.

 

Chodzi mi o sprawdzenie turbo, ogolnie silnika i stanu auta.

 

z gory dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy (i koleżanki oczywiście jeśli takowe na forum są). Szukam kogoś kto mógłby pojechać ze mną na sprawdzenie fury e32 735i silnik oczywiście M30 bez gazu. Nie mam doświadczenia z tym autem. Sprzedawca twierdzi, że auto ma ponad 300 tyś na szafie i nie widziało gazu. Zalezy mi na tym aby to potwierdzić. Samochód jest jakieś 40 km od Warszawy. Potrzebuję porady gdzie go sprawdzic? czy trzeba pruć do Wawy? Jeśli znalazłby się człowiek, kóry zna się na rzeczy i zdecyduje się mi pomóc to chętnie się zrewanżuję, wszystko jedno jak, flaszka gotówka dniówka jeśli to mechanik ... dogadamy się.

 

Proszę o info na priv lub ewentualnie polecenie jakiejś dobrej miejscówki niedaleko. Fura jest niedaleko Ciechanowa. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, już napisałem ale narazie cisza. Panowie pomocy. Potrzebuję kogoś kto się zna na rzeczy. e32 735 silnik M30 w tę sobotę trzeba przetestować. Temat zamknie się w 3 godziny. Zabieram z Wawy lub okolic, jedziemy 50 km tam w stacji diagnostycznej oględziny i jak dobrze pójdzie wracam nową furą. Dam zarobić, proszę o kontakt. Sprawa pilna. Proszę pisać na priv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, już napisałem ale narazie cisza. Panowie pomocy. Potrzebuję kogoś kto się zna na rzeczy. e32 735 silnik M30 w tę sobotę trzeba przetestować. Temat zamknie się w 3 godziny. Zabieram z Wawy lub okolic, jedziemy 50 km tam w stacji diagnostycznej oględziny i jak dobrze pójdzie wracam nową furą. Dam zarobić, proszę o kontakt. Sprawa pilna. Proszę pisać na priv.

 

 

zadzwon a nie pisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARDZO POLECAM WARSZTAT POMPA u PAPIKA

 

Ja:

- jestem nowym użytkownikiem marki BMW i forum, tak więc nie liczę na Państwa szacunek ani oklaski, po prostu chcę się podzielić przydatną informacją

 

dlaczego:

- jeździłem z moim "EGRem" w moim E46 330xd do 4ech (czterech) przed Papikiem polecanych warsztatów (nie będę wymieniał bo to nie miejsce na nie polecane oraz to że ktoś sobie z czym nie poradziła i otwartym tekstem powiedział "nie damy rady" też zasługuje na szacunek)

 

Sprawa:

- EGR się nie otwierał na niskich obrotach, poprzez przejścia w innych warsztatach wymieniłem połowę instalacji.., chłopaki trzymali auto (najdłużej) 2 tygodnie 1 warsztat, jeździli z podpiętymi manometrami, komputerem itp, dłubali jak te robaczki z piosenki..

 

Informację wszędzie przekazywałem taką samą: "silnik wymieniony bo wpadły klapki, reszta auta w oryginalne .... bla bla"

 

No więc, podłubałem i znalazłem Papika na forum.. wykonałem telefon i.. tego samego dnia byłem u niego.. można powiedzieć że diagnoza była szybka ale i skuteczna "albo EGR" albo "sterownik"

Poprosiłem o jedno, cytat "stary, ja mam już ku*** dość, wymieniłem tam wszystko i nie chce znów topić kasy" , odpowiedz: "spokojnie" :)

 

Ale do brzegu.. diagnoza trafna, sterownik wyciągnięty, zreanimowany, przeprogramowany i zabezpieczony.. auto jeździ jakby miało inny silnik.. + zrobiłem inne rzeczy..

 

JESZCZE RAZ POLECAM,

I ja tam wrócę (obym musiał jak najpóźniej :P)

 

Jednak uwaga: Papik ma sklerozę, ale to chyba dlatego że ma milion telefonów na minutę.. powiedziałem mu co jest jeszcze do zrobienia jak zostawiałem auto..(minęła godzina) wsiadł i pojechał się przejechać.. i dzwoni do mnie bo odkrył Amerykę i podczas jazdy wykrył usterki i mi dyktuje co jest do zrobienia.. jak skończył gadać to powiedziałem żeby otworzył forum i zobaczył listę ;),

- fakt że doszły jeszcze 2 rzeczy o których nie wiedziałem.

 

Polecam, Papik tel: 691 298 314 (szybko, solidnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam odczucie Zielonegorobaczka. Znajomy (zawadowy kierowca i mechanik z wyksztalcenia) byl w WARSZTAT POMPA na chiptuning Mercedesa VITO i bardzo sobie chwalil stosunek ceny do jakosci uslugi.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARDZO POLECAM WARSZTAT POMPA u PAPIKA

 

Jednak uwaga: Papik ma sklerozę, ale to chyba dlatego że ma milion telefonów na minutę.. powiedziałem mu co jest jeszcze do zrobienia jak zostawiałem auto..(minęła godzina) wsiadł i pojechał się przejechać.. i dzwoni do mnie bo odkrył Amerykę i podczas jazdy wykrył usterki i mi dyktuje co jest do zrobienia.. jak skończył gadać to powiedziałem żeby otworzył forum i zobaczył listę ;),

- fakt że doszły jeszcze 2 rzeczy o których nie wiedziałem.

 

Polecam, Papik tel: 691 298 314 (szybko, solidnie)

 

 

:D Dzieki ZielonyRobaczku,ze wszystko realnie i fachowo opisales :) Tak, mam czasami skleroze ale wole zadzwonic do Klienta i podpytac,czy aby na pewno cos ma byc zrobione i aby na przyszlosc nie zapomniec :) Czasami opis usterki odbiega od odczuc po jezdzie probnej i warto kilka razy wykonac telefon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sobie posłodziłyście dziewczęta :duh:

 

po to jest ten dzial. : polecany mechanicy... (polecazsz)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat Ty poleciłeś odczucia znajomego :mrgreen:

 

No tak... nie mozna inaczej to nazwac bo moze ktos inny ma mechanika blond laske 20 lat ktora mu robi loda po kazdej naprawie, a naprawa gratis a wiec uzna ze jakosc ceny do uslugi w tamtym garazu jest do bani :norty:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz tutaj:Witam byłem w tym warsztacie i myślę że warto tam podjechać panowie znają się na rzeczy i nie naciągają

 

BM CAR Service

Warszawa-Ursus

ul. Poczty Gdanskiej 3

 

tel: 600 284 195

 

A czy to nie przez przypadek były współpracownik kestermotorsport :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja łażąc po necie jakiś czas temu szukałem dobrego warsztatu, ale ile ludzi tyle opinii. Znajomi i rodzina mają swoje ulubione miejsca i sprawdzone. Żeby było wesoło, to nawet w rodzinie o jednym punkcie są podzielone opinie.

Trafiłem niedawno na stronę gdzie samemu będzie można znaleźć sobie serwis montażowy http://www.tirendo.pl/montagepartner/, zamawiasz opony i montujesz :D Macie jakieś doświadczenia z podobnych rozwiązań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie ACS ostatnio byłem na wymianie pompy wody, wymianie koła pasowego i diagnostyce i wszystko ok, czasowo sie ogarneli, papier wystawili, robote zrobili, tak jak kazdy normalny warsztat powinien zrobic. Jedynie co ( ale to wszędzie gdzie nie pojadę nie dają rady, pewnie z pospiechu) nie poskladali plastikow pod macha jak nalezy, więc trzeba było po swojemu w garażu ogarnąć, ale to wszędzie gdzie nie oddam auta tak jest więc już sie przyzwyczailem :mrgreen: , ogólnie polecam :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.