Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich,

jeżeli ktoś mam prboelm z navi, diagnostyką, kodowaniem to polecam warsztat w Warszawie na Gajdy,

poniżej link:

http://www.bimmerretrofit.pl

W mojej e46 2.0D po lifcie nie działała navi 16:9, po szybkiej diagnozie okazało się że padła antena.

Założyli mi nową antenę - wszystko działa OK do tego wgrali nowy soft.

 

Ceny i terminy są OK.

 

Z czystym sumieniem polecam.

 

pozdrawiam piotr,

www.radiocar.pl - profesjonalne nagłośnienia, elektronika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Poleci ktoś dobrego lakiernika z okolic Pruszkowa , mam do zrobienia w swojej E39 dosłownie dwa purchelki wielkości paznokcia na tylnej klapie.Auto miało kilka lat temu malutką obcierkę no i teraz po zimie wyszło.Nie jest to duża robota i dlatego chciałbym kogoś rozsądnego a zarazem z fachem w ręku , nie pseudo specjalistów typu "Panie ale tu trzeba pół samochodu malować"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego serwisu klimatyzacji w Warszawie lub bliskie okolice Warszawy. Nie chodzi o samo nabijanie klimy. Coś mi wyje przy wysokich temperaturach i jeszcze jakieś wibracje dochodzą, zapewne sprzęgło sprężarki. Więc szukam dobrego serwisu klimy w pełnym zakresie. Jeżeli możecie kogoś polecić to z góry dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

odnośnie klimatyzacji to sam naprawiałem kilka razy audi i bmw na Górczewskiej w Warszawie.

Są polecani na różnych forach.

Szybko naprawiają , na termin trzeba czekać choć teraz bez problemu.

 

Odnośnie cen to średnio ale można negocjować.

 

pozdrawiam piotr,

www.radiocar.pl - profesjonalne nagłośnienia, elektronika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów,

poszukuję dobrego i porządnego warsztatu, który by się zajął odnowieniem

mojej poprzedniej BUNI E 36, która zostanie w rodzinie do końca i

potrzebuje odzyskać drugą młodość.

Karoseria i silnik jest ok, bo wszystko robię na bieżąco.

Potrzebuję, naprawić, wymienić, elementy zużyte i uszkodzone wewnątrz i na zewnątrz,

takie jak boczki tapicerka, elementy gumowe oraz też zmodyfikować wyposażenie.

Czy ktoś zna taki warsztat co to wszystko kompleksowo ogarnie.

Przeglądałem, ale nic nie namierzyłem coby kompleksowo ktoś ogarniał,

dlatego proszę Kolegów o podpowiedź.

 

Pozdrawiam

Trzeba pamiętać, że głowa jest do myślenia

a tyłek do siedzenia.

Nie należy tego zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem tym razem miasto Otwock nie jaki Łukasz ul. Łąkowa 51 tel. 508-204-937 problem był z moim e46 doskwierał brak mocy, temat został ogarnięty profesjonalnie. Ceny przystępne i warunki OK naprawia tylko BMW.

 

Wczesnie byłem na Zaciszu zapłaciłem 290 zł za samą diagnoze czyli podłączenie pod kompa i rozmowie o dupie maryny nie polecam i więcej tam nie pojade.

http://www.autocentrum.pl/gfx/katalog/1787_1.jpg

E46 on board http://directory.e46fanatics.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem polecić mogę:

 

ŁUKASZ BOBYLAK

UL. ŁĄKOWA 51

05-402 Otwock

telefon: (22) 7884666

 

Z moją e46 działy się różne cuda, mechanicy rozkładali ręce. Podjechałem dzisiaj na Łąkową, szybkie podpięcie pod kompa, diagnoza błędów, sprawdzenie auta w ruchu. Termin wstawienia auta umówiony. Warsztat sprawia bardzo pozytywne wrażenie. Czystko, schludnie, dookoła panuje porządek. Można bez strachu zostawić auto i mieć pewność, że temat będzie ogarnięty. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Warszawie (prawa strona) lub okolicach wybrać się na ustawienie geometrii - zbieżność ?

 

Ja zawsze robiłem na Łodygowej 35. Na terenie stacji kontroli pojazdów.

Usługa wykonana zawodowo. Przed ustawianiem samochód był zawsze odpowiednio dociążany. Nigdy nie było problemów.

Pytać o Sylwka.

marek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś normalnej stacji diagnostycznej gdzie nie będą się czepiali o najmniejsze luzy... ostatnio byłem na jednej przed wstawieniem samochodu do mechanika i mi powiedzieli że luz na sworzniu wahacza, mechanik do którego wstawiłem samochód powiedział że jest lekki luz ale że można spokojnie jeździć i on by tego nie wymieniał na moim miejscu, zwłaszcza że musiałby pójść cały wahacz do wymiany.

 

Pomyślałem żeby go nie wymieniać i liczyć na zrozumienie panów ze stacji diagnostycznej, największe usterki się naprawiają to może przymkną oko na ten luz... z drugiej strony mogą mnie odesłać z kwitkiem i będe latał znowu do mechanika. Nie wiem za bardzo co z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Post usunięty dla spokojności. Edytowane przez Krzysiek BMW Jabłonna

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Opisujcie takich sytuacji na stacja kontroli pojazdów więcej a chłopaki stracą uprawnienia :mad2:

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
kur,wa albo jest luz albo nie ma, jak diagnosta stwierdził że jest do roboty to tak ma być 7 . chyba że ma swój warsztat obok :mrgreen:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówił że są lekkie luzy ale i tak wpisał na kartce rzeczy do zrobienia razem z wyciekami i kazał przyjść ponownie (nie ma tam warsztatu).... ten mój mechanik to nie pierwszy lepszy więc pewnie kitu mi nie wciska tylko uczciwie powiedział, dlatego pytam na wszelki wypadek o jakieś inne stacje. I w innym temacie o regenerację sworzni.

 

Co do tej stacji to w sumie nie są tacy źli bo mogli mi spokojnie zatrzymać samochód z takimi wyciekami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Mam pytanie odnosnie serwisu Pana Lukasza z Otwocka. Czy wszyscy co byli sa zadowoleni? Chlopak zna sie na BMW? A no i jak to wyglada cenowo? Ceny dobre?

 

Z gory dzieki za odpowiedz! :)

 

Jak dla mnie ceny OK Zrobiłem sobie ostatnio cały zawias nowy a sworznie wahacza wrzucił mi od e36 M3 zależało mi na czymś twardym bo poruszam sie już na 17"" tzn. samochód stoi bo napadało jak h...

Kontakt mam od znajomego i sam sie nim dziele :D

 

Ps. Zawsze proszę o wycenę a potem sie targuje :) jak na wiedzę i chęci do pracy jest naprawdę wysoko.

http://www.autocentrum.pl/gfx/katalog/1787_1.jpg

E46 on board http://directory.e46fanatics.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Zrobiłem sobie ostatnio cały zawias nowy a sworznie wahacza wrzucił mi od e36 M3 zależało mi na czymś twardym bo poruszam sie już na 17"" tzn. samochód stoi bo napadało jak h...

Nie ma czegoś takiego jak sworznie od M3, poza tym taka operacja przy twardym zawieszeniu może się źle skończyć. Gratuluję pomysłu i zdumiony jestem, że ktoś wziął odpowiedzialność za montaż sworzni w aluminiowych wahaczach.

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie ostatnio cały zawias nowy a sworznie wahacza wrzucił mi od e36 M3 zależało mi na czymś twardym bo poruszam sie już na 17"" tzn. samochód stoi bo napadało jak h...

Nie ma czegoś takiego jak sworznie od M3, poza tym taka operacja przy twardym zawieszeniu może się źle skończyć. Gratuluję pomysłu i zdumiony jestem, że ktoś wziął odpowiedzialność za montaż sworzni w aluminiowych wahaczach.

 

Kolego z całym szacunkiem miałem je w ręku i widziałem co było napisane. Montują takie rozwiązania i zwrotów nie ma.

Byłem u Ciebie w warsztacie nie raz i nie podwazam Twojej wiedzy :mrgreen:

 

Ps. Z tego co wyszło jestem naprawdę zadowolony, a cena mega atrakcyjna.

http://www.autocentrum.pl/gfx/katalog/1787_1.jpg

E46 on board http://directory.e46fanatics.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.