Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mogę polecić warsztat Pana Adama w Raszynie. Pojechałem do niego z dwoma problemami. Jeden został rozwiązany drugi niestety nie. Ale nikt nie jest alfą i omegą. Pan Adam bardzo uprzejmy i pomocny. Wytłumaczy wszystko i doradzi. Poza tym cenowo też przystępnie. Byłem w wielu róznych warsztatach ale ten mogę zdecydowanie polecić. Pewnie niedługo zjawię się ponownie w Raszynie dokończyć naprawę. Terminy wcale nie takie odległe więc można się dostosować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Wiem, czy się zalicza do warsztatów, ale też ,,ratuje" ,,upiększa".

chciałbym serdecznie polecić i zareklamować, mojego znajomego, zajmującego się ,,Kosmetyką Samochodową" I nie tylko. Od Mycia po Pranie Tapicerki. Nie tylko samochodów osobowych:). Sam często ,,Poleruje" swoją bryke u tego Pana, i naprawdę mogę go polecić. Więcej o nim, zdjęcia i oferta na Fan-Page na Facebooku.

http://www.facebook.com/PranieKosmetyka W informacjach wszystko jest, jest podany telefon można śmiało dzwonić. Polecam od Serca.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Energy Gaz Polska - oni to już chyba połowę nowych BMW z Warszawy zagazowali :D http://egp.pl/galeria.htm - zresztą widać po ich galerii ile tego robią, a ogarniają zajebiście. Lada moment oddaje swoje E92 na montaż instalacji BRC jak zwykle! Jak dbasz o swoją beemke i lubisz lpg to wiesz już kto się najlepiej nią zajmie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Próbowałem przeszukać wątek ale wyszukiwarka konsekwentnie odmawia współpracy.

Mam pytanie o zrobienie chiptuningu w E46.

 

Z tego co się zorientowałem po różnych wpisach na forum pojawiają się najczęściej dwie firmy w W-wie i okolicach: Masters Tuning i zakład niejakiego Rogala.

Jak rozumiem chodzi o:

Masters Tuning Marek Staszewski - obecnie z siedzibą w Piasecznie

albo

MR-Motors vel Rogal na Mineralnej 26 w W-wie.

 

Pytanie gdzie najlepiej udać się z E46 2.0d 150KM na potencjalne chipowanie. Zależy mi na tym aby ktoś sumiennie ocenił stan auta i doradził czy relatywnie bezpiecznie można zwiększyć moc i moment. Auto już swoje przelatane ma na liczniku i chciałbym wiedzieć czy można polepszać parametry, ew. jak przygotować wcześniej auto aby zminimalizować ryzyko powikłań po operacji.

 

Będę wdzięczny za podpowiedzi od klientów powyższych warsztatów, lub inne propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Pana Adama z Raszyna. A teraz historia choroby.

Po uderzeniu przednim kołem w wysepkę nabrałem podejrzeń co do przedniego łożyska, pierwszy lepszy warsztat po osłuchaniu zawyrokował - łożysko lewy przód. Z różnych powodów nie mieli ochoty podjąć się wymiany. Po obdzwonieniu ASO i nie ASO i otrzymaniu wycen ok 1000 zł ( wymiana plus geometria ) zadzwoniłem do Pana Adam gdzie usłyszałem kwotę trzy razy mniejszą. Po natychmiastowym umówieniu się i wpisaniu daty w kalendarz przełączyłem się w opcję STAND-BY.

Nadszedł ten dzień, do warsztatu 13 km więc pobudka o 6.30 aby być na 9.00 :P. I to by było tyle z planowania :-( . W nocy padał śnieg więc jechałem 1,5 godziny i zaliczyłem spektakularne spóźnienie :-( ( dla jasności nie zadzwoniłem i nie uprzedziłem Pana Adama ) Niestety w związku z spóźnieniem i nie uprzedzeniem Pana Adama musiałem poczekać na swoja kolej 2 godziny - trudno trzeba było zadzwonić. W "poczekalni" nie było za ciepło więc bardzo się ucieszyłem jak po przeczytaniu przewodnika po Wilczym Szańcu udało się nam wreszcie wjechać samochodem na podnośnik. I tu zonk. Następna diagnoza - stoi zacisk i hałasuje dyfer przód plus do tego krzywe felgi . No cóż trudno zawyrokowałem - robić :-)

I tak z łożysk za 350 zł zrobiła się faktura na 730 zł, ale mam przynajmniej chyba ciszej w samochodzie :D.

Tak czy siak polecam, tylko jeżeli ktoś ma pomysł aby czekać zimą na pojazd niech ciepło ubierze lub pójdzie na kawę niedaleko są smaczne ciastka :-D. Wielki plus że można postać mechanikowi nad głową :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Wiem, czy się zalicza do warsztatów, ale też ,,ratuje" ,,upiększa".

chciałbym serdecznie polecić i zareklamować, mojego znajomego, zajmującego się ,,Kosmetyką Samochodową" I nie tylko. Od Mycia po Pranie Tapicerki. Nie tylko samochodów osobowych:). Sam często ,,Poleruje" swoją bryke u tego Pana, i naprawdę mogę go polecić. Więcej o nim, zdjęcia i oferta na Fan-Page na Facebooku.

http://www.facebook.com/PranieKosmetyka W informacjach wszystko jest, jest podany telefon można śmiało dzwonić. Polecam od Serca.!

 

A można zapytać o cennik? Bo na stronie nie widzę. A ktoś jeszcze korzystał? Chodzi mi przede wszystkim o pranie tapicerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie w Warszawie najlepiej udać się na naprawę i malowanie felg aluminiowych? Najlepiej miejsce które pracuje też w soboty. Felgi są proste, ale mają sporo mniejszych i większych przytarć więc trzeba będzie też stosownie uzupełnić ubytki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja robiłem w Markach, 17tki po jakieś 70zł/szt plus prostowanie, chyba 50 zł/szt. Ale nie pracują w soboty, za to w dzień powszedni od 8 rano do 18tej chyba więc można podrzucić im przed wyprawą do pracy :mrgreen:

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś może polecić speca, który zerknie na elektryczne lusterko, fotochrom, z pamięcią do e92 ? na mrozie w sytuacji gdy spadnie trochę śniegu przestaje dzialać, ale jak auto się trochę rozgrzeje to wszystko wraca do normy. Będę wdzięczny za podpowiedzi.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może zna ktoś zakład w Warszawie który specjalizuję się oklejaniem wnętrza auta folią 3D karbon. A dokładnie drewnopodobnych plastików na które nie mogę już patrzeć i chciałbym je zmienić na ciemny karbon. Chodzi o kompletną usługę, czyli demontaż + oklejanie + montaż. Wiem że można to zrobić samemu ale przy moich umiejętnościach to więcej problemów by było niż to warte, więc wolę zeby ktoś to zrobił profesjonalnie.

Dzięki...

 

Pozwolę sobie dołaczyć do tej prośby :) Ktoś coś wie może o kimś w miarę dobym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Noszę się z zamiarem zmiany auta i właśnie w Warszawie stoi interesujące mnie E60. Czy możecie polecić jakiś warsztat w celu podłączenia do komputera i sprawdzenia realnego przebiegu oraz odczytania ewentualnych błędów czy usterek. Oczywiście chodzi tu o zrobienie takiej małej diagnostyki w miarę od ręki a nie umawianie się na za "9 dni" ;).

Z góry dziękuje za podpowiedzi.

Natasza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Możesz jutro przedzwonic to zrobimy szybko diagnostykę poza kolejnoscia.. :8)

Bimmer Retrofit Polska


Zajmujemy się diagnostyką, kodowaniem, programowaniem, naprawą sterowników, doposażenia moduły BMW, konwersją BMW z importu, DVD FREE, CIC seria F i E, BMW APPS, imp. naprawczych kodów FSC


Nasza firma posiada w BMW AG status External Service Partner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie w Warszawie najlepiej udać się na naprawę i malowanie felg aluminiowych? Najlepiej miejsce które pracuje też w soboty. Felgi są proste, ale mają sporo mniejszych i większych przytarć więc trzeba będzie też stosownie uzupełnić ubytki...

 

Kolego, www.renowacjafelg.pl, robiłem u nich już trzy komplety i złego słowa nie powiem. Może nie są najtańsi, ale efekt jest wart wydanych pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

ja z tą nie mam, ale jak masz możliwość podjechać to tutaj:

http://felgi-profil.pl/malowanie_proszkowe_piaskowanie_felg/

kiedyś przypadkiem z trasy tam zawitałem na prostowanie.

zawiozłem później cały komplet i z zrobili 18" w czarnym macie.

później jeszcze jedne zawoziłem kumpla.

trochę daleko od Wawy ale ceny mają bardzo konkurencyjne.

około 600zeta za kompletną renowacje z malowaniem i prostowaniem 17"

http://felgi-profil.pl/download/cennik.pdf

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z tą nie mam, ale jak masz możliwość podjechać to tutaj:

http://felgi-profil.pl/malowanie_proszkowe_piaskowanie_felg/

kiedyś przypadkiem z trasy tam zawitałem na prostowanie.

zawiozłem później cały komplet i z zrobili 18" w czarnym macie.

później jeszcze jedne zawoziłem kumpla.

trochę daleko od Wawy ale ceny mają bardzo konkurencyjne.

około 600zeta za kompletną renowacje z malowaniem i prostowaniem 17"

http://felgi-profil.pl/download/cennik.pdf

 

Ja prostowałem 16" w W-wie na Woli , ul.Łucka 10

http://www.naprawafelg.com.pl/page0.php

 

Firma ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.