Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

MOTOWOLA nowy serwis fast fit Warszawa ul. Kolejowa 8/10 tel. 693 30 66 22 oferuje darmowe pompowanie kół azotem przy wymianie opon dla forumowiczów bmw-klub.pl na hasło "bmw klub pl". Promocja ważna do odwołania tylko przed rozpoczęciem usługi. Azot to lepsza przyczepnośc mniejsze spalanie i zużycie opon.

 

Moderatorów proszę o podwieszenie tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

chcialbym polecic kolege naszego z forum Yoshimura01..

 

Chlopak ma wiedze , jest uczciwy i nie tylko, ze szanuje nasze portfele , jeszcze jest wstanie powiedziec pare praktycznych informacji , ktore pomoga nam samym sprawdzic co i jak

Jak narazie nie ma tunelu/kanalu - no duzo mozna zrobic , trzeba pytac najpierw na priva tutaj i on z checia da odpowiec..

 

Jest z Radomia..

 

David

http://daduleztesina.rajce.idnes.cz/BMW_318d_2#DSC_0014.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam firmę Auto Księżyno, a właściwie ich serwis blacharsko-lakierniczy z Liwskiej 2, gdzie naprawiano mi samochód po wypadku. Skorzystałem z opcji rozliczenia bezgotówkowego i zleciłem serwisowi likwidację szkody. Z efektów współpracy jestem zadowolony.

 

Jakby ktoś potrzebował to podaję namiary znalezione na stronie:

SztukaLakierowania.pl

Infolinia WARSZAWA

tel. 509 350 745

kamil@sztukalakierowania.pl

ul. Liwska 2

03-391 Warszawa

(róg Wysockiego, przy Trasie Toruńskiej)

pn.-pt. 7:30 – 17:30

 

PS. marcin_31 może skorzystasz? :)

Czy ktoś mógłby wysłać mi na PW kogoś naprawdę dobrego kto zajmie się moim samochodem? może być drogo ale niech będzie solidnie, z szacunkiem dla klienta....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego marcin_31 ja serwisuję swój samochód u Krzysztofa Seweryna z Zacisza i jestem naprawdę zadowolony. Trzeba tylko przełknąć długi termin oczekiwania i wyższą cenę, ale uważam, że stosunek ceny do jakości jest na bardzo dobrym poziomie. Sprawdziłem wcześniej kilka warszatów w Wawie i okolicach, w tym warsztat Pana Adama i dopiero po wizycie u Pana Krzysztofa byłem zadowolony z naprawy. Od tamtej pory naprawiam i serwisuję swoje autko tylko na Zaciszu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Potrzebuję dobrego elektryka do ogarnięcia problemu ABSu w e36, raz zapalił się i gasł, ale ostatnio pali się non stop. Zaznaczę że to nie czujniki, na kompie wyskoczyły 3 błędu. abs pump failure, speed sensor i Can bus fail. Może ktoś coś wie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje dobrego lakiernika i w miarę taniego. Trzeba pomalować i przyszpachlować róg maski, pomalować błotnik (cały) , pod tylnią na listwie poszpachlowac , oczyścić i pomalować, na drzwiach zlikwidować wgniotkę,(szpachla i malowanie bo lakier popękał) , przemalować rogi w przednich drzwiach (bez rdzy i z podkładem) i na tylnym błotniku wyrównać ślady prawdopodobnie po kopaniu, dostałem propozycje 700-800zł (w cenie towar i robocizna). Znajde coś taniej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

byłem dziś znowu ze swoim BMW w Sport-Auto ( www.sport-auto.pl ) przy Arkadii na przeglądzie, chłopaki szybko i sprawnie oddzwonili i powiedzieli co jest do zrobienia w moim autku. Potwierdziło się to co mówił diagnosta z SKP dwa tygodnie temu jak robiłem przegląd do dowodu rej. Dodatkowo poprosiłem o wymianę filtrów (przed zimą) i oleju, ceny rozsądne szybka naprawa i to co mnie zaskoczyło to..... chłopaki są od 6:30 więc zdążyłem na 8:00 spokojnie do pracy :D

to była moja trzecia wizyta w tym warsztacie, wielkie dziękuję!!!! za odkurzenie samochodu :D dzieciaki po weekendzie zrobiły mi masakrę z wnętrza. Od 0-10 pkt daje na razie 10!

Gorąco pozdrawiam i polecam całe Sport-Auto :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję rzetelnego warsztatu do wymiany oleju i ewentualnie konwertera w skrzyni automatycznej, Warszawa i okolice.

Jedną wizytę juz odbyłem,ale szybko sie stamtąd zwinołem, opisuje to zresztą w jednym z moich postów... W necie nic nie udało mi sie znaleźć, może ktoś ma kogoś do polecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadajesz trudne pytanie. Ja tez mam do wymiany konwerter. I w zasadzie już sie zdecydowałem na warsztat. Strona http://www.service-cars.pl/ . Dwóch znajomych naprawia u nich swoje BMW i sobie chwalą. Za wymianę kolektora chcą 500zl, a więc cena jest przyzwoita.

Z tym że ja im dostarczę części sam. Sklep z czesciami masz obok siebie http://allegro.pl/sklep/26209178_ap-oil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam X3 - E83 z 2005r i potrzebuję speca od elektroniki a mianowicie:

1. temat to bluetooth - nagle przestał działać, telefon go nie widzi (zestaw głośnomówiący był mi bardzo przydatny)

2. temat aktualizacji map w navi - pobierałem z tego forum już nie jedną wersją dedykowaną do mojej navi, nagrywałem na rózne nośniki z różnymi prędkościami i nic się nie odczytuje a nawet się cały komp zawiesza. Mam już dosyć testowania chętnie bym to komuś zlecił.

 

Szukam oczywiście kogoś w W-wie lub okolicy.

Będę wdzięczny za namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam X3 - E83 z 2005r i potrzebuję speca od elektroniki a mianowicie:

1. temat to bluetooth - nagle przestał działać, telefon go nie widzi (zestaw głośnomówiący był mi bardzo przydatny)

2. temat aktualizacji map w navi - pobierałem z tego forum już nie jedną wersją dedykowaną do mojej navi, nagrywałem na rózne nośniki z różnymi prędkościami i nic się nie odczytuje a nawet się cały komp zawiesza. Mam już dosyć testowania chętnie bym to komuś zlecił.

 

Szukam oczywiście kogoś w W-wie lub okolicy.

Będę wdzięczny za namiary.

 

Koledzy, po krótkim telefonie byłem dziś u nich http://www.bimmerretrofit.pl no i zaskoczenie ....

PROFESKA w pełnym słowa znaczeniu, fachowe podejście, goście mają sprzęt i znają się na robocie, temat komputerów i kodowania beemek ogarniają bez kłopotu. W firmie czysto,ciepło i przyjemnie.

Moje wszystkie usterki zostały naprawione a nawet więcej (zakodowane dodatkowe funkcje których nie miałem :D ).

Panowie WIELKIE dzięki !

 

Absolutnie Polecam :cool2: :cool2: :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

uczciwie przeczytałem cały wątek i waham się z zostawieniem auta między 2ma warsztami do poprawy pasa przedniego/zderzaka: servicemile i autoreduta.

ACS odpada bo niestety za daleko + terminy odległe.

 

Który z tych dwóch będzie lepszy ?

A który tańszy ?

 

Bardziej w kierunku servicemile się skłaniam.

Dzięki

P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Servicemile .. Powiedz ze jesteś z forum od kolegow z bimmerretrofit to będzie upust :D

Bimmer Retrofit Polska


Zajmujemy się diagnostyką, kodowaniem, programowaniem, naprawą sterowników, doposażenia moduły BMW, konwersją BMW z importu, DVD FREE, CIC seria F i E, BMW APPS, imp. naprawczych kodów FSC


Nasza firma posiada w BMW AG status External Service Partner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

odradzam warsztat zdecydowanie. 2 lata temu pojechałem z awarią sterownika świec żarowych. Na początku zapewniali, że sterownik jest ok a problemem są świece - zgodziłem się na wymianę. Wymiana trwała 2 dni bo mechanik się podobno pomylił i wkręcił świece od silnika 136KM zamiast 150KM - trzeba było wymienić. Oczywiście skończyło się również na wymianie sterownika.

Teraz okazało się, że zostawili złe świece i to noname (skasowali za BERU).

 

Pozdrawiam,

Magic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.