Skocz do zawartości

Śląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

U Piorkowskiego trzeba miec cierpliwosc . Z nim pogadac to trzeba miec szczescie . ALbo go nie ma albo jest w warsztacie

 

Ja jednak jestem zadowolony. Mialem powazny problem i rozwiazal go pozytywnie ale kosztowalo mnie to ponad 5 klockow :(

 

Ale taniej bym tego nie zalatwił .

Everyday I’m hustlin'

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Członkowie klubu
Pytanko do VOSHON mógłbyś napisać ile sobie liczą za sprawdzenie turbinki ?? :)

 

Nie wiem ile kosztuje samo sprawdzenie turbo, ale łącznie zapłaciłem za wszystkie wymienione wyżej czynności 430 zł (z tego koszt częsci 298 zł). Nie podejrzewam żeby zażądali jakiejś horrendalnej kwoty. Najlepiej jednak jak przedzwonisz i dowiesz się bezpośrednio u źródła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Cóż byłem ostatnio u tzw. Pana Krystiana z problemem stuków w przednim zawieszeniu. Diagnoza była taka że do wymiany są wahacze przednie, tuleje wahaczy i łączniki stabilizatorów. Umówiłem się więc na piątek na godzinę 12 po przyjechaniu na miejsce wyszedł zdziwiony Pan Krystian który nie bardzo wiedział co ma powiedzieć w dodatku tłumaczył że przyjechało takie samo BMW i to do niego założyli moje części!!!! Kazał mi czekać i powiedział że auto by było gotowe o 18!!!! Na szczęście w pobliżu jest M-auto i bardzo się zdziwiłem gdyż wcześniej wspomniane wahacze były dobre a do wymiany nadają się tylko tuleje i łączniki. wymiana trwała około 45 minut. Także z czystym sumieniem mogę powiedzieć że już mnie nie zobaczą u Pana Krystiana a M-auto mogę polecić wszystkim którzy chcą szybko i sprawnie naprawić swój samochód.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w okolicach gliwic słyszałem o diablo car na pszczyńskiej. ponoć koleś dobry ale ciężki w rozmowie :)

 

Potwierdzam DIABLO się zna! Pan Andrzej czasami ciężki w rozmowach... za to specjalizsta od elektroniki jedyny w swoim rodzaju!!!

Naprawia wszystkie BMW od starych po najnowsze.

Warto też z Gliwic pochwalić Tarnowskiego na ul. Jana Śliwki - przekodowali mi radio z USA (e92)- działa jak w kupionym samochodzie w Polsce. Nikt inny nie potrafił. Natomiast jeśli chodzi o mechanikę - tylko p. Piórkowski. Niestety na elektronice się nie zna.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w okolicach gliwic słyszałem o diablo car na pszczyńskiej. ponoć koleś dobry ale ciężki w rozmowie :)

 

Potwierdzam DIABLO się zna! Pan Andrzej czasami ciężki w rozmowach... za to specjalizsta od elektroniki jedyny w swoim rodzaju!!!

Naprawia wszystkie BMW od starych po najnowsze..

 

tu sie zgodze

Warto też z Gliwic pochwalić Tarnowskiego na ul. Jana Śliwki

 

Pozdrawiam.

 

ale tu już niestety nie zgodze sie, na niczym się nie znają nawet śrubki z ETK nie potrafia zamówić, a co lepsza jak mu ja pokazałem na aucie to dalej nie wiedzieli o co mi chodzi :)

 

w końcu za coś tą autoryzacje stracili :)

BMW - Radość z jazdy


http://i46.tinypic.com/161kd53.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu za coś tą autoryzacje stracili :)

 

Stracili bo wysłali na szkolenie mechaników, któryś tam już poziom, a w miedzyczasie powstał Auto-Profi który zaoferował tym praconikom dużo większą kase i przeszli do Zabrza. A że BMW wymaga szkoleń mechaników to stracili autoryzację. Taka jest nieoficjalna wersja, właścicielem Auto-Profi był kolega mojego dziadka i z tąd to wiem. Aczkolwiek nie wydaje mi się żeby pracownicy mogli tak sobie zrezygnować z pracy nie płacąc kary, tzn po drogich szkoleniach trzeba jakis czas pracować dla tego co za nie płacił, no chyba że Tarnawski nie pomyślał o tym.

 

Pozatym mają tam nie miłą obsługę.

 

P.S.

 

Piórkowski to p. Krystian?

Tłumaczenia: niemiecki, hiszpański, włoski.

Pozdrawiam

Grzesiek

http://img53.imageshack.us/img53/3782/pict6529panoramaresize8pl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GP-T1000 to chyba mało wiesz o tarnowskim i jego wałach przez które stracił autoryzacje!!

zreszta nie ma sie co dziwic jak idziesz po nowe auto a dostajesz po dzwonie :mad2: :mad2:

BMW - Radość z jazdy


http://i46.tinypic.com/161kd53.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja M-auto odradzam. Zaprowadziłem im auto zeby zlikwidowali skoki napięcia, powiedzieli że alternator jest do regeneracji i skasowali 90zł. Tyle to ja wiedziałem bez ich diagnozy.

 

Polecam warsztat BMW w Mysłowicach na Obrzeżnej Pólnocnej. Dobre ceny, znają się na rzeczy i płacę tylko wtedy jak mi naprawią to co cche a nie za obejrzenie co trzeba zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie M-Auto ostatnio też mocno zawiodło.

 

Pojawiło się dziwne wycie pod maską, bez sprawdzana dogłebnego okreslili że alternator. Zaproponowali regeneracje - zgodziłem się. Telefon że jest gotowe, przyjechałem, zapłaciłem, odebrałem... i nic się nie zmieniło, jak wyło tak wyje. Z tym że ja jestem 800 PLN z groszami w plecy.

 

Niemniej na plus sytuacji, twierdzą że wymienili regulator napięcia który jest normalnie w moim alternatorze niewymienny (tylko nowka 4200 PLN w ASO). Tak więc jeśli to prawda (nie zauważyłem różnicy jakieś szczególnej), a zakładam że tak, nie domagałem się od nich zwrotu kosztów za nieusunięcie usterki.

 

PS. Wycie nie było spowodowane przez alternator, jak się później okazało. Po alternatorze zdiagnozowali mi pompe wspomagania (5600 PLN nowa). Gdybym sie zdecydował przedwcześniej na zakup, byłbym znowu w plecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Zodiac zgubiłem się trochę ... Dali ciała z alternatorem to się domyślam, ale czy w efekcie wycie zostało zdiagnozowane i przez nich usunięte czy nie? Jeśli tak to co było powodem? Ta pompa wspomagania?

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zodiac zgubiłem się trochę ... Dali ciała z alternatorem to się domyślam, ale czy w efekcie wycie zostało zdiagnozowane i przez nich usunięte czy nie? Jeśli tak to co było powodem? Ta pompa wspomagania?

 

Pozdro!

 

Nie zostało zdiagnozowane poprawnie ani za 1szym, ani za 2gim razem. Wycie było spowodowane przez napinacz lub jakiś inny element (moze nawet sam alternator). Pompa okazała się być dobra.

 

Mimo to nie mam jakiśś wielkich pretensji do M-Auto, cięzko to zdiagnozować. Podeszli do tematu na zasadzie ASO - wymieniamy wszystko po kolei, do skutku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
To nieładnie z ich strony :nienie: Oby jakość obsługi nie zaczęła przechodzić w ilość :duh: Przy okazji następnej inspekcji sprawdzę co w trawie piszczy :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji następnej inspekcji sprawdzę co w trawie piszczy :8)

 

Zmiany. Z M-Auto została tylko nazwa. Stara ekipa ma nowy warsztat w Mysłowicach.

 

:shock: :shock: Od kiedy :?: Możesz rzucić nieco światła na to co napisałeś? I jakiś namiar na nową lokalizację może :cool2:

:shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Lokalizacja starego M-Auto pod nową nazwą to:

 

Serwis BMW BM Cars

ul. Obrzeżna Północna 17, Mysłowice koło giełdy samochodowej.

Pn - Pt od 8 - 17, sobota i niedziela (!) 8 - 14.

(32) 7007027

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie stara ekipa i zadna zmiana siedziby. Chce zdementowac te PLOTKI!!!!!!!! stara ekipa M-Auto jest na starym miejscu i nie zamierza sie nigdzie ruszac. jestem ich stalym klientem i serwisu tez nie mam zamiaru zmieniac. nowo powstały "serwis" w Mysłowicach dopiero powstaje i gwarantuje że nie otwiera go stara ekipa :)

Jak ktos jest niedowiarkiem to zapraszam do PRAWDZIWEGO M-AUTO do Katowic: Serwis z Mysłowic chce sie reklamować pod marką M-AUTO!!!!

 

M-auto S.c.m.stachoń,m.piwowarczyk,a.gruszka

40-203 Katowice

Al.roździeńskiego 190B

 

tel :203 03 30

www: www.m-auto.pl

 

Ps. przerobiłem juz kilka serwisów BMW i problemy z samochodem skończyły sie odkąd zacząłem jezdzic do M-Auito.

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

W takim układzie może wyjaśnisz skąd wziął się fakt, że:

 

1. Nastąpiły zmiany personalne wśród mechaników, z informacji jakie posiadam stara kadra przeniosła się na nowe miejsce, a na ich miejsce przyszli nowi.

2. Czy kłopoty z serwisem jakie sygnalizował Zodiac to przypadek, czy też może efekt zastąpienia doświadczonych pracowników nowym narybkiem, dla których nasze auta będą polem doświadczalnym.

3. Jakkolwiek sytuacja się rozwinie, mnie osobiście "lotto" jak było/jest naprawdę, zależy mi na dobrym serwisie i zamierzam sprawdzić która wariacja na temat M-Auto będzie lepsza.

 

:cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprostowanie wszelkich informacji,domysłów,plotek a mianowicie stara ekipa MECHANIKÓW pozostala TA SAMA a jedynie zmieniła sie obsada pomocników miechaników czyli ludzi od potocznie mowiac odkrecania i przykrecania śrubek.Pozostali w sewisie mechanicy zwiazani wieloletnim doświadczeniem w marce BMW i to jest cala prawda o zmianach a co do zmiany miejsca serwisu M-Auto to jest niewiarygodna PLOTKA wyssana z palca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Stare przysłowie mówi "Uderz w stół, nożyce się odezwą" :norty: Coś mi się zdaję, że kampania wyborcza się rozpoczęła :lol: Mnie to osobiście cieszy, bo konkurencja zawsze niechybnie powoduje jedną rzecz. CENY SIĘ OBNIŻAJĄ :mrgreen: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M-AUTO w Katowicach

 

Ja osobiście nie polecam tego servisu. Nie będę pisał o szczegółach moich doświadczeń z tymi ludźmi ale do uczciwych oni nie należą. Powiem krótko: zamontowali w moim aucie części używane (które praktycznie wytrzymały 2 miesiące) - oczywiście zamawiałem części nowe i to z wyższej półki i za takie mnie policzono; olej silnikowy, który im przywiozłem zastąpiono jakimś zupełnie innym (poznałem po kolorze - mój olej jest czarny jak smoła - przy sprawdzeniu poziomu okazało sie że wlali jakiś żółty); a dodatkowo próbowano mnie namówić na naprawę rzeczy, które były sprawne. Zwykli naciągacze - zdecydowanie nie polecam!

 

O podobnych przypadkach dotyczących M-AUTO słyszałem od kilku innych kierowców BMW.

Edytowane przez cgns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.