Skocz do zawartości

firma melye

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
co mozecie powiedziec o jakosci czesci tej firmy ?chce kupic piaste jej cena to 260 zł , orginał 550 i nie wiem co zrobic :doh:

http://img.userbars.pl/98/19415.gif


Sprzedam lampa kombi e39 prawy tył , poduszki pow.dzrzwi przednich- pytania na pw lub gg

Opublikowano
co mozecie powiedziec o jakosci czesci tej firmy ?chce kupic piaste jej cena to 260 zł , orginał 550 i nie wiem co zrobic :doh:

 

przód czy tył?

Opublikowano
przod

 

Jak chcesz to odpowiem Ci na to pytanie w poniedziałek jak znajomy wróci, która firma ma najlepsze piasty i za ile, ale 500 stówek to troszkę za dużo, a 200 to nie wiem czy nie za mało?

Opublikowano
jeslichodzi o meyle- to jakośc ich produktów jest b.dobra, kupowałem wzmacniane sworznie wahacza do e36 tej firmy i były b.dobre
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
kupowalem wahacze na przod i tyl i to na prawde porzadna firma, ulepszali m.in.oryginalne sworznie w E 36
Opublikowano
witam.ja mam swoznie wachacza i klocki hamulcowe z tej firmy,na razie sprawdzaja sie bardzo dobrze i cena konkurecyjna :D
Opublikowano
Możesz spokojnie kupować.
Oleje i płyny Pentosin 0694679252 Maciek
Opublikowano
Ja kupilem do E36 poduszke pod silnik to przy przykrecaniu gwint sie poprostu urwał :/ nawet nie zdarzylem go dociagnac nakretka . Totalna porazka jak i cena, poduszka byla za 100 zł wiec juz nie rozdrapywalem tej kwesti ze sprzedajacym (Allegro) kupilem Febi i jestem zadowolony.
Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Opublikowano
Cena poduszki tez byla kuszaca, nie zrob tego bledu co ja !.
Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Opublikowano
Ja kupiłem te łozysko z allegro za 265zł i jestem zadowolony!!!
Opublikowano

Napewno jakis przedmiot to jest, ale cena mowi swoje. To tak jak by powiedziec ze Fiat 126p i BMW e39 to to samo, a BMW jest drogie bo placi sie za marke, dalej tlumaczyc nie musze :)>

 

Napewno kolega zrobi jak bedzie uwazal, ja skusilem sie cena, fakt byla niska, ale towar tez byl niskiej jakosci, wiadomo moze jakos lepiej bym trafil i sruba by sie nie urwala przy dokrecaniu ( a prawie nic sily jeszcze nie uzywalem ) ale mysle ze poduszka tez by dlugo nie wytrzymala.

 

 

Powodzenia przy wybieraniu .

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Opublikowano
melye to dobra firma! Te łożyska w sklepie kosztują prawie 400zł... A to jest po prostu cena hurtowa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.