Skocz do zawartości

Zatarty silnik?


lucky

Rekomendowane odpowiedzi

Wybuchła mi chłodnica w moim e30 1,8i cupe.Miałem za mało płynu i zapowietrzony układ,cos mi odbiło i zaczolem ja katowac i to ostro.Przestalem jak szybe zalał płyn a silnik sie zadławił.Jeszcze cofnolem ze 30 m i zgasiłem.od tamtej pory nie zaglądałem do beci ponieważ siedze za granicą.Jak myślicie?zatarty czy będzie coś z niego? :? pozdro z za wody!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos mi odbiło i zaczolem ja katowac i to ostro

 

:duh: :mad2: Nie szkoda ci bylo? E30 to taki piekny samochod tylko wystarczy poszanowac, zadbac a odwdzieczy sie bezusterkowoscia i przyjemnoscia z jazdy.

 

Jak myślicie?zatarty czy będzie coś z niego?

 

Skoro cisnienie rozwalilo chlodnice albo jakis przewod to prawdopodobnie poleciala uszczelka pod glowica.

Moja rada: napraw i zacznij ja dobrze traktowac. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie wnikając w motywy twojego działania a tylko podchodząc do sprawy od strony technicznej to jesli zgasiłeś silnik od razu to nie powinien się zatrzeć.

 

Natomiast mam pytanie do LukaszPL. Czy nie dochodzą do Ciebie prywatne wiadomości bo już dwie wysłałem i brak jakiejkolwiek odpowiedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problem z privami, dwa mam "do wysłania" i nic się nie dzieje, pomimo,że wysłałem je wczoraj. Nadal są w folderze "do wysłania".

 

Taki mały OT, ale musiałem to z siebie zrzucić :(

 

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki chlopaki.borys mi odpisal i dolecialo.ale nie wykluczone ze cos popitolilem, zaraz sprawdze.a czy nie szkoda?jasne ze szkoda!wlozylem w nia kase(wymiana glowicy)itd itp.pozatym mnustwo grzebaniny(mimo ze lubie)to jednak troche denerwowalo gdy nie odwdzieczala sie.powiem jedno:za bardzo pokabinowana byla,silnik zyletka ale reszta do wymiany.podzespoly,buda.nie stac by mnie bylo!nie dodalem ze to skladak.ale i tak jej nie sprzedam bo moze kiedys...i sentyment,w ostatecznosci posluzy jako dawca organow do nowej "fartownej e36"Rozumie rozgoryczenie,ale napewno kazdy czasami da swojej po garach,ja przesadzilem.dzieki wielkie za pomoc. :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybuchła mi chłodnica w moim e30 1,8i cupe.Miałem za mało płynu i zapowietrzony układ,cos mi odbiło i zaczolem ja katowac i to ostro.Przestalem jak szybe zalał płyn a silnik sie zadławił.Jeszcze cofnolem ze 30 m i zgasiłem.od tamtej pory nie zaglądałem do beci ponieważ siedze za granicą.Jak myślicie?zatarty czy będzie coś z niego? :? pozdro z za wody!
zatarty?raczej nie prędzej przegrzany :nienie: i na 90proc uszczelka pod glowicą poszla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ugrzązłem kiedyś w błocie, próbowałem wyjechać tak długo aż do przegrzania silnika, rozsadziło chłodnicę i na tym by się skończyło gdyby nie fakt że musiałem szybko dojechać do domu. poprosiłem rolnika o wyciągnięcie auta a w tym czasie silnik stygł. więcgdy samochód już odpocząl postanowiłem jechać do domu, przejechałem około 5 km i wezwałem pomoc. dzisiaj żałuję ze nie zrobiłem tego od razu... skończyło się na wymianie sprzęgła Visco i chłodnicy ale od tego czasu silnik już nie pracuje tak pięknie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.