Skocz do zawartości

Antena radiowa w E36 - zawsze taka sama ?


korona

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo często spotykana jest antena w szybie tylnej,nic nie wystaje poza auto :mrgreen: a jeździłem w różnych autach i ta w szybie wydaje mi się bdb rozwiązaniem. Gdyby ktoś chciał taka założyć u siebie, mam na sprzedaż cały komplet ze swego auta.....

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darioon z tego co wiem to w słupku masz ewentualnie wzmacniacz antenowy, antene masz w szybie albo z tyłu w błotniku.

I z tego co wiem nie było innych oryginalnych miejsc do montowania anteny.

Te w szybie były po lifcie ale mogę się mylić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darioon z tego co wiem to w słupku masz ewentualnie wzmacniacz antenowy, antene masz w szybie albo z tyłu w błotniku.

I z tego co wiem nie było innych oryginalnych miejsc do montowania anteny.

Te w szybie były po lifcie ale mogę się mylić

 

 

No niestety się mylisz.....

Oryginalnie anteny też były w błotniku po lewej stronie. Jeśli masz w szybie to na bank w bagażniku po lewej stronie masz "wybrzuszenie" w tapicerce bagażnika-po to by za nim schował się mechanizm wysuwu anteny :)

No i wszybie anteny były od początku produkcji E36

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja jak kiupilem swoje bmw wymienialem rdio i gdy wyjolem stare zauwazylem kabel antenowy gdy go podpiolem nic tylko szum. mam 318 tds turing gdy otworzylem bagaznik i zdjolem z lewej strony oslonki zobaczylem czarna malą skrzyneczke z logo bmw i napisem antene z ktorej wychodzi czarny gruby kabel antenowy i 2 cienkie kabeli podopiete gdzies tam. ale nadal nie dobiera mi zadnych stacji dopiero jak podepne pod radio normalna antene a bat zuce z afotel to mozna czegos posluchac

jaka set przyczyna ze ta oryginalna antena u mnie nie dziala pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja jak kiupilem swoje bmw wymienialem rdio i gdy wyjolem stare zauwazylem kabel antenowy gdy go podpiolem nic tylko szum. mam 318 tds turing gdy otworzylem bagaznik i zdjolem z lewej strony oslonki zobaczylem czarna malą skrzyneczke z logo bmw i napisem antene z ktorej wychodzi czarny gruby kabel antenowy i 2 cienkie kabeli podopiete gdzies tam. ale nadal nie dobiera mi zadnych stacji dopiero jak podepne pod radio normalna antene a bat zuce z afotel to mozna czegos posluchac

jaka set przyczyna ze ta oryginalna antena u mnie nie dziala pozdrawiam

 

Z tego co piszesz to albo masz gdzies przerwe-złamany kabel antenowy bądź uszkodzenie między anteną a wzmacniaczem lub uszkodzony sam wzmacniacz..... Trzebaby było to przejrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antenka na dachu coupe (nie moja ale ja mam tak samo; edit: i to nie jest atrapa)

 

http://images27.fotosik.pl/45/384982f99e9f27d0.jpg

 

zauważyłem że tylko auta bez szyberdachu mają taką antenkę, czy ktoś może to potwierdzić?

Edytowane przez korona
www.turboBMW.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antenka na dachu coupe (nie moja ale ja mam tak samo)

 

 

zauważyłem że tylko auta bez szyberdachu mają taką antenkę, czy ktoś może to potwierdzić?

 

 

Na moje oko to atrapa..... lub samoróbka, choc mogę sie mylić - zauważ że w tylnej szybie też jest antena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.